Ana Sayfa İletişim

Turunç Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Turunç Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Turunç Otel Konum: , Marmaris, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

Kötü
Otelde açık alanlarda arı çok var 3 çocuğumla gittim 3 ünü de arı soktu odaların temizliği İ yiyapılmıyor gün içinde hiç bir animasyon yok akşamları mangal yakılıyor havuz kenarında ızgaralar pişiyor her taraf duman altı oluyor bir baca sistemi olmalı ve havuz kenarı olduğundan havuz da yağ sıçramaları gibi şeylerle kirleniyor akşamları yarım saat süren aktiviteler var çok yetersiz gün içinde dart oyunu dışında bir animasyon yok ayrıca çalışanlar yoğun çalışmadan dolayı yorgun ve mutsuzgenel tuvaletler çok kirli saat 23 de tuvalette yerlerde tuvalet kağıtları havlu kağıtlar çöpler dolmuş yerlere taşmış Deniz kirli yosunlardan denize girmeye korktum açıkçası bu otel Nasıl 5 yıldızlı olmuş anlamadım


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEn berbat tatil
Ben belirttiğim tarihler arasında zeus turunç hotel isminde hotelde konaklama gerçekleştirdim gece saat 2.40 da otel personeli odanın kapısını acıyor we kusura bakma diyor bu nasıl bir sorumluluktur burası marmaris turunçda gözde otellerden biri iken bu otelde hiç bir tane kamera dahi yok hiç bir sorum luluk yok gece odama resmen hızsızlık için girilen biyer kesinlikle tawsiye etmem


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumŞikayet
Güzel bir tatil programı düşünürken kendi haline terkedilmişliği yaşıyoruz. Ye iç Deniz kenarında yat ve erkenden yat uyu. Hiç mi aktivite olmaz bir otelde. 2 tane animatörle neler yapılmaz ama oteli yönetenlerin vizyonları yok. Resmen çok sıkılmış durumdayız. Buraya geldiğimize pişmanız.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Tam bir rezalet. Otele giriş yaptıktan hemen sonra öğle yemeği için yemek salonuna gittik. Önce şaka sandık ama herşey gerçekti. Dogru dürüst hiçbir yemek olamamasının yansıra sinekler uçuyor yemeklerin üzerinde sinekler oldugunu gördük. Temizlik yanısıra yemekler de çok kalitesizdi. Tüm bardaklar yarı deterjanlı ama bir önceki müşterinin izlerini taşıyordu. Çalışanlar cok mutsuz ve ilgisiz, Deniz'in dibi bataklık, oteldeki yabancı müşteriler de bir o kadar kötüydü. Çocuklarım havuzdan 5 dk sona kirli diye çıktı. Kapatılması gereken bir müessese olduğunu düşünüyorum. Biz birkaç saat sonra bu otelde bir gece bile konaklayamayacağımızı söyledik o sırada 11 yaşımdaki kızım kusmaya başlamıştı bile. Bize tüm ücretin iade edileceğini söyledikten sonra otel müdürü Umut bey bizi uğurladı. Ancak o gecenin 4 kişilik aile olsak tüm ücretinin kesildiğini öğrendik. Sonrasında tüm çabalarıma rağmen telefonlarıma çıkmadılar. Sakın gitmeyi aklınızdan bile geçirmeyin.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Yıllardıt 5 yıldızlı otellere gidiyorum. İlk defa böyle kötü bir otele geldim. Organizasyon diye bir şey yok. Otelde inanılmaz sıkıldım. Ne gündüz organizasyonu, ne de akşam organizasyonu vardı. Akşamları sadece 3 5 tane kişiyle cocukları eğlendiren mini club var saat 10 a kadar sürüyor. Saat 12 oldu mu ışıklar söndürülüyor ve odamıza gidelim die gözümüzün içine bakıyorlar. Kimsenin kimseden haberi yok. Düşünün otelde bir tane kahve makinası var diğer makinalar bozuk die sahilde giriş lobisine kadar yürüyüp birde sıra beklemeniz lazım. Yemek sırası halk ekmek kuyruğu gibi. ! Lanet bir yer!! Yatakları ve yastıkları okadar rahatsız ki boyun fıtığım yeniledi. İstanbula döndüğümde kendimi hastaneye attım. Can sıkıntısından patladık ne bir müzik çalıyor ne bir gösteri vardı. Allahım kabus gibi bir tatildi:( Daha anlatamadığım birçok şey. Cok ama cok kötü bir otel asla ama asla tavsiye etmiyorum. Hayatımın en kötü bir haftasını yaşadım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPismanlik
Otel çok kötü. Herşey kirli. Personel yok. Kimse ilgilenmiyor. Denizde motor yağları görünüyor. Yanında tekneler bağlanıyor çünkü resimlerde görünmüyor dikkat edin. Gözlemeci bize az yiyin insan olun diye hakaret etti. Otel yetkilileri hiç orali olmadı. İlyas bey diye birine şikayette bulunduk oda bize tabağı niye kafasına geçirmediniz dedi. Ben sadece Özür bekliyorum dedim Özür diletemem çeker gider ben zorda kalırım dedi. Ztn Bu İlyas bey önceki günde bizi tersledi düşünün bu kişi oteli temsil ediyor. Tabi biz Türküz ondan. Otelin sahibine cok sasirdim boyle kisilere emanet etmisler isyerlerini. Hemen ETS ye rica ettik bizi çok kaliteli bir otele aldılar. Sakın gitmeyin rezil bir yer. Paranızâ yazık.Bu yazıyı dikkate alın bence yoksa sizde hayal kırıklığı yaşayıp SNR paranıza yanarsiniz.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Yemekler kötü her gün tavuk her gün ayni tatlı ayni yemek..hizmet kötü aldigi parayi kesinlikle hak etmiyor ..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTavuk tavuk tavuksena derya kesik
Bir kere aslaaa gelmeyin yoksa hergün tavuk yersiniz yemekler gerçekten kötü cok kalitesiz denizi çok pis yosun içinde ve odalarda her yerde kıl var daha ikinci gün ve gitmek istiyorum tatilin bitmesi için dua ediyorum kesinlikle gelmeyin tekneler koyda çok fazla ve koy minik kapalı olduğu için teknelerin atıklarıyla dolu kimyasallar hep denizde sağlık açısından da hiç güvenli değil

%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Turunç Otel Marmaris

Şikayet Et