Ana Sayfa İletişim

Papillon Hotels Ayscha Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Papillon Hotels Ayscha hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Papillon Hotels Ayscha Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 (Kötü)

berbat
Son 10 Yılın en kötü tatili 2013 yılımın en berbat 7 günüydü.5 Yıldızlı otel hikaye verdiğiniz paranın asla karşılığını alamazsınız,Temizli,hizmet kalitesi ,yemek kalitesi beklenti içersinde olmayın,hayal kırıklığı yaşarsınız 7 gün içesrinde hayal kırıklıklarımı yazsam roman olur.Hakkını yemiyeyim çocuk kulübü ve animatörler çok profesyonel idi.Gerisi tamamen hikaye garsonların patronlarına hizmet etmekten etrafına bakacak halleri kalmamış yazık çocuklara.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Daha önce Papillon Belvil’de konaklamıştık. Bu bayram tadilatta olduğunu öğrenince, aynı grubun bir üst seviyede olduğu belirtilen Papillon Ayscha isimli otelinde konaklamaya karar verdik. Grup otellerinin aynı hizmet kalitesinde olmadığını ve özellikle yönetici zihniyetinin bu konuda ne kadar belirleyici olduğunu da öğrenmiş olduk. Otel çevresindeki diğer otellere göre orta sınıf, küçük bir mekanda iyi bir planlama ile yeşilliği bol bir görünümde idi. Ancak yemek ve servis kalitesi maalesef çok kötüydü. Semizotu, semizotu demetini bağlamakta kullanılan ip ile yıkanmış(?) ve servis edilmişti. Domates graten, çevresine dolanmış saç ile, meyve salatası ise içindeki kıllarla servisi bekliyordu. Otelin yöneticileri ise bu durum karşısında bir özür bile dilemeden, talihsizlik yorumunu yaptılar. Bu arada özveri ile çalışan resepsiyonistler, oda temizlik elemanları, yemek servisindeki Urfalı Mustafa ile Bingöllü Murat’a ise özellikle teşekkür ederim. Bu kişilerin sayesinde ve havanın da güzelliği ile her şeye rağmen güzel bir tatil yaptık ve bir daha bu otelde konaklamamaya karar verdik.


%80 %20 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Papillon grubunun oteli diye güvenerek geldiğimiz bu otelde, hizmet, yemek, servis kalitesi vb. olarak istediğimizi bulamadık. Yemeklerde yeşilliklerin yıkanmamış olmasından, domatese sarılı saçlara kadar, havluların eski, içkilerin bayram dönemi olması nedeni ile hep ücretli olmasından, yüzü gülmeyen servis elemanına kadar. Resepsiyon ve oda temizlik elemanlarının hakkını yemeyeyim, onlar güleryüzlüydü. Bayram programı ise hep son anda değişti. Bir daha grup otel olarak, hepsi aynı standarttadır diye asla düşünmeyeceğim.


%83 %17 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumehhh işte
Otelde yemek kalitesi gercekten cok iyi ancak, yemekhane ve barlarda servis yapan calışanların suratları hiç gülmemekle birlikte kaba davranıslarıda mevcut. Beyaz yakalılar size gulucukler dağıtıyor ama elemanları ise mutsuz ve musteri memnuniyetine önem vermeden calışıyor.


%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumvasat
müşteri ilişkileri inanılmaz kötü. resepsiyon hizmetleri inanılmaz derecede berbat. iyi bir tatil yapmak isteyenlerin kesinlikle yanından geçmemesını tavsiye ediyorum tatiliniz cehenneme dönusebilir


