Ana Sayfa İletişim

Karlık Evi Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Karlık Evi Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karlık Evi Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

mükemmel...
öncelikle indiğimiz ilk andan ayrılacağımız güne kadar samimi,güler yüzlü,misafirperver ev halkına çok teşekkür ederiz..gerçekten bu kadarını beklemiyorduk...çok lezzetli kahvaltılar,dışarıya çıkmamıza gerek bırakmayan lezzetli akşam yemekleri,oda temizliği ve manzarasıyla iyi ki orayı seçmişiz diyoruz..başta alihan beye ve diğer ev halkına her konuda göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz..inşallah yolumuz bir daha düşerse görüşmek ümidiyle...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGÜLERYÜZ SAMİMİYET
Bir arkadaşımızın tavsiyesi ve internet üzerinden yaptığım inceleme sonrası tercih ettiğim karlık evi tercihimden çok çok memnun kaldım. Doğum günü kutlaması ve evlilik teklifini bir arada yapacağım bu tatilde otel sahibi ve tüm çalışanlarını samimi ve güler yüzlü davranışları bizi çok çok mutlu etti. Kesinkes tavsiye ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem

Sevgili Karlık evi sakinleri. Bundan 4 ay önce "Kasım ayında balayına gidilecek neresi olabilirki" diye düşünürken önce Kapadokya'yı bulmamız ardından internet üzerinden okuduğumuz yorumlar ve otel resimleri ile sizi tercih ettik. Bugun otelinizden ayrılıp evimize dönerken ne kadar doğru bir karar verdiğimizin tekrar farkına vardık.Kapadokyanın güzelliğine sizin kattığınız sıcaklık ve güleryüzünüz bize unutulmaz bir balayı yaşattı.Kaldığımız 202 numaralı odanın konumundan rahatlığından ve manzarasından tutunda otelin bahcesinin, havuzunun,çiftliğinizin ,kahvaltılarınızın neresinden bahsetmesek hangisini unutsak haksızlık olur. Sizler tarafından yönlendirilen tur firmalarımız ve rehberlerimiz de tatilimize ayrı bir güzellik kattı.Kaldığımız süre boyunca yaptığınız ikramlar,gösterdiğiniz ilgi,güleryüz,samimiyet ve dostluğunuz için tüm personele teşekkür ediyoruz. 5 gün boyunca Karlık Evi Sakini olmaktan mutluluk duyduk
Saygı ve sevgilerimizle,dostça kalın


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHuzur, doğa ve kaçınılmaz mutluluk...
Kendinizi evinizde hissettiren bir atmosfer, sürekli gülen yüzleriyle size yardımcı olmaya çalışan ev sahipleri... Samimiyet ve güler yüzün önemini insan oraya gidince bir kez daha anlıyor, her şey için çok teşekkürler sevgili Karlık Evimiz :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayatımdaki en güzel tatildi :)
Hersey çok güzeldi.. Balayı veya kafa dinlemek istiyorsanız kesinlikle tek tercihiniz uçhisar karlık evi olmalı :) Temizlik , hizmet , güleryüz, yemeklerde kalite herşey çok güzel bundan sonra her yıl fırsat bulduğum en ufak tatil planında gelmek istediğim yer :) Teşekkürler KARLIK EVİİİ ... :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayatımdaki en güzel tatildi :)
Hersey çok güzeldi.. Balayı veya kafa dinlemek istiyorsanız kesinlikle tek tercihiniz uçhisar karlık evi olmalı :) Temizlik , hizmet , güleryüz, yemeklerde kalite herşey çok güzel bundan sonra her yıl fırsat bulduğum en ufak tatil planında gelmek istediğim yer :) Teşekkürler KARLIK EVİİİ ... :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKapadokyada Bir Cennet
özel bir gün,balayı ancak bu kadar keyfli ve güzel olabilirdi,Bunda emeği gecen başta bu işi hobi ve keyf olarak yapan Abdullah bey olmak üzere tüm Karlıkevi çalışanlarına teşekkürler..Muhteşem vede doğal ürünlerden oluşan bir kahvaltı,fotoğraf çekmeden başlanamıyacak kadar güzel ve size özel hazırlanıyor..Besbelli işini severek yapan hep gülümseyen sürekli yardımcı olmaya çalışan çalışanlar,hergün nereleri gezmek istersiniz diye hazırlanan programlar..Biz 303 numaralı odada kaldık tüm kapadokya ayaklarınızın altında,odanıza hergün konulan ufak ikramlar,eşim ile sabah çıkarken bugün acaba ne konulacak diye iddiaya bile girdik..(Çikulata,meyve tabağı,üzüm suyu,çerez)İddiayı ben kazandım eşim ile her yıl evlilik yıldönümüzü Karlıkevinde gecirmeye karar verdik.teşekkürler


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRüya gibi
Kesinlikle tavsiye ederim. Sadece bir gece kalmamıza rağmen kendi evimizde kalıyormuş kadar içimiz ısındı. Özellikle Abdullah bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Çok sıcak kanlı ve güler yüzlü insanlar. Hiçbir sürpriz fatura ile karşılaşmadık, herşey fiyata dahildi. Otel içindeki hatta odalarımızdaki yiyecek içecekler için bile bir kuruş dahi extra birsey ödemedik. Odanızda sizin adınıza hazırlanmış çok güzel sürprizlere hazır olun, açıkca yazmadım, yazarsam sürprizi kaçar :) Herşeyiyle mükemmel bir yer. Ayrılırken bizi kapıya kadar uğurlamalarını, arabamızın arkasından testi ile su dökmelerini unutamam. Her bir detay özenle düşünülmüş, zevkle döşenmiş bir yer, hayallerimizim evi.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Karlık Evi Hotel Kapadokya

Şikayet Et