Ana Sayfa İletişim

KIRMAN HOTELS BELAZUR RESORT & SPA Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer KIRMAN HOTELS BELAZUR RESORT & SPA hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

KIRMAN HOTELS BELAZUR RESORT & SPA Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

tatilim iyi degildi
bardaki personellerin para istemesi beni kızdırdı kokteyil ypan gece mesaisindeki kılzar wardı hayriye isimli para istiyorlar bahsiş çok kızdım sonra çektim gittim otelden kazıklamaya çalışıyorlar bi dah gitmem o personeller yüzünden ben enayi degilim herşey dahil diyorsunuz bide bahsiş istiyorsuunuz bu konuyla ilgileneceğim bizzat kendim buna acil önem wermenizi istiyorum bi daki gelişimde o personeli görmek istemıyorum otel güzel ama personel aç gözlü


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumZehirlendik
Yemekler kötü hiç begenmedik ayrıca musakka yemeği yedik ve zehirlendik esimde bende tam 1.5 gün kustuk odadan hiç çıkamadık bu durumu otel yönetimine bildirdim birşey olmadı ayrıca doktora görünmek istediğimde o saatte doktor olmadığını ertesi gunde ucretli oldugunu soylediler hem zehirlendik hemde doktora para odeyecekmisiz saka gibi ya. tatil berbat oldu kabus oldu bize.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEt yemeği unutun!
Otel temiz ve yeni , denizi çakıl ve hemen derinleşiyor.Personel idare eder ama biraz eğitilmeliler.Fakat yemekler 5 yıldızlı bir yere kesinlikle yakışmıyor.Tavuk hindi kılçıklı balık et köfte bile yok.Bir gece adana var dediler 1 tek mangal yakıldı yarım saatte 1 20 köfte geldi yalnızca sıranın uzağından 1 kere şahit olabildim o kadar onu da bu da tavuk adana mı acaba diye ısrarla yemek istedim.Sulu yemeklerde bazen et parçaları buldum ama takdir edersiniz ki tatilde nohut yemeği tercih etmiyorum...Türk gecesinde tavuk döner İtalyan gecesinde pizza beklerken peynirli pide çıktıYani mutfak 3 yıldızı ancak hak ediyor.A la cart restoranında da niye yemekler bu kadar geç geliyor dediğimde biz sizi 2 saat burada tutmalıyız çünkü bazı konuklar hem burada hem de ana restoranda yemek istiyorlar bunu engellemek için böyle yapmak zorundayız dedi!!!!!!!???


%29 %0 %71
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel
Belazur resortta 15 gün konaklama yaptık ilk başta yeni olması bizi tedirgin etti fakat Kirman Grup otellerinin profesyonel turizm işletme anlayışı ve sevgili genel müdür Cihan YILMAZ 'ın başarılı yönetimiyle gayet güzel ve başarılı yapılandırmayla çok güzel günler geçirdik havuzlar,odalar hem büyük hemde çok temiz,açık alanlar temiz ve geniş alan,yemekler gayet güzel lezzetli tüm damak tatlarına uygun günün tüm saatinde hertürlü yiyecek ve içecek serbestisi var,animasyonlar çok güzel sabah 10.dan gece 12 ye kadar hergece ayrı temalı misafir ilişkileri departmanı hertürlü konuda sıcakkanlı yaklaşımlı bu sene 1 defa daha gitmeyi düşünmekteyiz.Öncelikle Cihan Yılmaz bey olmak üzere Op.Man Bülent ve Osman Bey F/B man.Zafer bey F/O man. Cem bey G&R man.Şerife hnm Ex.Chef Mustafa bey Ani.Man Şenol bey olmak üzere tüm arkadaşlara teşekürlerimizi sunarız.YALÇIN AİLESİ


%38 %10 %52
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

KIRMAN HOTELS BELAZUR RESORT & SPA Belek

Şikayet Et