Ana Sayfa İletişim

Karlık Evi Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Karlık Evi Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karlık Evi Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Kapadokyada Bir Cennet
özel bir gün,balayı ancak bu kadar keyfli ve güzel olabilirdi,Bunda emeği gecen başta bu işi hobi ve keyf olarak yapan Abdullah bey olmak üzere tüm Karlıkevi çalışanlarına teşekkürler..Muhteşem vede doğal ürünlerden oluşan bir kahvaltı,fotoğraf çekmeden başlanamıyacak kadar güzel ve size özel hazırlanıyor..Besbelli işini severek yapan hep gülümseyen sürekli yardımcı olmaya çalışan çalışanlar,hergün nereleri gezmek istersiniz diye hazırlanan programlar..Biz 303 numaralı odada kaldık tüm kapadokya ayaklarınızın altında,odanıza hergün konulan ufak ikramlar,eşim ile sabah çıkarken bugün acaba ne konulacak diye iddiaya bile girdik..(Çikulata,meyve tabağı,üzüm suyu,çerez)İddiayı ben kazandım eşim ile her yıl evlilik yıldönümüzü Karlıkevinde gecirmeye karar verdik.teşekkürler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRüya gibi
Kesinlikle tavsiye ederim. Sadece bir gece kalmamıza rağmen kendi evimizde kalıyormuş kadar içimiz ısındı. Özellikle Abdullah bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok sıcak kanlı ve güler yüzlü insanlar. Hiçbir sürpriz fatura ile karşılaşmadık, herşey fiyata dahildi. Otel içindeki hatta odalarımızdaki yiyecek içecekler için bile bir kuruş dahi extra birsey ödemedik. Odanızda sizin adınıza hazırlanmış çok güzel sürprizlere hazır olun, açıkca yazmadım, yazarsam sürprizi kaçar :) Herşeyiyle mükemmel bir yer. Ayrılırken bizi kapıya kadar uğurlamalarını, arabamızın arkasından testi ile su dökmelerini unutamam. Her bir detay özenle düşünülmüş, zevkle döşenmiş bir yer, hayallerimizim evi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPeriler Diyarındaki Eviniz
Harika Manzara,huzur,sıcacık karşılama,hep gülen yüzler,Süpriz ikramlar ve de ev rahatlığı ile konforun,sanatın,doğallığın birleştiği konukevi.Kendinizi şımartmak sevdiklerinizi mutlu etmek için kahvaltıya uzunca vakit ayrın,zira muhtesem ötesi hep doğal ürünlerden oluşan,lezzet ve görselliğin harika manzarada buluşması..Teşekkürler KarlıkEvi Sakinleri,Teşekkürler Abdullah Bey hep böyle kalın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsonsuz teşekkürler
Tek kelimeyle harikaydı,evimiz gibi rahat ettik bize yaptığınız Kapadokya rehberliğine teşekkür ederiz.güleryüzlü samimi personel ve muhteşem kahvaltı için sonsuz teşekkürler


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumIş adı Altında huzur ve mutluluk
Kapadokya Bölgesi'ne iş için gitmiştim Karlık evinde kaldım ve çok çok iyiydi. Daha önce işim dolayısıyla çok fazla otelde kaldım ama buranın üstüne tanımam konum olarakok iyi Kapadokya'nın merkezinde tüm bölgeye hakim bir konumda.çalışanlar ve işletme sahibi Abdullah bey çok ilgili ve yardımsever. Ince Ayrıntılarla dizayn edilmiş heryerinde bişey gizli çok hoş insanın burdan çıkası gelmiyor kahvaltısı organik ve çok özenle hazırlanmış odalar konforlu ve çok güzel dizayn edilmiş. Herşey hayatınızı kolaylaştırmak için düşünülmüş çol beğendim yine geleceğim :) Teşekkürler :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarlika Ötesi
Karlık Evi Kapadokyanın incisi eşimle beraber gittiğimiz seyahatte çok memnun kaldık ve herkese de tavsiye ederim. Otele girdiğiniz anda sıcak bir karşılama ev ortamı gibi ama çok şık ve güzel dekore edilmiş insanı ilk anda büyülüyor. Kahve sunumu ve lezzeti çok iyiydi. Manzara tüm Kapadokya bölgesini ayaklarınıza seriyor Kahvaltısı nefis ve tam organik şekilde odalar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş burdan memnun kalmadan ayrılmak imkansız :) Herkese çoook teşekkürler :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBalayı
o kadar güzel yorumlar okuyarak gittim ki aslında orda bizi neler beklediğini biliyordum diyebilirim.herşey ama herşey çok güzel ve bize özledi.bizimle beraber bütün otelin balayı için gelmiş olmaları ve o kadar yogun olunmasına ragmen bu kadar güzel ilgi ve alaka gerçekten süperdi.hergün odamıza bırakılan meyveler,çikolatalar,krakerler,kirazlar çok güzeldi ve o kadar yogun olmasına ragmen ne sorsak bizimle ilgilendiler.bukem hanım gerçekten yazılanlar kadar hatta daha fazla tatlı ve ilgili,o kadar güzel gezi programı anlatıyor ki biz gezmeden gezmiş kadar oluyoruz hatta mest oluyoruz.bütün çalışanlara çok teşekkür ederiz.bukem hanım inşallah bidahaya dediğiniz gibi 3 kişi geleceğiz belki o zaman sizde 3 kişi olursunuz.tekrar görüşmek üzere


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBu yerden çıkarken attığınız her adım ekstre olarak karşınıza çıkacak şimdiden bilginiz olsun. İlk gün vardığınızda altında samimiyet bulunmayan bir güler yüzle(!) buyrun kahvaltıya alalım sizi derler çıkışta 60 tl kahvaltı ücretini çıkarırlar karşınıza..Ki kahvaltıdaki peynirler ve kaskatı buz gibi gelen kızartılmış ekmek vakası sizi şoka uğratabilir.. Şimdiden bilginiz olsun bunları bilerek gidin gidecekseniz.. Şarap falan içmeyin sakın,dışarıda 15 tl ye satılan şarabı 60 tl olarak çıkışta ekstrelere eklemişlerdir.. Attığınız adım ekstre bu garip yerde.. Üstelik oda ücretleri bu yere göre o hizmete göre aşırı ucuk, kesinlikle değmez.. Aklınız varsa paranızı böyle bir yerde helak etmeyin alın teriyle kazanıyorsunuz sonuçta..Böyle saçma sapan ekstrelerin olmadığı kendini tamamlamış hizmet konusunda buradan kat kat üstün bir yere gidin derim. Bu fiyatlara çok daha iyi bir konaklama yapabilirsiniz. Sizlere tavsiye.. Araç falan kiralamayın sakın böyle bir yerde aracı kiraya veren bu yerle anlaşmalı bir şahıs var ki aman aman benden 10 lira dilendi şahıs böyle bir şey görmedim ben.. Sözde hani diyorlar ya garaja kadar bırakıyorlar falan inanmayın sakın,o bıraktırdıkları şahıs 10 lira atın diye kıvrandı karşımda.Böyle şeylerle karşılaşabilirsiniz aman derim kendi kendinize etmeyin. Güler yüz adı altında sizi apt.l yerine koymalarına izin vermeyin. Çok daha iyi bir yerde yapın konaklamanızı bu paralar böyle yerlere asla verilmez cebinize yazık olur sadece..


%25 %0 %75
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Karlık Evi Hotel Kapadokya

Şikayet Et