Ana Sayfa İletişim

Roza Resort Termal Hotel - Kozaklı Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Roza Resort Termal Hotel - Kozaklı hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Roza Resort Termal Hotel - Kozaklı Konum: , Nevşehir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

BERBAT
OTELE 5 YILDIZ VERMİŞLER AMA KAPILAR TUTMUYOR ÖRTÜLMÜYOR,YEMEK ÇEŞİDİ BERBAT,BANYODA OLMASI GEREKEN MALZEMELER YOK,DUŞAKABİNLER SÖKÜLMÜŞ,HALILAR ,MOBİLYALAR ,TV ,BAZALAR HALA İLK KURULUŞTAKİ MALZEMELER KULLANILIYOR HAVUZLAR HİJYENİK DEĞİL 5 YILDIZLI DİYE DEVRE MÜLK ALDIK AMA MAALESEF 2 YILDIZ LOBİDE LAMBA BİLE YAKILMIYOR TASARRUF OLSUN DİYE HELE BİR MARKETİ VAR FİYATLAR 2 KATI AYIP YA HİÇMİ ALLAHTAN KORKMUYORSUNUZ SAYIN TURİZM BAKALIĞI YETKİLİLERİ SİZ NEYİ DENETLİYORSUNUZ ALLAHAŞKINA MÜŞTERİ GİBİ GELİN İNCELEYİN LÜTFEN HALKIN HAKKINI KORUMAK SİZE DÜŞMEZMİ ACABA ?


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKÖTÜ GEÇTİ.
Ailemle birlikte gittiğim Nevşehir Kozaklı otelde garsonların bir bölümü cahil,kaba ve agresif kişilerden oluşuyor.Garsonlardan birisi(İşletme müdürüne bizzat bildirdim.)Yemek yerken beni ve kardeşimi oturduğum masadan kovdu ve kabaca,kabadayıca davrandı.Benim ve tüm ailemin tatilini kötü etti.Bunun özellikle bilinmesini istiyorum.Otel sahip ve yetkililerinden acil dönüş yapmalarını ve o garson hakkında gerekli ceza işleminin acilen uygulanması bu otelin ve özellikle müşterilerin yararına olacaktır.Ayrıca garsonların bir bölümü de ukala ve şımarık kişilerden oluşmaktadır.


%22 %11 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKÖTÜ GEÇTİ.
Ailemle birlikte gittiğim Nevşehir Kozaklı otelde garsonların bir bölümü cahil,kaba ve agresif kişilerden oluşuyor.Garsonlardan birisi(İşletme müdürüne bizzat bildirdim.)Yemek yerken beni ve kardeşimi oturduğum masadan kovdu ve kabaca,kabadayıca davrandı.Benim ve tüm ailemin tatilini kötü etti.Bunun özellikle bilinmesini istiyorum.Otel sahip ve yetkililerinden acil dönüş yapmalarını ve o garson hakkında gerekli ceza işleminin acilen uygulanması bu otelin ve özellikle müşterilerin yararına olacaktır.Ayrıca garsonların bir bölümü de ukala ve şımarık kişilerden oluşmaktadır.


%30 %20 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi
biz kurban bayramında gitmiştik rozanın 6-7 yıllık müşterisiyiz .ama bu gidişimizde hiç memnun kalmadık .odamızın içinde pireler vardı .tuvalet kağıdı elimizde parçalanıyor .tereyağ diye margarin veriyorlar.odamızın bir lambası bozuk .sifon bozuk .langırt arızalıydı. dolap rafları düşüyor. televizyon en eski model ve karıncalanıyor.kısacası roza artık dökülmüş yenilenmeye ihtiyacı var .şu anda verdiğimiz paraya değmiyor lütfen söylediklemizi dikkate alınız .YOKSA MÜŞTERİ KAYBEDERSİNİZ.


%43 %14 %43
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRosa Resort'u önceden aradığımız ve kendileri de dışarıdan havuza kabul ettiklerini söyledikleri Kurban Bayramı'nın 2. günü Kayseri'den 100 km teptik Kozaklı'ya gittik. Bize dışardan kabul etmediklerini söyleyip geri çevirdiler. Sadece "arkadaşlar yanlış bilgi vermişler" demekle yetindiler.
Ama Rosa'ya buradan söylüyorum aynen devam etsinler. Beni yurtdışından gelen misafirlerime karşı mahcup ettiler. Ben de 15-20 kişilik gruplarımı bundan sonra başka gruplara yönlendireceğim.


%40 %0 %60
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMemnunietsiz
Müsteri memnuniyeti kesinlikle yok. Havuz acilis saati 7- 22.45 e kadar ama ögken kapatiyorlar. Havuzlar soguktu isinmadi. Karamlikta kaldik otelin icinde cünki tasarruf yapiliyordu. Divaya gittim bundan önce müsteriyle cok ilgiliydi cok memnunduk. Eger personeli zaten umursamam diyorsan iyi😀. Odalar hic temizlenmedi. Bes yildizli otel havasi yok kesinlikle.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumpislik içinde rezalet mutfagna bakın yeter
ben bu otelde bir gece kaldım görmeseydim bilmeseydim geçmişi kötü şu andada rezalet su dahi içilmez brakın yiyecegi turizim bakanlıgı ve il saglık müdürlügü gidin o yerin altındaki ilkel mutfaga bi bakın insanların saglıgıyla oynamaya kimsenin hakkı yok utanç verici rezalet daha ötesi olamaz


%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumeh işte
odalar ve otel genelindeki eşyalar çok eski yıllardır yenileme yapmamışlar.odaya ilk girdğimizde klozetimiz cok kirliydi hemen görevli istedik geldi temiizledi fakat yeni giriş yapılan odanın wc si zaten temiz olmalıydı. termal su ve havuzlar acısından bir sırun yaşamadık fakat hamam soğuktu üşüdük. akşam yemeği için odamızdan cıktıgımızda otel genel anlamda buz gibiydi resmen donduk hasta olduk.ayrıca yemeklerin çeşidi azdı fakat kaliteli olsa sorun olmazdı en düşük kalitede yemek ve kahvaltı sunumu var. yemekten sonra snack barda(bar dediysem öle akitf bi bar sanmayın) az kalsın zehirlenioduk hamamböceklerine karşı ilaçlama yaptıklarını söylediler.koku dayanılmazdı boğazımız yandı öksürük yaptı.bir diğer sorunda otelde kese yapacak bayan görevli olamamasıydı.otele gelen herkes genelde kese masaj tarzı şeyler için geliyor.görevli bayanın 2 gün izinli oldugu söylendi 5 yıldızlı bi otel için cok amatörce bi davranıstı. o izinliyse yerine başkası bulunabilrdi. kısacası 5 yıldızı hiç haketmiyor 5 yıldız deil 2 yıldız bile verilmez bu otele.umarım otel yetkilileri dikkate alırlar kozaklının temiz ve lüks bir otele ihtiyacı var ve bu otel genişlik açısından ve kapasite acısından yeterli oldugu için yenilendği takdirde tercih edilebilir.


%40 %0 %60
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Roza Resort Termal Hotel - Kozaklı Nevşehir

Şikayet Et