Ana Sayfa İletişim

UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY Konum: , Denizli, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 (Kötü)

Umut termal görunen yuzunun aksıne çok pis bir yer,mobilyalar dosemeler cok eskımıs,restarunta garsondan cok sef var ve cok cahıller turızmden anlamıyorlar,yemeklerı 2 gun oncesının,organık dıye yenılen salatalık domatez pazardan gelıyor,hıc tavsıye etmıyorum paranıza yazık gitmeyin.
Personen baştan ayaga okumus ınsanlardan secılmelı,cocuklara yonelık aktıvıte olmalı,


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumşşşttfffn
beş para etmez kalitesiz bir ekip türkçeden ve davranıştan yoksunlar hhhhhshlknvıffffffffffffffffffffffjjjjjjjjjjjjjfffffffffffffffffffıoprıutr9999999999999999999999999999999999uydfıııııyuffffffffffffffffffffffffffffffffıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSÜPERDİ o zaman
Vallahi biz daha önce gittik ama böyle rezil görmedik şimdi bu insanlar yerden yere vuruyor benim kendime ait afyonda devremülk üm var inanın ben ve ailem umut termali istiyoruz şimdi korkutuyorlar bu yazanlar umarım doğru değildir biz yinede gitmek istiyoruz.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgittiğime pişman oldum
Otel işletmeye açan kişiler herhalde daha sonra otele hiç uğramamışlar.odaları berbat eskimiş mobilya yırtılmış yatak örtüleri temizlik tamamiyle unutulmuş!!!!!!! havlu ve bornozlar kokuyor ve eskimiş yer bezi gibi.yemeğin adı var kendi yok.Aç kaldık.... 12 yaş altı çocukların termal havuza girmelerinin sakıncaları otel tanıtım siteniz de anlatılmadıği gibi havuzun içinde birçok çocuk ve bonesiz yetişkin ortada bunu kontrol edecek bir görevli yok!!!!!!!Allahın verdiği bu güzel şifa kaynağı sizler tarafından heba edilmiş, çok yazık! Bir gecelik konaklama bize yetti.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotele vardıgınızda hıc bır sey dusunmeyın ıyı veyakotu zaman gectıkce farkına varacaksınız bence cok mukemmel terddut etmeden gıdın derım ısletme kotu dıyorsunuz pekı sızın boyle bır otelınız olsa ısletebılecekmısınız buna sukredın gayet guzel personelı dahı mukemmel


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumDinleniyorum
Umut termal otele 2011 mayıs ayı ve 2012 ağustos sonu gittim.Tesisçok güzel dinlenebileceğiniz bir yer fakat yönetimde bir boşluk var.Fakat otel şikayet sitesindekilerde abartmış insanın aklına rakiplermi acaba diyede gelmiyor değil çünkü o kadar da kötü değil.Genel anlamda çevrenizde yetkili bir kişinin varlığını göremiyorsunuz.Ve anladığım kadarıyla genelde çevre köylerden bu konuda pek bilgisi olmayan gençleri çalıştırıyorlar. Yaklaşık temizlik hariç 10 kişi çalışıyorsa bu kişiler bi bakıyorsunuz cafe de bi bakıyorsunuz restaurantda bi bakıyorsunuz kasada gibi.Bu da pek hoş olmuyor pek kurumsal olmuyor.Son gün yaşadığım bir hesap konusu beni son derece üzdü.Afedersiniz salak bir elemanın yüzünden sabah sabah canım sıkıldı.Ayrıca bir gün önce şikayetini varmı diyen kişilere gerekli şeyleri söyledik özellikle bu şikayetlere niye cevap vermediklerini ,veremediklerini söylediler.Evet bana göre ucuz değil o tesise göre lütfen daha ciddi daha işini bilen yöneticiler ve elemanlar çalıştırsınlar derim.çünkü yazık orada doğal bir cevher var çok para harcanmış bir tesis var ama bu işi bilen akıllı atak bir yönetim yok.


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum10 NUMARA
ilk defa gittiğim bu tesiste tamammiyle dinlendim diyebilirim.karşılama güzel.reception özellikle muhammed bey çok kaliteli.yemekler güzel.manzara harika.sengun hanım süper bir müdüre.oğlum dönüş yolunda çok ağladı.fakat tek sorun oteli dönüşte tekrar aradık sengun hanıma ulaşamadık.umarım ayrılmamıştır.çünkü biz tekrar gelicez.herşey HARİKA


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSUPERR
tedavi ve hizmet icin tam anlamiyla verimli son derece mukemel ve kaliteden odun vermeyen saglam bi tesis;tskrlrr....


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

UMUT TERMAL OTEL - Tırkaz Köyü - SARAYKÖY Denizli

426 11 01
426 10 14
426 11 60

3 Adet Termal Havuz, Türk Hamamı, Çamur Banyosu, Yosun Banyosu, Sauna, Jakuzi, 150 Kişilik Restaurant

Şikayet Et