Ana Sayfa İletişim

Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark Konum: , Kıbrıs, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

ASLA GİTMEYİN
30/05/2015-06/06/2015 Tarihleri arasında eşimle birlikte kaldığımız ve bir yıl boyunca iple çektiğimiz tatilimizin berbat bir şekilde sonuçlanmasına neden olan bu oteli tercih edecek insanları uyarmayı kendime görev biliyorum. Bu otele gidecekseniz aşağıda sayacağım her şeyi kabul etmek zorundasınız.
1- Yaz dönemi başlasa da daha bitiremedikleri inşaat tadilat ve boya işlerinden dolayı her sabah 8 de uyanmaya hazır olmalısınız, Bahçe odalarının kemerlerine yapılan taş işçiliğini beğensek de her sabah 8 de başlayan traktör ve çekiçle taşa vurularak çıkarılan sesler uykunuzla birlikte her şeyi silip götürecektir. Artı odanıza geri dönmek istediğinizde rulo fırçasıyla boya yapan işçilerin arasından boyalı naylon poşetler üzerinden boyanmadan geçebilmeyi becerebilecekseniz bu oteli tercih edebilirsiniz.
2-Çocuklu bir aile iseniz ve böcek ya da sürüngenlere karşı alerjik ya da psikolojik sorunlarınız varsa asla gitmemeniz gerekir. Çünkü otelin ilaçlama yapmaması gibi bir durumdan dolayı bahçenin tamamı arı, sinek, 3-5 cm lik uçan kabuklu böcekler ve en önemlisi 25-30 cm lik kertenkelelerle tatil yapmak zor olacaktır. Özellikle havlu almaya gidecekseniz orada yuva yapmış iguanaya birkaç cm kalmış kertenkeleler önünüzden geçerse korkmayın onlar insanlara alışmış. Bir çocuklu ailenin yine başka bir çocuklu aileye yaptığı bir uyarı ise kanımızı dondurdu ve o günden sonra bahçede yürüyüş dahi yapamadık. Ailenin gördüğü bir yılanmış ve çocukların çimlik alanlarda serbest bırakılmaması gerektiğini etraflarının sürekli kontrol edilmesi gerektiği yönünde uyarıda bulunmaktaydılar.
3-Konsept ultra her şey dahil denilmekte olsa da topluca kullanılması gereken (ana restoran ve fora sahil snack dışında) tüm alanlar ücretli. yani öyle havuzda başında yatarım önüme yiyecek içecek gelir gibi bir şey düşünüyorsanız unutun çünkü ücretli. Ücret örneği küçük pet şişe su 6 TL. bara ya da diskoya mı gitmek istiyorsunuz? tabii ama onlarda ücretli. Otelde Light house disco, english pub ve güverte bar adı altında 3 yer var bar olarak ve hepsi ücretli. Kumsalda güneşlenirken bir şey mi içmek istiyorsunuz o sıcakta yerinizden kalkıp bi 300 metre yürüyerek kendiniz alacaksınız. Ultra herşey dahilin olduğu yer ana restoran ve kumsala 200-300 metre uzakta olan fora sahil snack denilen iki alan. Orda da otelin belirlediği içecekleri içmek zorundasınız ki tanınmamış adını bile hiç duymadığınız markalardan oluşan kalitesiz içecekler serisi sizi bekliyor olacak. Hatta fora sahil snack kısmında şişe ile soda olmasına rağmen otelin görevlileri onları veremediklerini açık soda verebileceklerini belirtiyorlar ki verdikleri de soda adında karbonatlı su gibi bir şey.
4-Yürümeyi seviyorsanız bu tesisi tercih etmelisiniz. Mesafeler inanılmaz uzak ve yemek yedikten sonra sahile gideyim denize gireyim derseniz zaten tüm yediklerinizi hazmetmiş olursunuz ve rahat rahat yüzebilirsiniz. Ama yürürken dikkat edin ki arı böcek ve kertenkeleler size zarar vermesin. Gerçi bir süre sonra paranoyak olup kelebek bile uçsa yanınızdan kafanızı eğmeye çalışacaksınız ki refleksleriniz gelişecek. Artı yanınızda şemsiye götürmenizi tavsiye ederim çünkü yürürken güneşin altında inanılmaz mesafeler kat ederken bir de güneşten haşlanmayın. Güneş kremi bir yere kadar.
5-Son olarak animasyon falan beklemeyin olurda wi-fi çekim alanına denk gelirseniz açın telefonunuzdan 2 oyun indirip oynayın. Animatörler kulübelerinde oturup müzik dinlemekten başka bir şey yapamıyorlar çünkü kimseyi bir aktiviteye dahil etmeyi becerememekteler.
Sözün kısası bu otelden beklenmeyecek amatörlükte bir işletme sistemi, maliyet ve hizmet kısıntılarına gidilerek karlılığı arttırma güdüsü ile alınmış tüm kararlar bu otelin tek kullanımlık bir yer olmasına neden olmaktadır. Bizden iki ve üç hafta önce Kaya Artemis e giden 3 çift arkadaşımızın tüm olumlu geri bildirim ve ısrarlarına karşın orayı daha önce görmemizden dolayı farklı bir yerde tatil yapma tercihimiz maalesef ki hüsranla sonuçlanmıştır. Bildiğiniz yerden şaşmamanız tavsiyesi ile benden uyarması?%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFELAKET..............
BEN NAZİFE ÖZKARA BÜTÜN TATİLCİLERİN DİKKATİNEEEEEEEEEE
NUHUN GEMİSİ KIBRIS ADI BATSIN