%67 %17 %17
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRUSYADA TATİL YAPTIM SANKİ
BU YIL İKİZLERİMİZLE GÜZEL BİR TATİL YAPMAK İSTEDİK UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU BELEK PAPİLLON AYSCHA'YA GİTTİK.TATİLİN EN GÜZEL YANI ÇOCUKLAR MUTLU OLDULAR AMA BİZ DEĞİL.İNSAN KENDİ MEMLEKETİNDE KENDİNİ YABANCI HİSSEDERMİŞ.SIRF RUSLARA BAĞIŞLANMIŞ BİR OTEL YETKİLİLER NEDEN MÜŞTERİ DAĞILIMINI İYİ YAPMIYOR ANLAMADIM.OTELİN EN GÜZEL YANI TÜRK PERSONEL LOBİ BARDAKİ PERSONEL RESTORANTTAKİ PERSONEL TEMİZLİK VS ONLARIN GÜLER YÜZÜ VE İLGİLERİ OLMASA DAHADA ÇEKİLMEZ.ANİMATÖRLER GENELDE RUS HALİYLE KENDİ HEMŞEHRİLERİNE İLGİLİLER OTELİN ORGANİZATÖRÜ BENCE BEŞ PARA ETMEZİN TEKİ TÜRK GECESİ DÜZENLİYOR AMA SADECE YEMEKLER TÜRK ARKA FONDA YABANCI MÜZİK VE SOLİST YA BİR HAFTA BOYUNCA İNSAN TÜRKÇE MÜZİĞE YADA ANİMASYONA HASRET KALIRMI? PAPİLLON AYSCHA DA KALIR. MİNİ CLUP YAPMIŞLAR 2 TÜRK GÖREVLİ OLMSINA RAĞMEN BÜTÜN OYUNLAR FAALİYETLER YABANCI HALİYLE HİÇ BİR TÜRK ÇOCUĞU KATILAMIYOR.ANLADIMKİ TÜRKLERDEN ÇOK UCUZA TATİL YAPAN RUSLAR OTEL YÖNETİCİLERİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.İÇECEKLER BİLDİĞİNİZ SU HELE İÇME SULAR GALİBA DENİZDEN DOLUYOR.AMA TEMİZLİK ,OTELİN GENEL ATMOSFERİ, DİZYNI, DENİZ ,SAHİL ,HAVUZLAR VE HİZMET GÜZEL.ET SEVERLER İÇİN DEĞİL AMA BENİM GİBİ SALATA,MEZE.APERATİF SEVERLER İÇİN HARİKA.GİTMEK İSTEYENLER ÖZELLİKLE TUR OPERATÖRÜNÜZÜ İYİ ARAŞTIRIN ŞİMDİDEN İYİ TATİLLER.(diyen arkadaşa birebir katılıyorum


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
çok memnun kaldık
Merhaba.Kötü yorumlara katılmıyorum.Çünkü doğasıyla,hizmetiyle,kalitesiyle mükemmeldi.Ben bu yabancı konusunu hiç anlamıyorum.Senede 3 kez tatil yapıyoruz ve bir kere bile yabancıyla ilgilenip bizimle ilgilenmeyen görmedim.Hizmet ayırımı olmadı yani, olmasın da.Tatile gidenler mi çok kompleksli biz mi çok iyiyiz anlamadım.Bir kere nereye gidilirse gidilsin önceden iyi yada kötü beklentili olmak hoş birşey degil.Varolan güzellikleri görünüz,farkına varınız ve girin denizinize bakınız keyfinize.Bizim tatil anlayışımız bu.Papillon bunların fazlasına sahipti.Doğası müthişti.Örneğin çok yeni bir tesis ,belki mimarisiyle göz doldurabiliyor fakat ben doğadan yanayım.Eski tesislerde bu her zaman mevcuttur.Ayscha da bu cennetlerden biriydi.Kesinlikle gidilebilecek bir tesis


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzel
ben o otelde çalıştım.otelde yok yok.yani herşey ayaga servis.otelde herşey profesyönel yapılıyor.bar departmanının çabası inanılmaz.oteli tek başına götürüyorlar.iskendere ayrıca teşekkürler.sanki aktivite nerde bar personeli orda.herşeyi onlar yapıyor.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Papillon Hotels Ayscha Belek

Şikayet Et