Ana Sayfa İletişim

Çesme Altın Yunus Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Çesme Altın Yunus hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Çesme Altın Yunus Konum: , Çeşme, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Berbat
Otel odasında unuttuğumuz montumuzu ve şarj aletimizi geri alamadık. Kamera katıtlarının incelendiği ve montumuzun olmadığı söylendi. Şarj aleti ile ilgili bir talebimiz olmamıştı ama umduk ki şarj aletinizi unutmuşsunuz desinler. Siz siz olun bu otelde bişeyinizi unutmayın geri alamayacaksınız.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otel odasında unuttuğumuz montumuzu ve şarj aletimizi geri alamadık. Kamera katıtlarının incelendiği ve montumuzun olmadığı söylendi. Şarj aleti ile ilgili bir talebimiz olmamıştı ama umduk ki şarj aletinizi unutmuşsunuz desinler. Siz siz olun bu otelde bişeyinizi unutmayın geri alamayacaksınız.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Otel odasında unuttuğumuz montumuzu ve şarj aletimizi geri alamadık. Kamera katıtlarının incelendiği ve montumuzun olmadığı söylendi. Şarj aleti ile ilgili bir talebimiz olmamıştı ama umduk ki şarj aletiniz unuturmuş densin. Siz siz olun bu otelde bişeyinizi unutmayın geri alamayacaksınız.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
tam anlamıyla rezalet. hizmet yok. herşey para ile servis ediliyor. hele birde havuzları varki pislikten geçilmiyor. herkezin suratı asık güleryüz yok. odalar çok kötü bu gibi otellere denetim şart.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
kapıdan giriyorsunuz .valizleri kendin taşıyorsun.odalar berbat basık resmen mezar gibi.yataklar eski oturunca çöküyor.odaların boyası eskimiş.banyo pis.havlular eski.kahvaltı berbat portakalın kg mı 1 tl.kahvaltıda portakal suyu içerseniz 12 tl.yani milleti salak yerine koyan kaz gibi yolan bir tesis.köylerdeki bir yıldızlı otellerde bile daha iyi hizmet var


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAldigi parayi haketmiyor
Aldigi parayi haketmiyor kesinlikle bir voyage otel bir regnum carya ya 300 tl fazla ver harika otesi tatil yap bir kustur otele ayni parayla tatil yaptigini anla bu nedir ya saat 00.07 de bira istedik ekstra dedi garson vay dedim sindirella gibi saat 12 yi gecince buyu bozuluyor demekki!!! bu otele gecelik 700 tl asla değmez sakin aldanip gelmeyin iyice arastirin hicbir avantaji yok yemekler iyi degil 5 cayi ikramlari diyorlar pasta servisi kek ikrami tam bir fiyasko odalar eski prizi calismiyor yazik cok yazik


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
otel tamamen rezalet kesinlikle gidilmicek biyer karsılama dan tatil bitene kadar hiç birsey yolunda gitmedi ne resepsiyonistler nede garsonlar cok kabalar hiç profosyonel değil ayrıca plajıda cok kotu herkes ıc ıce plajda battaniyeler halk piknik alanı gibi boyle bir sey görmedim sorunlu bi otel yemeklerde rezalet gidilecek bi yer degil boyle olacagını bılseydim rezil etmezdim tatilimi dikkat edin benimki rezil oldu güzel secim yapın


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtelde 5 gün konakladım. Tatilim rezil geçti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Asla gitmeyin. Güler yüz yok. Servis yok personel sayısı çok az. Plajı çok kötü ilgilenen kimse yok. İnternetteki fotoğraflara bakıp aldanmayın. Giderseniz pişman olursunuz. Genel müdür ukala olduktan sonra personel ne yapsın.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Çesme Altın Yunus Çeşme

Şikayet Et