Ana Sayfa İletişim

Haliç Park Hotel - Ayvalık Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Haliç Park Hotel - Ayvalık hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Haliç Park Hotel - Ayvalık Konum: , Ayvalık, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Perişanlık
Haliç park bence 3 yıldızı bile haketmiyor . Ben havuza girmedim ama eşim ve 4 yaşındaki oğlum mikrop kaptı ve hastanelik oldu zaten yemekler berbattı hep dışarda birşeyler bulmak zorunda kaldık. Çocuklu iseniz asla gitmeyin perişan olduk temizlikleri berbat yiyecekler sinekten vörünmüyor . Havuzun hiç temizlendiğine şahit olmadık


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum5 yıldız fazla 3 yıldızlı bir otel olmalı. Odalar eski geldiğimizde berri klima bozuk. Deniz berbat balcik dolu mavi bayrak unutulmuş. Yemekler cidden çok çok kötü. Müzik var mı yok mu belli değil. Animasyon ekibi bir işe yaramaz.personel ilgisiz.%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzeldi
Ben çok menmun kaldım otel temizdi yiyecekle içicekler güzeldi.Otel çalışanları çok kibar animasyoncular elinden geleni yapıyorlar.Gidin tavsiye ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi
Merhaba 2 kızıyla geldim hotele. eşimin izni yoktu.çok memnun kaldım herkes yardımcı olmaya çalıyor. Özellikle çocuklara yönelik aktiviteleri çok iyi.küçük kızım 4 yaşında yemek sorunumuz vardı garson abilerinden Tuncay abisi yemek konusunda çok ilgilendi sonsuz teşekkürler. Ayrıca animasyon ekibinden Umut afişine sonsuz teşekkürler.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi
Animatorlerin hergece miniclap discada fenerbahce amigolugu yapmasi sinirlerimi bozdu.cocugumu bu yuzden mini clapa gonderemedim.bunun disinda otel yemekleri ve personel ilgisi beklentimin uzerindeydi%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Haliç Park Otel Cunda da 9 gece 10 gün tatil yaptım. Animasyonları çok güzel. Animasyon müdürü Mehmet bey muhteşem.Yemekleri çok güzel. patron her sabah erkenden gelip oteli teftiş ediyor. yiyecekleri tadıyor. 2014 yılında bütçeme uyarsa tekrar gitmek isterim...


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGÜZELDİ
Otel hizmetleri (temizlik, yemek, vb.) iyiydi tek kusurlu yanı havuzundaki özensizlik çocuk havuzuna büyük insanlar giriyor ikaz eden uyaran yok tamam buna müşteriler dikkat edecek ama bi görevlide bunun takibini yapsın, Özellikle animasyon ekibi çok sıcak kanlı işini severek yapan insanlar onlara teşekkür ederim çocuklarımın geçirdiği güzel vakitler için.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
HALİÇ PARK DİKİLİ

Öncelikle denizi kum denildiği için çok heyecanlanmıştım. Maalesef söylendiği gibi kesinlikle değil. 5 metreye kadar taş var deniz ayakkabısı olmadan girmek çok zor. Otelde animasyon çalışanları Samet, Caner, Hülya ve mutfak ta görevli bir kaç calışan haricindeki hiç kimseyi beğenmedim. Sahte gülücüğe ihtiyacım yok çünkü. Yabancılar çoktu ve havuz mikrop yuvasıydı. Bir çok kişi rahatsız oldu. Tabi bundan otel görevlilerinin haberi bile yoktur.Oda temzilikleri sıradan sil süpür çık , neyle silindiği belli değil çünkü temizlik adına bir koku yok. Tuvaletlerin üzerinde sizin için sterilize edilmiştir yazıyor. Kapağı bir açıyorsunuz sterilize edilmediğini anlıyorsunuz. Otel görevlilerine söylüyorsunuz her zamanki sahte gülücükle sudandır şundandır bundandır deyip kapatıyorlar çenenizi. Biz cahiliz anlamayız çünkü neden sararmıştır.
Yemeklerin sunumu, salatalar, tatlılar hepsi sıradandı. keşkul alıyorsunuz içinde süt yok, supangle alıyorsunuz süt yok, iki yada 3 çeşit irmikten yapılan tatlılar vardı başka da birşey yoktu zaten. 8-9 aile ile arkadaş olduk hiç biride yemekleri beğenmedi. Yemek seçen bir insanın hiç tercih etmemesi gereken bir otel. Bugün patlıcan kızartma çıkıyor, akşama aynı patlıcanı yoğurtluyor, ertesi gün yine aynı patlıcanı yoğurtun üzerine domates sosu dökerek sunuyor. Zaten son yediğinde tatı bozulmaya yüz tuttuğu için anlıyorsun ki kalan patlıcanı yaptıklarını. Söylediğin de de kesinlikle mümkün değil diyorlar. Ben de gıda sektöründe olduğum için neyi nasıl yutturduklarını iyi biliyorum :)
Yetkili kişiyle görüşmek istediğinizi söylüyorsunuz şuan yok not alalım yarın görüştürelim diyorlar. Yarın oluyor yanına gelen biri yok. Ertesi gün gidiyorsun not alalım diyorlar, yine gelen yok:) 3. de gidiyorsun yine not alalım dediklerinde aman not alma. Çağır gelsin demek zorunda kalıyorsun :)
Tatilimizin sonlandığı gün yaptıkları rezaletten bahsetmiyorum bile. Haliç dikili parkın bana tek kazancı orda edindiğimiz dostlar oldu. Başka da bir şey yok.
Arkadaşların otelden ayrılırken bindiği taksicinin sözleri : Haliç park sinek avlıyordu. Bu yıl bir sürü müşteri götürdüm. Ne oldu bu otele anlamadık dedi. Benim yorumum : Sanırım acentelere iyi reklam parası verdiler. Çünkü beni yönlendiren de turon9 du. Öve öve bitiremedi. Bir daha gider miyim? Kesinlikle gitmem.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Haliç Park Hotel - Ayvalık Ayvalık

Lale Adasi No.1
Ayvalik 10400
Turkey

Şikayet Et