Ana Sayfa İletişim

Royal Palm Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Royal Palm Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Royal Palm Resort Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

çok kötüydü
Odamızda pis bi koku vardı 1 gün sonra farkettik ki banyo ve antrede üst kattaki wc den lağım akıyordu ve berbat kokuyordu bize başka oda yok odanızı değiştiremeyiz dediler. Böyle bi durumda odamızı değiştirmediler.ayrıca klimanın yeri adamı hasta edecek yere monte edilmiş çocuk ta olduğundan devamlı açamadık.bu şekilde kaldık odada.bunun dışında odamızda sabah sıcak su yoktu ve havuza bakan odamız 3 kişiye göre çok küçüktü.ancak akşam duş alabildik.gerçekten tarafsiz olarak söylüyorum Bir otel bu kadar dandik olabilir...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Tek kelimeyle rezalet ötesi bir otel. Hiç bir şekilde beş yıldızı haketmiyor. 3 kez oda değiştirmek zorunda kaldık. Yatağımızda haşere vardı. Yaz tatilimiz tam bir kabusa dönüştü. Bizden önceki müşterilerin yorumlarını okuduğumuzda derhal Mİka turu arayarak rezervasyonu başka bir otele kaydırmak istediğimizi söyledik ancak tur personeli yorumlara kulak asmamamızı bizzat bu otelde kendisinin de konaklayıp memnun kaldığını söyleyerek fikrimizi değiştirdi. Fakat otele gittiğimizde rezalet ötesi bir manzarayla karşılaştık. Bina çok eskiydi. En rezaleti de yatakta olan haşerelerdi. Mika tur vasıtası ve tavsiyesiyle bu oteli tercih ettiğimiz için yeni bir otele bizi
Aktarmalarını istedik fakat hiç bir şekilde olumlu bir geri dönüş alamadık. Temizlik denen şey yok 8 gün konaklamak zorunda kaldık, bu süreçte çarşaflarımız bir kez dahi değiştirilmedi. Odalar çok eski. Müşteri kalitesi yerlerde. Ödediğimiz bedelin hiçbir şekilde karşılığını alamadık. Konakladığım sürece otelden memnun kalan bir kişiye rastlamadım. Paranızla rezil olmak istemiyorsanız hiç bir şekilde bu oteli tercih etmeyin.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
tek kelimeyle rezil bir oteldi yemek berbattı her allahın günü tavuk vardı dışı resort içi rezildi. 4 kişi gittik 4200 tl çöpe gitti allah belasını versin hepsinin son gün otelin içine deve girdi sakın gitmeyinn paranızı çöpe atmayın dana eti ve kuzu eti diye bişey yokk her allahın günü tavuk ve bardan 1.5 saatte içecek alabiliyorsunuz içkiler kalitesiz rakının markası sarper ben böle bi marka duymadım sakın ha sakın gitmeyin hijyen yok odada şampuan yok çarşaf kirli minibara hiç bişey koymuyolar.. sakın gitmeyin bilginize.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumyemekler berbat,otel pis,çarşaflar leş gibi,eşyalarımız çalındı,ilgisiz personel, ortamı ve denizi hariç gerisi çok kötüydü gitmenizi tavsiye etmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezillik
Öncelikle en düşük 1 olduğu için vermek zorunda kaldım.Temmuz 28-Ağustos 4 arasında tatildeydim.Hayal kırıklığıyla karşılaştım Otelin % 45'i İranlılar % 45 i Türkler ve geri kalanı Kazakistan,Çinli ve Rusya.Otelde havuza ve denize çarşaflarla ve body,atlet,boxer ile giren İranlıları görünce bir daha suya giremedim.(Odamdaki Duş harici).Yemek konusuna gelelim,Sabah kahvaltısında 10:00-10:30 geç kahvaltı var ama o kahvaltıda önününe birşey koyup yiyemezsiniz herşey bitti diyorlar.Hergün peynir , zeytin,domates ile kahvaltı yapılır mı 6 gün boyunca yaptım.