Ana Sayfa İletişim

Royal Palm Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Royal Palm Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Royal Palm Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Şehir oteli
Yabancı bir konuğumla iş için gittiğim Antalyada Mika tur üzerinden 2 günlük rezervasyon yaptırdığım otel maalesef çok başarısızdı. İlk defa bir otel için yorum yapma ihtiyacı hissedecek kadar kötüydü. Otel gerçekten çok pis ve çalışanlar sanki zorla çalıştırılıyormuş havasındalar. Kesinlikle kalmadım ve ödememi yakarak oteli terkettim. Ortalama bir şehir oteli çok daha başarılıdır.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel tesis, kötü işletme
Oldukça güzel bir otel olmasına rağmen doğru düzgün işletilemeyen bir tesis. Ben ailemle eylül 2015 de konakladım. Otel çok bakımsız ve temizlik neredeyse yok denecek kadar az. Özellikle havuzlar çok bakımsız. İlk günden benim oğlumun ayağının altını fayans kesti ve işin ilginci doktor akşam 5 'e kadar çalışıyor ve pansuman ücretli. Yani otelin havuzundaki kırık fayanslardan dolayı yaralanıyorsunuz ve pansuan için ücret ödüyorsunuz. Otel her şey dahil sistemi uyguluyor ancak yemekler çok yetersiz, sürekli tavuk yemekten gına geldi. Çalışanlara gelince bir kaç personel dışında gerisi boş. Yinede burdan bar takımından Bayram Bey, Ali Bey, sürekli gülen adam Aydın Bey, Şef Nihat Bey ve sabahları omlet pişiren ismini bilmediğim sevimli ahşıya ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kısacası otel dökülüyor ve temiz değil...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otelin sadece konumu güzel onun dışında yemekleri berbat Türk ailelerine uygun bir yer değil.Aç kalırsınız.Buraya gitmek için birdaha düşünün.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
kesinlik gitmeyin bende yorumları okuduğumda abartıldığını düşünmüştüm fakat keşke keşke diyorum yorumları dikkate alsaydım. otel pislik içinde havlular,çarşaflar leş odalarda ağır bir koku,otel personeli deseniz kaba,terbiyesiz muhatap bir allahın kulu yok. yemekler berbat, doğru düzgün içme suyu yok,acilen turizm bakanlığının denetlemesi lazım resort ve beş yıldıza layık bir otel değil tekrar söylüyorum yorumlar abartı değil ve herşey gerçek kesinlikle gitmeyin


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
berbat bir oteldi iki aile gittik 5 gün 1 kere havuzuna giremedik müdür ve yönetimden çalışanlar çok şikayetçi havuz temizleme sistemi arızalı idi havuz leş gibiydi,tatlıcı sı sadece kek yapmasını biliyor galiba 5 gün boyunca aynı kek tatlısı yedik sadece 3 çeşit peynir kahvaltıda en ucuzlarından kğ.8 lira olan peynirlerden animasyon 10 üzerinden 5 .Paramız boşuna gitti kısacası :( 9 yaşındaki yeğenimin yorumu şu : gittiğimiz en berbat oteldi gerisini siz düşünün!!!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Gittiğim en berbat tatil oldu royal palm resort, odalar pis çalışanların tavırları korkunç seviyesiz. Müdüriyete şikayet ediyorsunuz onlar bir zavallı, ben tatil vitrini acentasını böyle bir oteli tavsiye ettiği için şiddetle kınıyorum,


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezil ötesi bir otel Royal Palm Resort Hayatımın en berbat tatili oldu
Odalar pis, personel kaba,yemekler berbat havuz aşırı kirli, hizmet sıfır Büyük bir pişmanlık yaşadım%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Web sitesinden resimlere beğenerek satın aldığımız tatil kabusa döndü. Tam anlamıyla fiyasko. Asla RESORT otel değil. verdikleri hizmet kalitesiz anca 3 yıldızlı otel ayarında.
Öncelikle bina, mekan, manzara havası havuzları vs hoş ancaaak işletme tam bir felaket. Sakın ola bizim yaptığımız gibi resimlere aldanıp ve Resort olduğuna bakıp tercih etmeyin. Otele girer girmez lobideki WC yi kullanayım dedim pislik içinde dökülüyor. Odalar tam anlamıyla temizlenmiyor. Ne bir cif ne bir klorak kokusu aldım. Odalarda olması gereken saç kremi duş jeli , pamuk papix vb şeyler yok . Özellikle havuzların yanındaki tuvaletler idrar kokuyor. Temizlik çizelgesi yok bu da demek oluyor ki ne zaman akıllarına geliyorsa o zaman temizleniyor. Duşlardan sıcak su akıyor. havuzların suyu değiştirilmiyor sürekli klor basıp duruyorlar. Yemekler lezzetsiz kalitesiz ucuz. Maydanozların toprağı üzerinde naneler çürümeye yüz tutmuş. tatlılar hep aynı tipte ucuz jöle ve jel türevleri. Tavuk ve hindiden ve de ciğerden başka et türü yoktu. Dondurma veriliyor ancak daha külaha giremeden eriyor çünkü buzdolabını çalıştırmıyorlar. Biz genel müdürlerine şikayet ettik o da suçu elemana attı asla kabul etmiyoruz siz yönetemiyorsunuz dedik. Bir daha asla tercih etmeyiz ve önermeyiz. Bize iyi bir ders oldu RESORT otel satın alırken de mutlaka sormamız gereken şeylerin olduğunu öğrendik.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Royal Palm Resort Hotel Kemer

Şikayet Et