Ana Sayfa İletişim

AEGEAN PARK HOTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer AEGEAN PARK HOTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

AEGEAN PARK HOTEL Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 (Kötü)

orta şekerli
fiyat kalite kıyaslaması yapacak olursak otel kötü değildi. Plaj bir cadde arkadaydı. Yemeklerde kırmızı et pek verilmiyor o fiyatlara da verilse bile zaten içiniz rahat etmez. Tatil hayali olan gençler sıkıntı yaşayabilir çünkü oteldeki bir kaç turist bayanı da otelde çalışan ve rusça bilen barmen ve otelin hamam-masaj işletmecisi sahipleniyor. Akşam iş bitimi diskoya da gelip sizin tüm hareket alanınızı kısıtlıyorlar. Otelin bu şahıslara bir çözüm bulması lazım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi
Otele gelirken beklentileriz fazla değildi ancak gel görki!
Bu kadarıda olmaz dersiniz.
Hijyen : "0"
Temizlik : "0"
Hizmet : "0"
Personel : "0"
Yenekler : "0"
Sosyal alanlar "0"
Coğrafi konum : "7" (merkeze yakın)
Size sadece konum yetiyorsa gidin, korkmayın yakın mesafede
Doktor ve klinik var.
Turizim il müdürlüğü ve Marmaris belediyesi zabıta
Ekipleri lütfen görevinizi yapın ve bu otele el atın.
Zira İnci Marmaris'e bu otel yakışmıyor


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumŞikayetci olduğum yönler
-Odaları çok kötü wifi mini bar yok çoğu odadaki klimada sıkıntı var
-Yemekleri gerçekten kötü arada güzel yemek çıkıyor dediğim gibi arada
-Resepsiyonda duran insan birşeyden haberi yok gibi duruyor%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Haziran sinunda ailemle birlikte hafta sonu iki gun kaldim.parasina gore çok fazla bisey beklemiyorduk zaten oyle de oldu.surprizle bugun karsilastim.otele girerken arabami otelin onune parkettim bir sorun olurmu diye reseosiyona sormama ragmen olmayacagini soylediler fakat bugun 2 gun kaldigimi icin 2 park cezasi geldi evime.
Böyle bir sorun yasayacaksam sormama ragmen beni niye basta uyarmiyorsunuz%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzeldi
Bayram tatilimi çocuklarım ve torumlarımla birlikte geçirmek üzere tatil budur aracılığıyla aegean park oteline 2 oda rezervasyon yaptırmıştım.otel alınanan fiyatlar ölçüsünde çok güzel ve samimiydi.HELE ÖZELLİKLE BELİRTMEK İSTERİMKİ Ö BÜRO MÜDÜRÜ FEYMAN BEY MÜKEMMEL BİR İNSAN MÜKEMMEL BİR YÖNETİCİ VE MÜKEMMEL BİR DOST İDİ bizlerin her sorunuyla yakınen ilgilendi bu itibarla buradan kendisine sevgilerimi iletiyorum.ancak ve malesef torunumun rahatsızlığı nedeniyele tatilimöi yarıda kesmek zorunda kaldım feyman beyin sayesinde sadece 1 odanın yarı rezervasyon parasını firma iaade etti.İmkanı kısıtlı olan her keze tavsiye edebileceğim bir işletme.şimdiden her keze iyi tatiller.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumorta
En kötü yanı çoğu yemek dünden kalma ben çoğu gün aç kaldım . İyi yanı kolidorları sesizdi%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBayramı orda geçirdik yemek saati koşarak yemeğini alıp masa kapman gerek yoksa tabakla ayakta bekliyo çeksin. Zaten berbat domatesler kokuyosa baharatlanip önüne tekrar geliyor nerde ucuz Ruslar bekar erkekler hepsi o otelde bildiğin düşük şeyler.birdaha gidermiyim asla bunları okuyosaniz sayın birbirinden habersiz Otel personeli dikkate alın. B


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfena değil
Temmuz 2014 yılında eşim ben ve 5 yaşındaki kızımla ailece kaldığımız bir hotel.Yapılan yorumlardaki odaların pis olmasına katılmıyorum.Ayrıca yemeklerin lezzeti konusunda aşçı başına bizzat gidip teşekkür ettik evet çeşit olarak biraz az olabilir ama 3 yıldızlı hotel normaldir.Gece Rus ların gürültüsü doğrudur.Alkolu fazla kaçırıyorlar tatildeler sonuçta olacak o kadar.ne yapalım siz çok gürültü yapıyorsunuz türkiye ye gelmeyin mi diyelim.ben sürekli marmarise tatile gidiyorum 4 yıldızlı hotelde de kaldım bu ondan daha iyi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

AEGEAN PARK HOTEL Marmaris

Şikayet Et