Ana Sayfa İletişim

Hotel Mare Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Mare hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Mare Konum: , Ayvalık, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Yemekler rezalet
Yemekler tam bir fiyasko.Tamamen sebze ağırlıklı.Kapuska ve pırasa dahil.Kanalizasyon sorunu hat safhada.Kokudan asansöre binmek mümkün değil.Mika turun tavsiyesi ile gittik,yanlışlıkla kimse gitmesin.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumNerden baslasam bilmiyorum 10 gunluk rezervasyonumuz 1 gecede sona erdi
Sabah 10 da otele gırdık bıze dırek size kahvaltı yok bekleyin dediler bahceye gectık paslı masa ortulerı ve ılgısız personeller ogle yemegı ıkı cesıt ve cok pis bir yemekhane, odalarıda cok kotu kısaca o kadar fıyata değmeyecek bir otel


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtelde temizlik diye bişey yok yemek yenilen yer sinek içinde klimayı çalıştırmıyorlar yemek çeşidi 3 çeşit gerisi vızıltı yatağı söylemiyorum zaten ortası boşalmış yastıklar öyle kısacası bu pis otelin önünden bile geçmiyormuş paranızı sokağa atmayın resimlere aldanmayın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummare otel sarımsaklı
Sarımsaklı otelde kaldık 2 gün, oda temizliği ve otelin genel temizliği çok kötüydü, kahvaltıda çeşit yok ayrıca tabaklar yağlı ve kirliydi, yemek çeşidi de yok ve az yapıldığından yemek yetmiyordu,, sadece denize yakınlığı acısından iyi onun dışında burada kalmanızı tavsiye etmem.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
İnsanın kendini evinde gibi hissetmesi çok güzel bir duygu. Kat görevlilerinin insanın ailesi gibi alakadar olması(AZİZE TURGUT). Ve bütün mutfak, restoran ve resepsiyon görevlilerinin güleryüz ve titizlikle görevlerini yapıp müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerçekten insanı mutlu ediyor, çok güzel bir tatil geçirdik inşallah seneyede buradayız teşekkürler (Ayvalık) OTEL MARE çalışanları.


%33 %17 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Otelde hijyen yok, içmeye su bulamıyorsunuz bulsanız da soğutucu çalışmadığından sıcak içmek zorundasınız. Bu arada şişeye doldurmak da yasak :) sanki askeriye. Zaten o yasak bu yasak herşey yasak. Verdiğim paraya acıdım yahu 2010 temmuzda iki kişilik oda da 195 TL ye kaldık. Havuz küçük bütün gurbetçiler havuzun içinde hoplayıp zıplayıp baöğüre böğüre şarkı söylüyor, çocuk havuzu yok çocukların hepsi şey kadar havuzun içinde.Bir daha önünden bile geçmem. Devamlı bir çöp kokusu etraftan geliyor. Yani tavsiye etmiyorum berbat...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyiyydi
Ben memnun kaldim gecen sene bayramda gitmistim gayet iyiydi bence ailemle guzel bi vakit gecirdik ve daha dun erken rezarvasyonumuzu yaptirtik memnuniz tekrar ayni yere gidicez....hemde bi sfer iki aile olarak gidigiruz:-):-) yalniz otelde tek sorun odadaki yatak sorunu cift kisilik istemistik odada 3lu yatk varmis insh bu sene o olayi yasamayiz tesekkurlerr....otel mare..


%20 %40 %40
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otelde 3 gecelik randevumuz olmasına rağmen ancak 2 gece kalabildik. resimler sitede gösterildiği gibi değildi. 2 ay öncesi rezervasyon yaptırmamıza rağmen odaya cıktığımızda gördük ki bize iki ayrı tekli yatağı olan oda vermişler. ve çözüm olarak 2tekli yatak birleştirilip ortasına yastık konularak kalmamızı sağladılar. ayrıca hijyenhiç yoktu tek güzel yanı denize olan yakınlığıydı. ayrıca temizlikçi abladan başka hiç bir personel güleryüzlü değildi.


%88 %0 %13
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Mare Ayvalık

Şikayet Et