Ana Sayfa İletişim

Karlık Evi Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Karlık Evi Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karlık Evi Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Harika Ötesi
Öncelikle söylemek isterim ki karlıkevinden çok memnun kaldık. Biz arkadaşlarla hem sınav arası tatil hemde kafa dinlemek için gelmiştik , beklediğimizden çok daha fazlasını bulduk herşey çok güzeldi. İlk olarak kapıda çok hoş bir karşılama ve ikram ettikleri kayısı suyu çok güzeldi bahçede ki doğal kayısıyla hazırlanmıs. daha sonra odaya geçtiğimizde büyülendik o kadar güzel ve uyumlu dizayn edilmişki odandan çıkmak istemedik :) . manzara olarak zaten bence kapadokya bölgesinde tek çok iyi bir konuma sahip. Kahvaltıyı masamıza serpme kahvaltı olarak getirdiler sanırsam kuş sütü dahi vardı ama uyarmalıyım kilo almadan göndermiyorlar. tabi kahvaltı üstüne balkonda içilen türk kahvesi paha biçilemez. yani o kadar memnun kaldım herşey için çok teşekkür ederim. Kesinlikle tekrar gidecegiz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumromantizm
Kaç zamandır etraftan araştırdığım ve bulduğum en uygun evlilik teklifi ortamı, Karlık Evi sağolsun çokca emek verdiler benim organizasyon için. balon da ki teklife hayır diyecek kız tanımıyorum beyler ;)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumromantizm
Kaç zamandır etraftan araştırdığım ve bulduğum en uygun evlilik teklifi ortamı, Karlık Evi sağolsun çokca emek verdiler benim organizasyon için. balon da ki teklife hayır diyecek kız tanımıyorum beyler ;)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel ötesi
Ben bu sitenin adına uygun bişey yazmıycam :) ne şikayeti yahuu :) bayıldım ve bayıldık !
Ama Karlık da doğru dürüst bir yer yok yiyecek etrafta, özellikle de Karlık Evindeki sabah kahvaltısı keyfinden sonra mis gibi kokan bi yer yok ki :)
Yemekleri ev yemeği bildiğimiz ev hali ortamı zaten accık lüks o kadar :))
üst katlar bir harika manzara için ;)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhuzur
balayı için geldik şimdiden yıl dönümü için tekrar gelmenin planını yaptık.. organik ürünlerden hazırlanmış kahvaltı çok güzeldi hazırlayanların ellerine sağlık. otel çalışanların ve Abdullah beyin güler yüzlü yardımsever kısa tatilimizde huzur bulduk :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMÜKEMMEL
Süper bi tatildi.Biz 11-14 kasımda balayı için oteli tercih ettik.Çok kısa bi süreliğine gitmemize rağmen herşey o kadar güzeldi ki tatilede doyamadık ortamada doyamadık.hem otel hem odalar hem çalışanlar her anlamda çok güzeldi.Odamıza gittiğimizde bizi karşılayan küçük hediyelerde cabasıydı.Mutlaka bir daha ziyaret edip mükemmel kahvaltıyı yeniden yapmak ve dinlenmek istiyoruz.İyi çalışmalar.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumdinlendim...dinlendim....dinlendim....
İş tempomdan uzaklaşıp kendimi şımartmak için geldim ve sanırım çooook şımardım diyebilirim :):):) Kapılarda karşılandım...Ve gerçekten çok ilginç bir otel... Geldiğimde sergileri vardı,benide hemen davet ettiler....Uluslar arası bir sanat kampıymış ve muhteşem ötesi eserler vardı...tüm odalarda da harika resimler vardı,hepsi sanat kampında yapılan eserlermiş...bahçesi muhteşem...odalarda televizyon olmaması , gazete bile almamaları ve kahvaltı için saatinin olmaması harika....çok dinlendim...yenilendim....enerji doldum.....gerçekten kafa dinlemek için muhteşem bi yer :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumEn güzel doğum günüm
Nişanlım bu sefer tatili ben ayarlayacağım dedi...Doğum günüm olduğu için tedirgin olsamda iyiki o ayarlamış diyorum....105 yeşil oda...bir yeşil bu kadar mı güzel kullanılır...Sanki misafirliğe gelmiş gibi karşılandık....Türk kahvesinin yanındaki lokumu ve suyun içinde gül yaprağı çok ince bişey...çalışanları o kadar sıcak ve içten ki....Ama böyle bir ekibi bir araya getirip,onları bu motivede çalıştıran otel sahibi .( ona sorsanız bahçeler müdürü, ) Abdullah Bey....çokkk güzel bir bahçesi var....çiçeklerr bayıldım....bir bankacı olarak çok imrendim., işimi bırakıp orda çalışmak istemedim değil.........bide herkee o kadar güzel lahaplar koymuşki....hacı bumbum ( bukem hanım ) kara ( fatoş hanım ) kocaman bir ev gerçekten....Hep böyle bozulmadan kalsın inşallah....Herşey için çok teşekkürler KarlıkEvi


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Karlık Evi Hotel Kapadokya

Şikayet Et