Ana Sayfa İletişim

Turunç Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Turunç Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Turunç Otel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Berbet
Tek kelime ile berbat bir tatil geçirdim. Tam pansıyon plus diye geldik herşey üçretli. Ben deniz seven bir tatil düşkünü olduğum için marmarısı seçmiştim denizi güzel yuvarlak çakıl 10 metre sonra derinleşiyor.Zaten bunun dişinda hiç bir şeyi güzel değil otelin havuzu çok küçük oda sayısına göre uygun değil. Oda temizliği sıfır hiç yapılmıyor. Her yer pislik içinde banyo gideri tıkalı duş suyu gitmiyor duş alamıyorsunuz.Asansör Camlar bardaklar yemek tabakları aynı şekilde yemek kalıntıları var.Tam pansiyon fakat yemek içmek dişinda içeçek yok sadece yemekte o kadar parayı sakın boşa vermeyin günah pişman olmayın.Otelin hiç eğlencesi yok Çoçuk havuzu gölgede saçma bir yerde nasıl beş yıldız almış bilinmez. Otel çalişanları çok mutsuz ve isteksiz çalişiyor.Yemekleri berbat ötesi hiç et çıkmadı hep hindi Eti var.Buraya boşuna para verip gelmeyin paranıza çok yazık olur.Merak ediyorsanız en fazla oda kahvaltı gelin etrafta çok güzel koylar var.Amos koyu ve kumlubük koylarında geçirdim tatilimi çünkü otel çok kötü bir oteldir.Sakın gelmeyin tatiliniz burnunuzdan gelmesin.Ben yandım sizler yanmayın.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Ne odalar temizleniyor, ne muhatap olacak kişi bulabiliyosunuz. Otel allaha emanet, yönetim sorunu var. Garsonlar kaba, ama sorun çocuklarda değil çok çalıştırıyolarmış, bir personel saat 07:30 da geldiğini söylediğinde saat 21:00 di. Yemekler rezalet, içecekler daha da rezalet. Demem o ki gelip paranızla rezil olmayın bu otelde.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbatttt
Yemek,deniz herşey berbat sıkıcı!!içkiler kötü yok!!!çalışan bazı garsonlar kaba !!! Paranıza yazık!!!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumAsla Gitmeyin
09.07.2017-15.07.2017 tarihlerinde 6 gece otelde konakladık. Otel herşey dahil konseptinde olduğunu iddia ediyor. Fakat yoklar üzerine kurulmuş. Soda limon istiyorsunuz limon kalmadı diyor. Kahve makinası bozuk, ayran istiyoruz kalmadı diyorlar. Odaya hazır kahve koymuşlar krema yok elimizde kalmadı diyor. Mini bar sadece bir şişe su ve soda var. Su bitmiş gece gece su aramaya gittik. Saat 24 olunca otelin bahçe ışıkları kapatılıyor. Otelde canlı müzik yok.Yemekler kötü akşam havuz başında mangal yakılıyor dumandan göz gözü görmüyor. Sıra çok yemek alana kadar et kokusu duman üzerinize siniyor. Her yerde sıra var. Türk kahvesi içemeden döndüğüm tek tatil! Dondurma sırası, pizza kuyruğu herşey kabus. Temizlik yetersiz. Ege otelleri doğa ve denizin güzelleğine güvenip işinize gelirse havasında.Antalya otellerinin hizmet kalitesiyle kıyaslanmaz bile... Restoran müdürü müşterilerin yanında personeli azarlıyor. Kızımın canı sıkıldı. Çocuk nasıl etkilendi yemeği bıraktı. Üzüldü. Uyardık umarsamadı bile.Yazık çok yazık.
Hiç bir eleştiriyi dikkate almayan bir yönetim anlayışı var. Sabah öğle akşam aynı personel hiç vardiya yok. Onlarda yorgunluktan bitap görünüyorlar. Yine bu otelde ilk kez yaptığımız birşey turunça gidip çekirdek alıp sıkıntıdan akşam sahilde çekirdek yiyerek zaman geçirmeye çalıştık. Animasyon ekibi çok sıcak kanlı insanlar. Akşam saat 23 te animasyon bitiyor ve siz sıkıntıdan patlıyorsunuz. Açık alan wc'ler çok pis. Çöpler taşmış koku var. Sadece doğası güzel diye bu otele çok para vermeyin. Biz pişman olduk siz olmayın. Gördüğüm herkese bu otele asla gitmemelerini söylüyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok güzel
Otel gayet güzel yorumlara bakınca bende çekinmiştim iptal etmeyi düşünmüştüm iyikide iptal etmemişim herşey çok güzel barda Mehmet'Muhammet ve Okan on numara çocuklar restorandaydı Aziz ve Ramazan bey bir dediğimizi iki etmediler saolsunlar artık her yıl berdayım


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok çok kötü
Berbat çok kötü kesinlikle tavsiye etmem beş yıdız otel bir yıldız özelliği bile taşımıyor a dan z ye bu mesajımı sosyal ağlarda kesinlikle yayınlayacağım.çok seyahat eden biriyim İnşat firma sahibiyim Marmaris turunç ğibi doğa harikası bir yere yakışan bir otel deyil ondanziyade tur firmalarının insanları kötülüğüdür bu beşyıldızlı ötele karşı örnek gösterilecek yıldızsız bir çok otel var v.s...............................................................................


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Merhaba, rezervasyon yaptırırken deniz tarafı olarak ek fark ödeyerek gittiğimiz otelde, kayalıklara bakan , sadece kaya gören,denizi yakından bile görmeyen bir odaya alındık, görüştüğümüzde bizim odalarımızın çoğu deniz görmüyor cevabı aldık, ertesi gün yoğun şikayet ve ısrarlarımızla, havuz gören bir odaya alındık, biz o otele ilk defa gittik, ETS tur yetkilileri neden deniz tarafı diye rezevasyonumuzu yapıyor , satışını yaptığı oteli tanımıyormu??? yemekler çok kötü, lezzetsiz, çeşit yok, kalitesi düşük, sabah kahvaltıları erken saatte koyuluyor, üzerinde sinekler ve arılar dolaşıyor, kurumuş ve sulanmış durumda, oda temizliği çok kötü, isteyince temizlik yapılıyor, odanın kliması bozuktu, 3 gün sonra zorla yaptılar, plajda arı dolu, snakc barda ikramlar çok kötü, lezzet sıfır, sıra bekliyorsun, bir tek denizi güzel, onun dışında herşey çok kötü, berbat bir otel, kesinlikle tavsiye etmiyorum, bu otel nasıl beş yıldızlı bir otel olabilir??????


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Otelde açık alanlarda arı çok var 3 çocuğumla gittim 3 ünü de arı soktu odaların temizliği İ yiyapılmıyor gün içinde hiç bir animasyon yok akşamları mangal yakılıyor havuz kenarında ızgaralar pişiyor her taraf duman altı oluyor bir baca sistemi olmalı ve havuz kenarı olduğundan havuz da yağ sıçramaları gibi şeylerle kirleniyor akşamları yarım saat süren aktiviteler var çok yetersiz gün içinde dart oyunu dışında bir animasyon yok ayrıca çalışanlar yoğun çalışmadan dolayı yorgun ve mutsuzgenel tuvaletler çok kirli saat 23 de tuvalette yerlerde tuvalet kağıtları havlu kağıtlar çöpler dolmuş yerlere taşmış Deniz kirli yosunlardan denize girmeye korktum açıkçası bu otel Nasıl 5 yıldızlı olmuş anlamadım


%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Turunç Otel Marmaris

Şikayet Et