2015 'İN OCAK AYINDA REZERVE YAPTIRDIĞIM OTEL İÇİN 5000 TL ÖDEME YAPTIM KARŞILIĞINI ALAMADIM PARAM RESMEN BOŞA GİTTİ OTELİN YEMEKLERİ REZALET RESMEN AÇ KALDIK KABUSTU DENİZİ BERBAT TAŞLI SADECE HAVUZU GÜZEL GİTMEK İSTEYENLER ARASIN AYDINLATAYIM TEL: 0 507 85 28 807 BİZ YANDIK BAŞKALARI YANMASIN VERDİĞİM PARA HARAM OLSUN............ BATAKLIK OLDUĞU İÇİN SİYAH YILAN GÖRDÜK ÇOK KORKTUK KÜKÜRT KOYUP YILANIN İCABINA BAKICAKLARI SÖYLENDİ SİZİN ANLIYACAĞNIZ HERŞEY BERBATTI YAZIKLAR OLSUNNNNNNNNNNNN


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat ötesi
sadece şunu söyleye bilirim çok kötü bir işletme ve çok büyük hayal kırıklığı kıbrısa devamlı giderim kaldığım en kötü otel


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Her sey bir kenara kötü yemekler, suratsiz personel kötü oda temizliği olmayan animasyon her sey bir kenera...Parasını peşinen ödemiş olduğum tatil programı için 15 Mayıs 2015 tarihinde kktc ye tatil amaçlı ailemle birlikte geldim. Kaldığım otelden bugün yani 19 Mayıs 2015 tarihinde ayrılarak Türkiye ye döndüm ancak dünya standartlarında görünen nuhun gemisi otelden ayrılırken sadece 2 yaşındaki kızımın kaldıgimiz odanın halısına meyve suyu dökmesi ve bu kirlenen alanın 15 cm2 lik bir daire olması nedeniyle ek 1000 dolar hesap cikarttilar. Söz konusu parayı ödememin mümkün olmadığını, odanın ve otelin sigortalı olduğunu söylememe rağmen Otel müdürü tarafından söz konusu parayi odemez isek otelden asla ayrilamayacagimiz söylenmek suretiyle TEHTİT edildik... Nöbetçi magosa savcısına telefonla ulaşmam ve polisi çağırmak istemem üzerine kendileri tur firmasiyla anlaştıklarını ve konunun kapatılmasını söylediler... Ancak bir hukukçu ve Kıbrıs sevdalısı birisi olarak haktan ve hukuktan anlamayan insanlardan Kıbrıs'ın turizm reklamını böylesine kötü tanıtan otel ve personeli icin nedenilebilir saygılar sunarım


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayal Kırıklığı
Sudan dahi para kazanmaya çalışan bir Kibris otelidir. Çıkış yapacağınız gün su bir kenara yemek dahi yoktur. Deniz'i taş doludur. Kısaca birde burada tatil parası bayılıyorsunuz. Havlu standındaki havlular eskidir. Reception dan zorlamayla yenilerini alabilirsiniz. Yemekleri güzel, Afrikalı çalışanlar renk katmaktadır. Ancak bu müşterileri mennun kılmaya yetmemektedir. Bir gece ateşiniz çıkar ise tek bir ilaçtan bile para istenmektedir. Reception da çalışanlar suratsızdır. Konser var diyerek insanları çekmeye calismaktadirlar. Benim şekerim düştüğü için acik büfeden elime bir mandalina aldım ve onu dahi aldılar. Kıbrıs'ın tuzağı konumundadır kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu yazımı bir kenara kaydedin ve giderseniz dönüşte bu yazıyı bir daha okuyun. Saygılar..


%75 %0 %25
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Daha önce böyle bir işletme görmedim,sakın gitmeyin.Tatil değil işkence.Yemekler çok kötü,lobide klimalar çalışmıyor,internet sadece iki yerde var,herşey ücretli ve fiyatlar çok fayiş,çalışanlar asık süratli.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumresepsiyon ve sipa haric guzeldi
16 mart 2014 saat 16 da checkout icin resepsiyona muracaat ettigim zaman alkol tuketmedigim halde spa vitamin barda alkollu icecek aldigim soylenip ucretini odemem gerektigi soylendi , yanlislik oldugunu soyledim ve itiraz ettigimde de tel. ile oraya sorup harcamayi yapan kisinin tipinin benimle ayni oldugu soylendi.. ne imza benim imzam ne de isim benim ismimdi adisyonda yazan.. ama yine de cok ikna olmamis gibiydiler,, herhalde kamera kayitlarini inceletmem gerekiyordu resepsiyonun ikna olabilmesi icin,, belki de rastgele boyle yapilmayan ekstra harcamalari musterilerden talep edip tahsil etmek istiyorlar seklinde bir dusunce olustu ne yazik ki beynimde .. otel guzel , resepsiyon berbat .. ekstralara dikkat edin derim ..


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark Kıbrıs

Şikayet Et