Ana Sayfa İletişim

Club Patio Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Club Patio hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Patio Konum: , Didim - Altınkum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

şaka gibi bir tatil
Nereden başlamalı, nasıl anlatılmalı bilemiyorum, otele girişten ayrılana kadar tam bir fiyasko.
Resepsiyondan odalara, restoran dan snack ikramlara tam anlamıyla berbat.
Konum süper, yeşillik sessiz bir işletme, fakat müşteri memnuniyeti diye bir kelimeyi hayatlarında duymamış bir yönetim.
Resepsiyonda suratınıza bile bakılmayan bir karşılama ile daha ilk dakikadan "hadi hayırlısı bakalım nereye geldik, neler yaşayacağız" diye düşünüyor insan. Odaya çıkartmak için "ben çıkarmam sen çıkar , ay banane ben gitmem" şeklinde bir konuşma ..
Özellikle bebekli bir aile olduğumuzu belirtmemize rağmen ikinci kattan verilen oda sayesinde bebek arabamızı günde en az 4 kere merdivenlerden indirip çıkartmak zorunda kalarak eşimle birlikte sayelerinde kas yaptık.
Oda ya çıkıyorsunuz ayrı bir hezimet. Musluklardan gelen tuzlu su, çalışıp çalışmadığı anlayamadığınız bir minibar (tabiki boş), havasız ve havalandırma içinde yalnızca bir balkon kapısı, açarsan sinek geliyor açmazsan yanıyorsun. Sonunda 5 gece rutubet kokusu içinde uyuyorsun. Tabi her sabah 06:30 da havlamaya başlayan işletmeye ait köpekleri duymazsanız. Odalarda temizlik diye zaten bir şey beklemeyin, öyle bir şey yok. Oda temizliğinden sonra yatağın üzerine bırakılan çöp kutuları, lekeli havlular ve çarşaflar, paslı kir içinde bir bebek karyolası vs. vs. vs.
Havuz ve deniz işletmede biraz moral düzelteceğiniz iki unsur. Havuzun temizliği tartışılır tabi..
Restoran ve snack ikramlar tam anlamıyla berbat. Kirden görünmeyen tabakları yıkamak için sabahları çay makinesinin başında sıra olan müşteriler görüyorsunuz mesela. Önce tabakları yıkıyorsunuz sonra zahmet edipte getirilirse iki domates alabiliyorsunuz. Domates kasesinin başında bile müşteriler kuyruk oluyor çünkü onu bile bulamıyorsunuz. Yemeklerin arasında ana yemek yok hepsi ara sıcak, onlarda da lezzet ve hijyen yok zaten. Menü sade makarna, ketçaplı makarna, pilav ve her gün çıkan tavuk yemeğinde oluşuyor. Beklentimiz tabii çeşit çeşit salatalar, 5 ? 10 çeşit yemek değil, belki birkaç çeşit ama lezzetli ve temiz. Özellikle bebekli ve çocuklu ailelerin tercih etmemesi gereken bir otel çünkü onlara yedirebileceğiniz hiçbir şey yok.
Snack ikramlar pide ? hamburger ve patates. Ama yapanlar zannedersiniz ki hapishanede mahkûmlara yemek dağıtıyor. Eminim orada bile yoktur böyle bir muamele. Saat 14:00 ? 17:00 arası verilen ikramlar çok çalışan personelin herhalde yorulması sebebiyle 16:30 da son buluyor.
Personel sayısı çok az, yemekler bitiyor koyan yok, masaya oturacaksınız temizleyen yok. Şikâyet edeceksiniz ortada yetkili yok. Wi-fi sadece resepsiyonda çekiyor diye söylenen müşteriye ?biz de aynı dertten mustaribiz yapacak bir şey yok? diye cevap veren bir personel.
Daha okadar çok şey varki ama sonuç olarak 5 gecenin sonunda kahvaltı bile etmeden resmen kaçtık otelden. Stres dolu bir tatili artık sinirden güler halde bitirdik. Verdiğiniz paranın tek kuruşunu bile hak etmeyen bir işletme.
Gideceklere tek tavsiyem kapısına kadar bile gelmiş olsanız dönün?.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
iyi yanıda var kötüde ama güzeldi yemekler 10 üstünden 5 deniz 10 üstünden 8 personel harika temiz iyi güzel yani güzelim oteli kötülemeyin


