Ana Sayfa İletişim

Turunç Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Turunç Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Turunç Otel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbat
Tek kelimeyle hüsran. Otelin tek iyi yanı denizi ve doğası oda Allah vergisi. Bi tesis bu kadar kötü yönetilir. anneyseniz bebeğiniz varsa hamileyseniz dakın gelmeyin. Ortak alanlar çok pis. Aç kalmayacak kadar meyve yiyebilirsiniz koku ve pisliğe dayanabilirseniz. Kısaca şöyle söyleyelim hiç bi tatilin bitmesini bu kadar isteyemezsiniz. Yönetim anlayışı berbat


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum30.06.2015 saat 19.30 saatleri sırasında otele konaklama yapmak ve fiyat sormak için uğradık. Otel personellerinde bir kardeşimiz otelin havuz ve restaurant bölümünüde görmemiz için bizi receptıona yönlendirdi.receptıondaki bayandan otel ve fiyat hakkında bilgi aldık ve konuyu değerlendireceğimizi söyleyip bahçe bölümüne ayrılırken sert ve küstah bir tavırla bize geldiğimiz yoldan değil arka kapıdan otelden çıkmamız yönünde alaycı bir tavır gösterdi. Sebebi ise polonya , çek ve rus müşterilerinin yanlarından gecerken rahatsıZlık vermememİzmiş..
Bu kaba davranıştam sebeb eşim ve ben otelde konaklama yapmaktan vazgeçtik....
Otel yönetimi bu konuya dikkat etmeli öncelik insansa türk insanıda. Herkes kadar değerlidir.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİnşallah Tek Kelimeyle Mükemmel Ve Ötesi Olur
Bu sene temmuz ayında gideceğiz.Beklentilerim Yüksek bilmiyorum Ben Oteli süper bekliyorum herşeyinden anlaşılıyor zaten. sizede tavsiye ederim gitmenizi. ben gideceğim. bence gayet süper olacak. umarım öyledir. öyledir tabii.Allah yolumuzu açık etsin İNŞALLAH.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumfena değil.
otel konum olarak güzel.denize yakın odada konakladık ferahtı ve hergün temizlik yapılıyordu sıkıntı çekmedik.yalnız dikkatimi çeken ets tur internet sitesinde içeceklerin saat 10:00 - 02:00 arası ücretsiz olduğu yazıyor (şu andada öyle)fakat otelde lobby bar gece saat 12 de kapanıyor.12 den sonra içecek alamıyorsunuz ve sizin 2 saat hakkınız yeniyor.bir de en büyük problem havlu problemi depozite karşılığı havlu satın alıyorsunuz fakat havlularınız kayboluyor veya çalınıyor.bu duruma otel yönetimi hiç bir şekilde müdahil olmuyor ve verilen cevap havlularınıza sahip çıkın.ne yapacağız tatilde havluların başında nöbet mi tutacağız anlamadım.bir keresinde müşteri hizmetlerine havlularımızın kaybolduğunu söyledim bana verdiği cevap tamam ilgili arkadaşlara bir soralım dedi geçiştirdi çünkü benim ne oda numaramı sordu ne adımı ne telefonumu havlular bulunsa bile beni nasıl bulacak .insan biraz mantıklı olur.her otelde olduğu gibi burdada sezlong kapmak için saat 6 da kalkmanız lazım yoksa elinizde havlu ortada kalırsınız.çalışanlar garsonlar çok saygılı terbiyeli işini iyi yapan arkadaşlardı onlara teşekkür ediyorum. yemekler ve menüsü yeterliydi.mutfak ekibinide kutluyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTavsiye etmiyorum
Bu yıl 23_28ağustos tarihleri arasında tatil planımızı turunç otele rezervasyon ile yaptık eşim asker olduğu için izinler iptal olabiliyor bu sıkıntımızı oteli arayarak anlattık iptal durumunda 3gün kalaya kadar geri ödeme yapıldığını söylediler.ödemelerimiz yapıldı ancak izinlerin iptal olması sonucu oteli arayarak bilgi verdik iptal diye muhasebeye görtük ve acil olarak not aldıklarını söylediler 3güne kadar muhasebemiz sizi arıyacak diyerek 7.gün oluyor arayan yok arıyoruz bir haftaya kadar döneceğiz diyorlar dönen yok.bugün aradık ne deseler iptaliniz gözükmüyor...ben böyle ilgisiz vurdumduymaz bir otel görmedim.....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
güzel bir tatildi herşey güzeldi pideci Nurullah ve Abdullah ustada sizlerden ayrıca teşekkür ediyorum pideleriniz çok mükemmeldi .


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
güzel bir tatildi herşey güzeldi pideci Nurullah ve Abdullah ustada sizlerden ayrıca teşekkür ediyorum pideleriniz çok mükemmeldi .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummukemmel
mukkemmel bir tatail herşey güzel Manisalı pide ustaları çok çok mükemmel 5 gum tatil yaptık pide ciler sagolsun


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Turunç Otel Marmaris

Şikayet Et