Ana Sayfa İletişim

RAYMAR HOTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer RAYMAR HOTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

RAYMAR HOTEL Konum: , Antalya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 7/ 10 Fena Değil

berbattı
21_28.09.2014 tarih aralıgında tatil yapma hayaliyle geldiğim raymar otelde tam bir hayal kırıklıgi yaşadık. Hijyen berbat, yemekler çok kötü ve personel çok ilgisiz. Burada senem hanıma teşekkür edip oteli övenler muhtemelen senem hanımın akrabaları. İnanmamanızı öneririm otel berbat


%98 %0 %2
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummuhteşem
Otel güzel büyük ve tam donanımlıydı. Çok uzun zaman sonra beklediğimiz bir tatildi eşim ve arkadaşlarımızla iş yerinde bu tatili hayal edip motive olduk. Kötü geçiceğini yada memnun kalmayacağızda ne olacağını hiç düşünmedim.Otel beni hiç yanıltmadı.Odaları geniş ve güzel biz standart bir odada konakladık içi ve dekorasyonu bizim içimizi açtı çok modern tasarlanmış.Bahçesi yeşillik ve muz ağaçlarıyla süslenmiş . Atmosferi çok sıcak aile Oteli tek erkek almadıkları çok belli.Yemekler ve hizmet 10 numara. Deniz çok temiz güzel sahil biraz taşlı ama sahile hiç gerek yok olağanüstü büyük bir iskelesi var. Çalışanlar çok saygılı ilgili ve kibar. Öncelikle. Halkla ilişkiler müdüresi Senem Hanıma açşıbaşı Mehmet Usta ve Sefer ustaya çok teşekkür ederim. Ama o snack barda yapılan pizzanın tarifini alamadım ama itiraf etmeliyim ki en iyi pizzacıda öyle pizza yemedim . Herkesin emeğine sağlık çok teşekkürler .


%2 %0 %98
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayal kırıklığı
17-22.09.2014 tarihleri arasında otelinizde konaklama yapmış bulunmaktayım.Otelinize ilk giriş yaptığımda bay olan rezepsiyon görevlisinin soğuk ve ilgisiz tavrı eşim ve beni lobiye almak yerine odamızısın henüz hazır olmadığını söyleyip gidip ve daha sonra gelmemizi söylemiş olması bile bir daha otelinizi tercih etmeme sebebidir.Ayrıca 4 gün uydu düzenlemesinin yapmamış olmasından dolayı tv izleyememiş olmamız ve sadece türk kanallarının ayarlanmamış olması otelinizin türk konukları çok önemsemediğini göstermiştir ultra herşey dedikleri şeyler adı sanı duyulmamış içkiler kullandıkları yağdan dolayı kötü kokan ve lezzeti olmayan yemekler kötü kokan havuzlar kumsalın uzak ve taşlı olması masa örtülerinin kirli olması otelde neidüğü belirsiz kötü bir kokunun olması tüm otel personelinin yabancı misafirlere ilgili olması TÜRK misafirlere gerekli ilgi ve alakanın olmaması çalınan şarkıların bile hep yabancılara yönelik olması bu oteli tercih etmeme sebebidir.


%98 %0 %2
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumvasat
Oda kartlarını teslim ettim saat 11 de teslim ettim ancak uçağın akşam 21:00 da olduğundan dolayı saat 20:00 a kadar otelde kalmam gerektiğini söyledim ancak saat 14:00 da otelden ayrılmak gerektiğini söylediler resmen otelden dışarı atıldı personel çok ilgisiz temizlik havuzda rezalet masaları kendimiz sildim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbattı
Otele mayısta konakladık hic beklediğimiz gibi öıkmadı geldiğimizde karşılayan olmadı restoranta yeteri kadar yemek yok perdoneller uyuyordu berbat geçti%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumolağanüstüydü
Otelin dış görünüşü ve mimari yapısı çok şık.Yeni bir tesis doğal olarak odalar çok yeni ve şık döşenmiş. Özellikle lobisinin düzenine koltuklarının modeli ve rengine bayıldık. Eğer mümkün olsaydı 1hafta daha uzatmak isterdik. Ortamı tamamen aileler için çocukların rahatlıkla eğlenebileceği bir ortam var. Hizmet iyi yemekler çok güzel, eşim ve ben tatil sonrası diyete başlamak zorunda kaldık. Çalışanlar çok kibar genelde çok gençler buna rağmen hizmetleri çok iyi. Tatilimizin bu kadar güzel geçmesin de emeği geçen tüm personele,yöneticilere özellikle Senem Hanıma çok teşekkür ederiz.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMELDİ
ÇOK GÜZEL BİR TATİL GEÇİRDİK . OTEL YENİ ,TEMİZ, GÜZEL BİR ALANA SAHİP . HERYER YEŞİLLİK VE PALMİYE AĞAÇLARI VAR. YEMEKLER ÇEŞİTLİ LEZZETLİ . BÜFEDE NE ARARSANIZ VAR AÇ KALMAK MÜMKÜN DEĞİL. PERSONEL ÇOK SICAK,SAMİMİ ,YARDIMCI . ÖZELLİKLE SENEM HANIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. GARSONLAR VE RESTORAN ŞEFİ HASAN BEYE KİBARKLIĞI VE İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜRLER. ÖNÜMÜZDEKİ YILDA GELMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜM BİR OTEL .


%0 %1 %99
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhıc guzel degıidı
Eylulde konakladık
Otei hıc guzel degıldı havuzlar cok pıstı ıcınden kurbaga bıle cıktı
hıcyen acısından catallar hep lekelıydı
calısanlarda hıc ıyı degıl bırsey ıstıyorum 2 saat sonra gelıyor ve yarısı bos oluyor hıc ıyı degılde 5 yıldızı hak etmıyor


%99 %0 %1
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

RAYMAR HOTEL Antalya

Şikayet Et