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum21/06/2014 tarihinde temmuz ayı için rezervasyon yaptırmıştım, aynı gün iptal etmek istediğimi söyledim telefonda tamam dendi, tekrar görüştüm iptal işleminiz şimdi yapıldı dendi üzerinden bir hafta geçmesine rağmen iptal işlemim gerçekleşmedi,telefondan aradığımda gerekli yardım ve bilgileri alamıyorum.rezervasyon iptal işlemimin biranönce gerçekleşmesini rica ederim.sy.
%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumNe kaa para o kaa ekmek. Beklentini yüksek tutmazsan gayet iyi.Biz 3 aile gittik.Çok memnun kaldık.Tavsiye ederim.%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHOŞ
Bayramda tüm oteller dolu olduğundan burada kalmaya karar verdik.Yorumları rezervasyondan sonra okudum önce okusam ne yalan söyleyeyim yer ayırtmazdım.Ancak gittikten sonra otelin gayet temiz yiyeceklerinin yenilebilecek kalitede,personelinin ilgili ve güler yüzlü,konumunun şahane[DENİZ VE ORMAN İÇ İÇE) olduğunu gördüm.5 gün gayet hoş zaman geçirdim.Tüm çalışanlara teşekkürlerimle.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİyi diyemem
İnternet teki fotoğraflardan yeri beğendim gittim, yorumlara pek bakmadım. Otele giriş yaptık güvenlik görevlisi aşağıda park yerimiz var arkadaş yardımcı olacak oraya park edin dedi bizde indik arabayla biraz sonra bayan güvenlik görevlisi park yerinin kapısını açtı burası dedi eşimle baktık birbirimize gülüştük tarlamı desem bahçemi tozlu bir yer her neyse park ettik, güvenlik görevlisi bakıyor valizlere yardım edecek kimse yok, yüklendik resepsiyona çıktık girişimizi yaptık, odamıza geçtik, tuvalete girdim havalandırma yok, susadım su içeyim dedim dolap tam takır, çocuk oyun bölümü kapalı, denizde zemin çok kötü, taşlar keskin ve sivri giremezsiniz ve deniz kestanesi de bolca var, yemekler vasat, servis vasat, personel acemi, tatil başladı çocuk yüzünden havuzda takılmak zorunda kaldık, bakıyorum bir tane havuza bakan görevli yok, birinci gün 9 yaşlarında bir kız çocuğunu son anda babası kurtardı, havuz etrafı kaygan girişlere bir şeyler sermişler kaymasın diye ama çoğu yeri boş ve kaygan nitekim ikinci gün 12 yaşlarında bir çocuk düştü 2 dişi kırıldı ortalık kan revan, üçüncü gün 50 yaşlarında bir kadın kalp krizi geçirdi, doktor yok personel yakınlarıyla tartışıyor, kimin ne yaptığı belli değil sonunda ambulans geldi götürdü 30/07/2014 otelde gördüğüm oğluna sordum yoğun bakımdaymış duruma iyiye gidiyormuş buna sevindik, ertesi gün ayrıldık otelden. Bunca olumsuzluğa rağmen bitirdik tatili, tek güzel olan doğaydı.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumçok güzeldi
otel hakkındaki karalama propagandası beni üzdü o yüzden yazma gereği hissettim..eşimle geçen sene temmuz ayında on günlük tatil için gittiğimiz patio beach kelimenin tam anlamıyla harika bir yer.otelin konumu.odaları.yemekhanesi.yemekleri.garson arkadaşların alakası.denizi.çok güzeldi doğal bir ortamda ağaçlar arasında kuş sesleri insana huzur veriyor sincaplarla kirpilerle bukalemunlarla kuşlarla doğal bir hayat yaşıyorsunuz.imkanımız olaydı 20 gün kalırdık bu sene yine aynı otele gideceğiz bu otele gidipte şikayet edenleri anlamak mümkün değil bazı gıdalar dondurulmuş gıda ama heryerde bu aynıdır önemli olan müşteri memnuniyeti ise biz çok memnun kaldık.herkeside memnun etmek mümkün olmuyor biz verdiğimizin karşılığını fazlasıyla aldık teşekkürler patio çalışanları..


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok Çok Çok kötü!
Herkese merhabalar,
Geçen hafta Didim Akbük Patio Beach Club ta idim. 2-3 sene önce gitmiş birisinin önerisiyle rezervasyon yaptım. Beklentim çok yüksek değildi ancak beklediğimden çok çok çok daha kötü idi. Otelin yeri didimdeki en iyi yerlerden biri. Arkası dağ önü deniz. Kumsal dediler inşaat kumu. Denizi mavi bayraklı ancak pek mavi bayrağa değecek bir deniz değil açıkçası. Orta seviyede bir deniz. Kampaya ve fotoğraflara aldandık açıkçası. Yemekler bol ancak ne lezzet var ne de temizlik var. didim zeytinyağı cenneti olduğu halde enginar bile ayçiçek yağı ile haşlama gibi yapmışlardı. 1 haftada en az 21 öğün yemek çıkıyor ancak bunlardan sadece 2-3 ü yenilebilir idi. son iki gün otelde kalamadık bile. odalarda havalandırma yok. klimanın fanı bozuk fırfır öterek çalışıyor. didim şehir olarak çok berbat bir hale gelmiş zaten biz güzel bir yere geldik diye sevinirken sevindiğimize pişman olduk pişman ettiler. tabaklar pis,bardaklar pis. eşimin dudağında uçuk çıktı büyük ihtimalle bardaklardan oldu. en azın dan salata yiyelim diyoruz , bu seferde küf kokusu ve küf tadı geliyor otlardan sebzelerden. nasıl bir yere düştük gerçekten anlayamadık. bu kadar harika bir lokasyonda bu kadar harika bir yapıda berbat bir işletme korkunç yemekler . sürekli şikayet eden müşteriler sürekli şikayet eden çalışanlar. yemek yapan kişiye tabaklar pis diyosun yemekler kötü tuzlu tuzsuz diyorsun şefe söyleyin bulaşıkçıya söyleyin müdüreye söyleyin diyorlar. bizim olduğumuz hafta otel satılmış çalışanlar 3 haftaya herşeyin tamamen değişeceğini söyledikler biz yakalayamadık ama bu jkadar kötü bir işletmeyi 3 hafta yada 1 ayda süper hale sokmak bence imkansız. kış döneminde sıkı bir çalışmaya girmedikçe otelin güzelim lokasyonu hiç olur. yazık olur. yerden dolayı memnun kaldık ancak işletme mantığından yemeklerden pisliğinden sineklerinden ve yalanlarından dolayı çok hemde çok pişman olduk. gideceklerin dikkatine. benden tavsiye sakın didime tatile gitmeyin istanbulu özlersiniz. didimin bütün her yerini sanki inşaat firması satın almış gibi. senelik tatilinizi boşa harcamayın. bizim gibi üzülmeyin.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Patio Didim - Altınkum

Şikayet Et