Ana Sayfa İletişim

Limak Limra Hotel and Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Limak Limra Hotel and Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Limak Limra Hotel and Resort Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
Otelden oda altık limak limra diye bize verilen oda otelin dışında leş gibi bir pansiyon. berbat bir otel.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Soru daha arabadan iner inmez başladı valizler bi yerde bizi yerde işlemlerini yaptık odayı bize gösterecekleri yerde el kol hareketleriyle tarif ediyorlar kendi cabalarımızla odayıbulduk 4. Kişilik odada4 yatakyataktan başka herseye benziyor çarşafın üzerinde karıncalar cirit atıyo duvarda örümcekler dolaşıyor resepsiyona şikayette bulunduk oralı bile olmalıdırlar. Bu şartlarda otelde kalmamız mümkün değildi Jolly turu aradık gene her zamanki gibi herşey satana kadar mantığındaki insanlar gibi davranıp oralı olmadılar otel 3 günlük ücreti. Kesip kalanını iade yapabileceğini söyledi ki ben daha eşyalarımı bile odaya almamıskenn. Uzun lafın. Kısası mecbur. Otelde kaldık saat 10 ve biz odamızda oturuyoruz çünkü otel cokk kalabalık barda kuyruk var oturacak sandalye yokk rezillik diz boyu bu otele gelmeyi düşünenler bırak gelmeyi düşünmeyin bile derim ben buradayken 5 gün Nasıl geçer diye düşünüyorummm paramızla rezil ol ak bu olsa gerek


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOrta
Yemekler vasat, mutfakta temizlik kötü ,çorba kasesinin üstünde nem böceği(gümüşçün) görecek kadar
Kahve fincanının içi temiz değil tabağında peçete artığı,cola istediğim bardak alkol kokuyor yani bulaşık yıkanmıyor galiba
Acilen buna çözüm bulunmalı ,havuz keyifli,Deniz 2 adımda derinleşiyor


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYemekler
Tesis guzel hizmet guzel Ancak yemekler konusunda sikayetimiz var! Hemen hemen hergun kofte yedik. Adana diye Tavuktan yapilmis sacma birsey yedik. Yemeklerde cok ekonomi yapilmis! Icecekler 5. Kalite Coladan ve diger iceceklerden tiksinti geldi. En kalitesiz icecekler kullaniliyor. Heryerde az eleman var mesela barda sira dondurma alirken sira vs. Birdaha gelmeyi dusunmuyorum yemeklerde yonetim ekonomiyi secmis.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı
Arkadaşlar otelde tost makinası bile yok gerisini siz hayal edin
Sabahları omlet yaptırabileceğiniz bölüm yok
Yani kısacası yemeklerde seçeceğiniz yok
Otelin güzel tarafı büyük olması şezlong kapmak için uğraşmıyorsunuz%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat otesi
Kesinlikle bu oteli tercih etmeyin cok berbat otelw girer girmez valizlerinle saatlerce bekliyon odaya gidiyorsun eksik bisey var diye ariyorsun defalarla gondercez diyorlar hic ilgilenmiyolarlar calisanlar sanki zorla calisiyor havuzlar berbat dezenfekte yok ben ekfeksiyon kaptim o derece yani yemekleri cok kotu bir tane iyi diyecegim birsey yok sirf kurum secti diye gitmistim ama siz kesinlikle gitmeyin derim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal kırıklığı kapıda başlıyo
Yaşayacağınız rezillik, daha otele girmeden kapıdaki güvenlik görevlisinin tutum ve sözlerinden belli oluyor....Perşembe'nin gelişi, Çarşamba'dan bellidir...YAZIK ETMEYİN PARANIZA....


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayal kırıklığı
yılbaşı için gittiğimiz tesiste malesef beklentileri yakalayamadık.personel dövecek gibi davranıyor,yemekler rezil.rezervasyon öncesinden yapıldıgı ve french yatak talebimizin oldugunu bilmelerine rağmen ellerinde oda olmadığı için single yataklı odalar verildi.yılbası gecesi bıle gece 12 den sonra alkol ücretli oldu.odanızı temizliğe anca söylerseniz geliyorlar.limak larada da kalmıştım daha önce..limra ile limak olayı bnde kapanmıştır.dogru durust bılgı veren bıle yok..paranıza yazık bence gitmeyin


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Limak Limra Hotel and Resort Kemer

Limak Limra Resort Hotel
Turizm Caddesi No:15 Kiriş
Kemer Antalya Turkey
Tel : +90 242 824 53 00
Fax : +90 242 824 77 78
  : +90 242 824 77 79

Limak Limra Otel ve Tatil Köyü, Antalya’ya 60 kilometre uzaklıkta, ödüllü muhteşem mimarisiyle, tarih, deniz, doğa ve güneşin bütünleştiği Kiriş koyundaki konumuyla, cennetten bir köşe adresidir.

Ağustos 1998’de hizmete giren ... yatak kapasiteli Limra Otel, Ana Bina (Otel kısmı), Arycanda ve Fame Garden (Aile Suitleri) olmak üzere 3 farklı oda tipi ile konukları için her türlü alternatifin düşünüldüğü ender tesislerdendir. 2003 yılında Limra Park binası ve 2 adet futbol sahasının da tesise katılması ile 140.000 metrekarelik alana ve 2000 yatağa çıkan Limra Otel ve Tatil Köyü kompleksi, Kemer Bölgesindeki en çok yatak kapasitesine ve en geniş alana sahip ikinci otel konumundadır. En büyüğü 3500 metrekare olmak üzere 4 açık ve 300 metrekarelik kapalı havuzu ile Limra Otel Kemer bölgesindeki su kapasitesindeki liderliğini sürdürmektedir.

Limra mutfak ekibi, Ocak 2004 tarihinde “PRODAC I. Akdeniz Genç Aşçılar Yarışması”nda Mansiyon, fiubat 2004 tarihinde “FABEX Alman Aşçılar Derneği” tarafından Onur Ödülü ve 2005 “IV. Türkiye Gastromi Yarışması”nda Genç Aşçılar ve Akdeniz Yemekleri Dallarında birincilik ödüllerini kazanarak başarılarına başarılar katmaya devam etmektedir.Limak Limra Hotel and Resort, situated 60 km from Antalya, is a heaven-like spot in Kiriş bay where history, seaside and nature combine with award-winning architecture.

Opened in 1998 Limra Hotel has an ...-bed capacity and is a rare facility where all alternatives are considered beforehand for its guests, which provides three types of rooms through its Main Building (Hotel section), Arycanda, and Fame Garden (Family Suits). The Limra Hotel and Resort complex, which has increased its total area to 140,000 m2 and bed capacity to 2,000 after the inclusion of the Limra Park building and 2 soccer fields in 2003 is the second largest hotel with high bed capacity in Kemer town. With four outdoor swimming pools, of which the largest is 3,500 m2, as well as one 300 m2 indoor swimming pool, Limra Hotel continues to hold the leading position in terms of pool capacity in Kemer town.

The Honorable Mention Prize in the PRODAC First Mediterranean Young Cooks contest in January 2004, the Honor Prize by the Fabex German Cooks Association in February 2004, and the first prize for Young Cooks in the Mediterranean Cusine categories in “IV. Turkish Gastronomy Contest” in 2005 are all examples of the award-winning, continued success of the Limra Hotel’s kitchen team.

Şikayet Et