Ana Sayfa İletişim

Çesme Altın Yunus Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Çesme Altın Yunus hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Çesme Altın Yunus Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

igrenc
rezalet otesi sozu az kalir, vale servisi yok, kapida hic kimse yok, tur rehberi oldugunu soyleyen kiro
"cek arabani, otobusum yanasacak"diyebiliyor, resepsiyona ilettiginizdr oradaki saygisiz amatorler siritarak ofkemizden nasil zevk aldillerini gosteriyorlar, odalar hap kadar ve kokuyor, plajda killi biyikli erkek yiginlari "haberin var mi yar yar"diyerek avaz avaz turku soyluyorlar, varos kadinlar eteginize, dovmenize kil kil, uzun uzun bakiyorlar, tatilimi kesip ertesi gun sheration'alactim, bir daha m altinyunus allah korusun,


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
Her şey iyiydi biz bir kötülük göremedik ama bence otel çalışanlarını siteye koyup tek tek değerlendirmeye almalısınız ben birkaç garson yüzünden oteli kötülemek istemem fotoğraf ve isim soyisimleriyle birlikte kendi sitenize atarsanız bazılarında ciddi şikayetlerim olacak bu nedenle tek ricam personel anketi tarzı bir şeyi koymanız. Şimdiden teşekkürler dikkate alacağınızı umuyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
30 Ocak 13 Şubat'ta otelde kaldım cmrt akşam tabletim resepsiyon ile oyun salonu arasında çalındı kamera kör noktada diğer tarafta kamera olmadığı için çalanı bulamadılar tepki göstermeme karşın kameranın caydırıcı unsur olarak orada olduğunu söylediler güvenlik zaaflarından dolayı mağdur olduğumu kendilerinin zararımı karşılanarak tabletimi onların temin etmesini istedim bana otelde 700 kişi oldugunu personellerinin bunu yapmadığını benim sahip çıkmama gerektiğini ima edip zararımı karşılayamıcaklarını belrtiler ŞİKAYETÇİYİM OTELİN GÜVENLİK ZAAFI YÜZÜNDEN TABLETİM ÇALAN BULAMIŞLARDIR. kesinlikle can ve mal güvenliği açısından uygun DEĞİLDİR.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
03.01.2015 tarihinde Çeşme Altın Yunus Thermal Otel?e gitme gafletinde bulunduk. Rezervasyon sırasında 3 yaşındaki kızımın kimliğini istediler. Kimlik yanımızda olmadığı için bir sürü saçma sapan soruya cevap vermek zorunda kaldık. Otele yerleştikten sonra termal havuza gitmek istedik. Oradaki görevli termal havuza çocukların girmesinin yasak olduğunu, istersek çocuğumuzla birlikte çocuk havuzuna gidebileceğimizi söyledi ve bizi içeri almadı. Görevliye bunun nedenini sorduğumda geçen sene serbest olduğunu, bu sene böyle bir kural getirildiğini söyledi. Bunun üzerine çocuk havuzuna gittik ancak oradaki görevli de bone takmadan havuza girmemizin yasak olduğunu, istersek bone verebileceğini söyledi. Ben mecburen tamam deyince oda numaramızı sordu ve bir fişe 30 TL yazdı. Ben bonenin kullandıktan sonra iade edilmek üzere ücretsiz verildiğini sanmıştım ama aslında satılıyormuş. Bu duruma ve bone fiyatına itiraz edince havuza giremeyeceğimizi söyledi. Ben de fırsatçılık yapılarak bir bone için benden fahiş bir para istenmesine tepki gösterdim ve Çeşme merkeze bone almaya gittim. Otelden çıkarken müşteri ilişkileri sorumlusu bayana açık açık buranın şimdiye kadar kaldığım en berbat otel olduğunu ve yapılan fırsatçılığa tepki olarak çeşmeye bone almaya gittiğimi söyledim. Kış günü Çeşme?de yaklaşık 1 saat bone aradıktan sonra otele döndüm. Çocuk havuzuna geldiğimde eşimin ve kızımın iyice keyfi kaçmıştı, artık havuza girmek bile istemiyorlardı. Biz de hep beraber hamama gitmeye karar verdik. Hamamdaki görevli çocukların hamama girmesinin yasak olduğunu söyledi ve bizi içeri almadı. Bunun üzerine rezervasyona giderek bu otelde kalamayacağımı söyledim ve ödediğim parayı geri istedim. Rezervasyon görevlileri otel müdürünü çağırdı. Otel müdürü itirazlarıma son derece lakayıt bir tavırla ?buranın kuralları böyle, burada bone fiyatı bu kadar, siz tur şirketi aracılığıyla geldiniz, gidin paranızı onlardan isteyin? şeklinde cevap verdi. Neyse ki tur şirketi yardımcı oldu ve bizi başka bir otele yerleştirdi. Bu anlattıklarımın hepsi saat 13:00 ile 16:00 arasında yaşanmıştır. Bugüne kadar onlarca farklı yerde onlarca farklı otelde kalmış bir aile olarak bu kadar saçma kuralları olan, bu kadar fırsatçı, bu kadar lakayıt işletilen bir yerde kalmamıştık. Çeşme Altın Yunus Nazi Kampı?na sadece 3 saat dayanabildik.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum5088 NOLU ODADA MAYOMU UNUTMUŞUM. AYRILDIKTAN KISA SÜRE SONRA ARADIĞIMDA BIRAKTIĞIM YERİ SÖYLEDİĞİM HALDE YOK DEDİLER.! BİR MAYOYA TENEZZÜL EDEBİLEN PERSONELLER İLE ÇALIŞIYORLAR.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumstres
2GÜNLÜK BİR PAKET SATIN ALMADAN OTEL REZ.ARAYIP UYGUNMUDUR GEÇERLİMİDİR DİYE ONAY ALDIK,UYGUN CVB ALINCA SATIN ALIP GİTTİK,TARIM BAKANLIĞININ SEMİNERİ VARMIŞ,TERMALE ATLAYANLAR,BİRBİRLARİNE ŞAKA YAPAN BİRSÜRÜ ERKEK,TERAS LOBİ FULL DOLU,BİR KOLTUKTA 10 ERKEK,GÜRÜLTÜ KUYRUK,TAM BİR İŞGENCE İDİ,NİYE BUNUN BİLGİSİNİ VERMEDİNİZ SİZİ GELMEDEN ARADIK ;ELİMİZDEN BU GELEBİLİYOR DİYE TEBESSÜM EDİLDİ ,YAZINI BİLMEM AMA KIŞIN GİDİLMEMELİYMİŞ SANIRIM,İZMİRDE SAHİLE GİTSEK DAHA HUZURLU OLACAKMIŞIZ BİLEMEDİK,HERŞEY DAHİLDİ AMA 3 ÖĞÜN YEMEK DIŞINDA BİRŞEY YOKTU,HAVUZLARDA İÇECEK SU BİLE YOKTU, EŞİM KAŞINTI OLDU HAVUZDANMI STRESTENMİ BİLEMİYORUZ,ADINA KANDIK!


