Ana Sayfa İletişim

Karlık Evi Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Karlık Evi Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Karlık Evi Hotel Konum: , Kapadokya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Muhteşem
Samimiyet, ilgi ve özen hepsi bir arada. 2. Evimiz olarak adlandırabileceğimiz bir yer. Tatilimizin her günü ayrı keyifli idi. Bizi tarihi yerleri görebilmemiz için en doğru şekilde yönlendiren Abdullah Bey'e çok teşekkürler. Tüm çalışanları samimiyetlerinden dolayı kutluyorum. Sizi müşteri değil de aile bireyi olarak görüp tüm sorunlarınız da çözüm arıyorlar.Tereddütsüz tekrar mutlaka gideceğimiz yerdir.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHARİKA!
Böylesi güzel bir hizmet alacağımızı internet yorumlarından tahmin ediyorduk ama yaşamadan bilemezdik. Eşimin bulduğu ve hayranlık duyduğu otele alternatif olarak bulduğum bu yerden eşim benden bile kat kat memnun ayrıldıysa söylenecek daha ne olabilir. Özlüyoruz ve tekrar gitmek için fırsat kolluyoruz. Sizi seviyoruz :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKapadokyadaki Evimiz.... Muhteşem Bir yer " Karlık Evi"
Daha gitmeden balayı için rezervasyon aşamasında bize bir form gönderip bizi daha yakından tanımak adına cevaplandırdığımız sorular kendimizin özel hissettirileceğini sinyalini vermişti esasında... ve buna bağlı olarak odada bize hitap eden küçük sürprizlerle karşılaşmak. İlk gittiğimizde Karlık Evizinize hoş geldiniz samimiyetiyle karşılanıp giderken de kapadokya da artık bir eviniz var ile uğurlanmak o kadar iyi hissettiriyor ki insana kendini... Abdullah Bey, Büke Hnm ve tüm otel çalışanlarının ilgisi, samimiyeti güler yüzü, yardımseverliği ve seviyeli yaklaşımları çok takdir edilesiydi. Otelin kahvaltısında temizliğine herşeyi mükemmeldi, Her odanın ayrı konseptte olması, sakinliği, dekoru, huzuru çok güzeldi. 2 farklı o dada kalmıştık ikisininde otantik ve birbirinden farklı dokusu vardı. Özellikle sabah uçan balonların görüntüsüne uyanmak muhteşemdi... Farkında olmadan balayı için nokta atış bir tercih yapmışız. Balayı ya da kafa dinlemek için bir tatil arıyorsanız düşünmeden tavisye edeceğimiz listemizin birinci sırasında yer alıyor "Karlık Evi"...
Sevgiler,
Özlem & Yiğit
Konaklama Tarihi 07 - 11 Ağustos 2015%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMukemmel
Hayatim boyunca en iyi tatil yapabildigim tek otel diyebilirim. Insanlarin bir otelden bekleyebileceklerinin daha da fazlasini veren ve guler yuzlerinden hic ödün vermeyen harika bir yer. Kesinlikle omrum boyunca hep ziyaret edecegim tek otel. Cunku Karlik evi sakinlerinin gulusu bile fazlasiyla yetti. Bu guzel insanlara tekrar tekrar tesekkur ediyorum. Huzuru ve dogalligi bulabileceginiz tek yer burasi fazla aramaniza gerek yok.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummükemmel...
öncelikle indiğimiz ilk andan ayrılacağımız güne kadar samimi,güler yüzlü,misafirperver ev halkına çok teşekkür ederiz..gerçekten bu kadarını beklemiyorduk...çok lezzetli kahvaltılar,dışarıya çıkmamıza gerek bırakmayan lezzetli akşam yemekleri,oda temizliği ve manzarasıyla iyi ki orayı seçmişiz diyoruz..başta alihan beye ve diğer ev halkına her konuda göstermiş oldukları ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz..inşallah yolumuz bir daha düşerse görüşmek ümidiyle...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGÜLERYÜZ SAMİMİYET
Bir arkadaşımızın tavsiyesi ve internet üzerinden yaptığım inceleme sonrası tercih ettiğim karlık evi tercihimden çok çok memnun kaldım. Doğum günü kutlaması ve evlilik teklifini bir arada yapacağım bu tatilde otel sahibi ve tüm çalışanlarını samimi ve güler yüzlü davranışları bizi çok çok mutlu etti. Kesinkes tavsiye ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem

Sevgili Karlık evi sakinleri. Bundan 4 ay önce "Kasım ayında balayına gidilecek neresi olabilirki" diye düşünürken önce Kapadokya'yı bulmamız ardından internet üzerinden okuduğumuz yorumlar ve otel resimleri ile sizi tercih ettik. Bugun otelinizden ayrılıp evimize dönerken ne kadar doğru bir karar verdiğimizin tekrar farkına vardık.Kapadokyanın güzelliğine sizin kattığınız sıcaklık ve güleryüzünüz bize unutulmaz bir balayı yaşattı.Kaldığımız 202 numaralı odanın konumundan rahatlığından ve manzarasından tutunda otelin bahcesinin, havuzunun,çiftliğinizin ,kahvaltılarınızın neresinden bahsetmesek hangisini unutsak haksızlık olur. Sizler tarafından yönlendirilen tur firmalarımız ve rehberlerimiz de tatilimize ayrı bir güzellik kattı.Kaldığımız süre boyunca yaptığınız ikramlar,gösterdiğiniz ilgi,güleryüz,samimiyet ve dostluğunuz için tüm personele teşekkür ediyoruz. 5 gün boyunca Karlık Evi Sakini olmaktan mutluluk duyduk
Saygı ve sevgilerimizle,dostça kalın


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHuzur, doğa ve kaçınılmaz mutluluk...
Kendinizi evinizde hissettiren bir atmosfer, sürekli gülen yüzleriyle size yardımcı olmaya çalışan ev sahipleri... Samimiyet ve güler yüzün önemini insan oraya gidince bir kez daha anlıyor, her şey için çok teşekkürler sevgili Karlık Evimiz :)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Karlık Evi Hotel Kapadokya

Şikayet Et