Öğlen yemeğinde bir otel pilavı da mı güzel yapamaz bu kadar rezillik olmaz .Sadece 3 dilim pizza ile avundum öğlen(Bu arada 3 dilimden fazla pizza alamıyorsun oda bir büyük pizzanın 3/1 ine denk geliyor yaklaşık).Akşam yemeğinde tavuklar pişmemiş,Köfte zaten içinde ne oldugu belli değil tadı tuzu yok.Mantı çıkarıyorlar hazır mantı onunda üzerine yoğurt atacam diyorsun yoğurt bitti diyorlar 5 yıldızlı otelde şaka gibi.Akşamları tatil boyunca Çorba ve ekmek yedim sadece.Otelde çalışan animator arkadaslar dışarıdan ekmek arası , porsiyon birşeyler söyleyip akşam karınlarını doyuruyorlar.Animasyon ekibine gelince insanlıkları gerçekten iyi ama animasyon konularında zayıflar.Toplama bir ekiple birşeyler yapma uğraşındalar ama olmuyor.Saat 10:00 da voleybol var deniliyor.Plaja gidiyorsunuz ve kimse yok ondan sonra geri dönüyorsunuz.Otelin Discosu Saat 22:00-23:30 arası açık oluyor orda yazılanlar yalan ve discoda İranca müzikler çalınıyor ortada çarşaflılar geziniyor.ULTRA HERŞEY DAHİL KELİMESİNE İNANMAYIN.Gece saat 3 de gittiğin zaman alkol almak nerdeyse imkansız.Makine bozuldu ,Barmen şuraya gitti,Barmen uyuyordu gibi saçma sapan sebeplerle sizi avutmaya çalışıyorlar.Alkol kalitesine gelince Bira içen adamı biradan soğutur içine basmışlar suyu boğazına bira tadı zor geliyor.Sabahtan geceye kadar içsen gram kafan olmaz o kadar.Daha yazılacak o kadar çok şey varki herhalde bunları okuduktan sonra gitmezsiniz artık bu kadarı yeter ve bizim reziiliğimiz sizin içinde olmasın arkadaşlar.Bu yazılanları herkes göz önünde bulundursun ben giderken okudum ve bu kadarda olmaz dedim ama gerçekten oluyormuş.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbattı
Otel güzel, çalışanlar davranış biçimi konusunda eğitim alması gerekiyor, animasyon ekibi tam bir fiyaso, iranlılarla dolu bir otel onlarla benim aram iyi diyorsanız gidin derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtahmin edemeyeceğiniz kadar berbat!
otele girdiğiniz anda hayal kırıklıkları başlıyor. karşılayan kimse olmuyor. odaya girdiğimde yerlerin kirli paspaslarla silindiğini ve lekeli olduğunu, yatakların çok eski olduğunu, oturunca yayların sayıldığını, banyosunun tüm vitrifiye kalemlerinin yamalı olduğunu görünce eyvah dedim ve de devamıda geldi tabi. otel sanki sezonu çıkaralımda sonra yıkıp tekrar yaparız düşüncesi var gibi harabe halinde. yemekleri benim hiç hoşuma gitmedi, tavuk etinden bence köfte olmaz!! alkol kullananlar içinde aynen hayal kırıklığı, bira dışında başka alkol içmeye kalktığınızda bu nedir demekten kendini alamayacaksınız, tüm alkolleri denedim.
personelin hepsi ruslarla on numara konuşuyor ama türkçe bilmiyorlar, kılık kıyafet düzenleri yok, çalışanlar sivil kıyafetleri ile hizmet veriyor. plaj çok taşlı bakım yok, ve benim gibi kum bekleyeniniz var ise bir hayal kırıklığıda bu. şezloglar kırık dökük. şemsiye yok plajda. 10 adet şezlongun altına girebileceği araba garajına benzer bezden bir tül çekilmiş, onun dışında herkes güneş altında. uyarılarımı lütfen dikkate alın, bana çok teşekkür edersiniz. durumu mika yetkilerine bildirmeme rağmen otele karşı yaptırımları yok, çok pasifler. otelimi değiştirin dedim ama sanki suçlu benmişim gibi bir gecelik ceza kesileceğini söylediler bana. sonuç olarak mikanın referansı ile buraya geldim ama sattıktan sonra yetkili, durumu düzeltecek kimseler bulunmuyor. ezberlenen cümlede ' ilgileniyoruz, size döneceğiz' bu kadar.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat yemekler kotu le cola var
Berbat bir yer akli olan gelmesin turk misafirlere 2. Sinif muamele yapiliyor asci nurda sigara icmek yasak diyor odalar pis yemekler bayat coca cola yerine le cola fanta yerine le fanta var tabakta kalan yemekleri toplayip bir daha koyuyolar


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Royal Palm Resort Hotel Kemer

Şikayet Et