%40 %0 %60
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü başladı kötü geçiyor
Bu tatili çok uzun zamandır bekliyorduk esim yurt dısında ben yogun çalışıyorum internetten gördüğümüz fotograflarave ilanlara aldanıp burayı tercih ettik ne yazıkki çok pişman olduk.. İlk soku plajı bulmaya çalışırken yasadık, bulmaya çalışırken diyorum çünkü otelden yaklaşık olarak 500 mtr uzakta ortak plaj yazlıkların ormanlık alanın icinden geçip plaja ulaşabiliyorsunuz zaten asırı rüzgarli ve dalgalı o arada donuyorsunuz turist dedeler ve anneanneler bornozlarla korunuyor ortaya garip bir görüntü cikiyor. Yemek yediğimiz yerdeki çay makinesi bozulmuş tek çay içilebilir yer lobi insanlar yemek sonrası hücum ediyor oturmaya yer yok.. Güya hersey dahil ama gun icinde yiyecek hiçbirşey bulUnmuyor için eziliyor sanki babasının malını bedava veriyor gibi bir tavırla garsonlar iki kurabiye atıyor önüne.. Klima problem çalışmıyor oda asırı havasiz kapıyı acsan zaten gece çok serin.. Hiçbir etkinlik yok 'saatleri tuttur yemek ye uyu arada problem çıkarma 'otelin prensibi bu.. Bide hersey pis bu yorumu atmama neden olan son damla az önce esimin getirdiği fincanın icinin olduğu gibi iğrenç çay kahve lekesi hattını görmemdi.. Çok iyi araştırıp gidin hatta bence kesinlikle gitmeyin ilk günden bu kadar pişmanlık bakalım 4 günde daha basımıza neler gelecek..


%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
marin de yer ayırtmıştık. 2 kişilik diye 3 kişilik çıktı. Neyse o gece odadaki kokuyu farkettik ama parfüm sıkarsak geçer diye düşündük sabaha iyiydi. Aksam odaya girdiğimizde durulmuyor du dediler ki parfüm sıkarız geçer falan filan .Koku berbattı duramadık kusucaktık dışarıya kadar geliyodu. Ve 2 gece üst üste balo mudur ne varsa uyutmadı. Herneyse bizi başka bir odaya aldılar marin. Ama gecenin 12 si olmuş hala uğraşıyoruz halledicez deniliyor. Bizi aldıkları oda iyiydi daha sonra bizi koku geçti diyerek ilk odamıza aldılar. Gittik iyi gibiydi sonra 4 saat sonra filan geldiğimizde aynı koku su borularında mı ne sorun varmış. Neyse hadi sizi başka odaya alalım. Bizde tamam dedik. Ailecek gittiğimiz için yakın olalım dedik. Yeni verdikleri odayı yakın istedik. Standart ve kirli ayrıca ailemden resmen baya uzakta verilmiş tekrar gittik marin oda istedik tekrar. Marin verdiler yeniden ve verdkleri oda yine aynı problemli. Kısaca tatilimiz sinirlenmekle ve odaların problemiyle geçti. Otelin güzel olan yanı yemekleri ve Deniz'i. 5 yıldızlı otel misafirine böyle sorun yaşatmamalı diye düşünüyoruz. Ayrıca 50 tl köpeğimiz için para ödüyoruz köpeğimiz hiçbir yere giremiyor resmen ve köpeğim sadece 2 kilo.. 2 gün daha burda kalıcaktık ama hesabı kapatıp gitmeyi düşünüyoruz. Gitmek istiyorsanız marinleri tercih etmeyin. Ya da oteli tercih etmeyin biz zaten sadece köpek alan yer olduğu için tercih etmiştik. MAGDURUZ VE TATİLİMİZİ KÖTÜ GEÇİRDİGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ÇEŞME ALTIN YUNUS HOTEL.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Çesme Altın Yunus Çeşme

Şikayet Et