Ana Sayfa İletişim

Asdem Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Asdem Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Asdem Beach Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Çok kötü rezalet kesinlikle tavsiye etmiyorum odalar pis, yemekler hiç anlatmak bile istemiyorum kısacası tam bir fiyasko


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Ben hayatimda bu kadar pis leş bir otel görmedim. Calisanlar da bir okadar kaba ve nexaketsiz. Sokakta yatın oraya gitmeyin derim.. Bir gram abartmiyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT!!!!
bu otele otel demek için bir şahit ikide noter gerekli.tam bir fiyaskoydu.beklentimiz gitmeden önce yüksek değildi ama bu kadar da kötü beklemiyorduk doğrusu.çalışanlar güleryüzlü,ilgiliydi fakat işletme sahibinin hijyen ile pek arası olması gerek.bunu görebilmesi için havuza ve wc lere bakması yeterli.oda kapısına rahatsız etmeyin kartı koyoruz bir geliyoruz oda temizlenmiş,oda da olsak artık rezilliği siz düşünün.istesen gelmez kimse istemiyorsun ilgileniyorlar.hangi birinden bahsedeyim düşündükçe sinirlerim dahada tepeme çıkıyor!havuzda bir tane gölge alan yok,yanmak mecburi.herşeyi geçtim alerjisi olan odasından çıkamayacak yani, mecbur gebereceksin o sıcakta.zaten odada kalmak daha iyi o iğrenç animasyonlar tamamen göz kirliği!yani ilk defa bir tatilin bitmesi için bu kadar dua ettim diyebilirim.yemekler tam turistler için,anlamazlar diye pimemiş ya da öğlenden kalan yiğecekleri millete kitliyorlar.5 çayında bir kek geliyor 10 dk bitiyiyor oda bir tabak,sonra yarım saate devamı akşamdan kalan kek şeklinde tatlı yerini dolduruyor.salağız ya biz anlamıyoruz. havuzun içinde bar var ne koktuğunu buradan anlatmak istemiyorum, birşey içince içinde zaten alkol yok sanki havuz suyunu içiyor gibisin. artık bu kadar rezalet yeterli olmuştur sanırım. değerli türk hemşerilerim bu otelde çoğu otel gibi turistlere yönelik,yemeği,vasatlığı,kandırmacası,animasyonu,karaokesi var o bile rusça! uzun lafın kısası ben diğer yorumları okuduğumda bu tatili satın almıştım.eğer siz çok geç kalmadıysanız bedava deseler sakın gitmeyin. inanın paranız ile sinir hastası olur gelirsiniz. inş bu şikayetide otel sahibi dikkate felan alır, yoksa bu kafa ile giderlerse işleri nanay.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok kötü kesinlikle gidilmemesi gerekir yazıklar olsun.acenta bize o kadar güzel anlattıki orasını hiç alakası yok resmen pislik yuvası odalar leş gibi restoran pis bardaklar kirli ultra herşey dahil sisteminde su sebili olurmu yaaaa%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumelemanlar süper
Yemekler çok kötü kesinlikle tavsiye etmem oda temizliği hiç yok havuza girdik alarji olduk yemek yedik zehirlendik ama o oteli otel yapan bar elemanlarıdı Eğer o otele geri gelirsem kardeşim erkan Ve idris için gelecem oraya gidipte bu insanlarla tanısmadan geçmeyın hakkıyla işini dört dörtlük yapan bu iki kişi bunların üstünden barmen Tanımam Sizi seviyorum kardeşlerim ERKAN VE İDRİS KALBİMDESİNİZ


%40 %20 %40
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFelaket ötesi
Aile'ye hiç uygun değil. Güvenlik yok. Rusları, hapisaneden çıkanları doldurmuşlar içkiyi vermişler : başınız bela girmemesi mümkün değil. Sadece Rusların kabul edebileceği, tatsız tuzsuz yemekler veriyorlar, ertesi günde aynılarını önünüze koyuyorlar. Masraftan kaçtıklarından otel dökülüyor, temizlik elemanları yetersiz, yataklar göçmüş, birde bu eziyete bayram tatilinde dünya para ödemenizde cabası.
Ailece kesinlikle gitmeyin, sarhoşlar sabahtan başlıyor akşama zil sarhoş. Size musallat olan olursa, müdüriyet şikayet etmemeniz için size üstelik baskı yapıyor. 5 yıldız olduğunu söylüyor ETS, mümkün değil. ETS'de müşterileriyle ilgilenmiyor, onların haklarını savunmuyor, ancak parasını alıp orda mağdur bırakıyor. Otel değişikliğine bile yanaşmıyor. Uzak durun !!!!!


%50 %17 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otelin en büyük sorunu eski bir yapı olup restorasyon yapılmamasıdır.biz süit odada kaldık resmen 20 yıl öncesi çağda gibiydik duşkabini bile yok küvet var arada perde yapmışlar o şekilde süit odada bile terlik,duş jeli ve kulak temizleme pamuğu koymuyorlar senin istemen gerekiyor! gelelim yemeklere toplamda 4 çeşit yemek var ve et asla bulamazsınız sürekli tavuk döner yapıyorlar onu yemek içinde 20 dakika sıra bekliyorsun zira başka yiyecek bişey yok.Adamlar 5 yıldızlı otel parası alıyorlar ancak hizmet kalitesi 3 yıldız ancak verebilirim.Yalnız personel için pek bir lafım yok onlar bişeyler yapmaya çalışıyor ancak otelde iş olmadığı için onlarında yapacak birşeyi yok.Uzun lafın kısası paranızı çöpe atmak istemiyorsanız ASLA GİTMEYİN!!!


%57 %14 %29
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Berbat bir otel yemekler ve hijyen çok kötü kaç defa bardak değiştirdim hiç yıkamadan veriyorlar.
kesinlikle gitmeyin paranıza yazık. Animasyon sıfır yemekler dedim belki ilk gün kötü olur sonra düzelir yok bildigin askeriye okadar para verdik 4 kişi yazık oldu paraya Votka vişne istiyorsun plastik birşeyin içinden vişne aroması koyuyor adamlar ondan bile kaçmış. Asla ve Asla gitmeyin...


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Asdem Beach Hotel Kemer

Şikayet Et