Ana Sayfa İletişim

Karlık Evi Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Karlık Evi Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karlık Evi Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Wonderful
Karlık Evine bir aile dostumuzun önerisi üzerine gittik. Öyle güzel vakit geçirdik ki kapadokyada reel hayata dönmekte zorluk çekiyoruz, hersey bir rüya gibiydi. Daha otele aslında evimiz orası bizim artık , evimize girdiğimiz ilk anda güleryüzlü çalışanların hoşgeldiniz sözleriyle karşılayıp ikram ettikleri kahve tüm yol yorgunluğunu üzerimizden aldı. Odaya geçtiğimiz anda büyülendik o kadar zevkli bir şekilde dizayn edilmişki ( ellerinize sağlık Abdullah bey). Tabi odaya yerleştikten sonra Ömer bey bize kapadokyayı tanıttı güzel bir program hazırladı dolu dolu bir gün gecçirdil. ilk gün sabah saat 6 da uyanıp gökyüzünde yüzlerce balonu seyrettik muhteşem bir görüntüydü. Kahvaltı deseniz resmen mucizeler yaratmışlar o kadar özenle hazırlanmış ki abartısız2 saat kahvaltı yaptık. kahvaltıdan sonra ki kahve ve bukem hanımda günün sohbeti ardından yıne bır kapadokya gezisi. yani daha anlatılacak o kadar çok şey varkı cumleler yetersız. Karlık Evi anlatılmaz yaşanır.Tekrar görüşmek üzere :)) Merve&Mert


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarika :)
Öncelikle Karlık Evi çalışanlarına bize muhteşem bir balayı yaşattıkları için çok teşekkürler. Nasıl anlatsam bir rüyaya uyanmak gibiydi balayımız. Düğün bitti telaşesiyle birlikte hemen yola koyulduk tabiki çok fazla yorgunuz. Otele daha doğrusu Karlıkevimize ulaştığımız ilk anda o pozitif güleryüzlü karşılama ile tüm yorgunluğumuz stresimiz ortadan kalktı. Kapadokya manzarası karşısında girişte ikram edilen kahve enfesti. Odaya geçtiğimiz dakika şok oldum o kadar güzel dizayn edilmiş ki insanın hiç odadan çıkası gelmiyor velhasıl odaya yerleştik biraz dinlendikten sonra kapadokya yı şöyle bir gezelim dedik Ömer bey bize kapadokyayı o kadar güzel anlatıp yolları tarif etti ki her yeri elimizle koymuş gibi bulduk. Tabi akşam yorgunluğu havuz başında uçhisar kalesini seyrederken azalır. Kahvaltı deseniz kuş sütü eksik bu kadar lezzetli özenli bir kahvaltı daha yok başka bi yerde. Herneyse her dakikası ile bize çok özeldi balayımız ve bizi bu kadar mutlu eden başta Abdullah ve Ömer Bey olmak üzere tüm Karlık Evi çalışanlarına çoook teşekkür ederiz. Tekrar görüşmek dileğiyle :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHarika Ötesi
Öncelikle söylemek isterim ki karlıkevinden çok memnun kaldık. Biz arkadaşlarla hem sınav arası tatil hemde kafa dinlemek için gelmiştik , beklediğimizden çok daha fazlasını bulduk herşey çok güzeldi. İlk olarak kapıda çok hoş bir karşılama ve ikram ettikleri kayısı suyu çok güzeldi bahçede ki doğal kayısıyla hazırlanmıs. daha sonra odaya geçtiğimizde büyülendik o kadar güzel ve uyumlu dizayn edilmişki odandan çıkmak istemedik :) . manzara olarak zaten bence kapadokya bölgesinde tek çok iyi bir konuma sahip. Kahvaltıyı masamıza serpme kahvaltı olarak getirdiler sanırsam kuş sütü dahi vardı ama uyarmalıyım kilo almadan göndermiyorlar. tabi kahvaltı üstüne balkonda içilen türk kahvesi paha biçilemez. yani o kadar memnun kaldım herşey için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tekrar gidecegiz


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumromantizm
Kaç zamandır etraftan araştırdığım ve bulduğum en uygun evlilik teklifi ortamı, Karlık Evi sağolsun çokca emek verdiler benim organizasyon için. balon da ki teklife hayır diyecek kız tanımıyorum beyler ;)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumromantizm
Kaç zamandır etraftan araştırdığım ve bulduğum en uygun evlilik teklifi ortamı, Karlık Evi sağolsun çokca emek verdiler benim organizasyon için. balon da ki teklife hayır diyecek kız tanımıyorum beyler ;)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel ötesi
Ben bu sitenin adına uygun bişey yazmıycam :) ne şikayeti yahuu :) bayıldım ve bayıldık !
Ama Karlık da doğru dürüst bir yer yok yiyecek etrafta, özellikle de Karlık Evindeki sabah kahvaltısı keyfinden sonra mis gibi kokan bi yer yok ki :)
Yemekleri ev yemeği bildiğimiz ev hali ortamı zaten accık lüks o kadar :))
üst katlar bir harika manzara için ;)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhuzur
balayı için geldik şimdiden yıl dönümü için tekrar gelmenin planını yaptık.. organik ürünlerden hazırlanmış kahvaltı çok güzeldi hazırlayanların ellerine sağlık. otel çalışanların ve Abdullah beyin güler yüzlü yardımsever kısa tatilimizde huzur bulduk :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL
Süper bi tatildi.Biz 11-14 kasımda balayı için oteli tercih ettik.Çok kısa bi süreliğine gitmemize rağmen herşey o kadar güzeldi ki tatilede doyamadık ortamada doyamadık.hem otel hem odalar hem çalışanlar her anlamda çok güzeldi.Odamıza gittiğimizde bizi karşılayan küçük hediyelerde cabasıydı.Mutlaka bir daha ziyaret edip mükemmel kahvaltıyı yeniden yapmak ve dinlenmek istiyoruz.İyi çalışmalar.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Karlık Evi Hotel Kapadokya

Şikayet Et