Ana Sayfa İletişim

Voyage Sorgun Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Voyage Sorgun hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Voyage Sorgun Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbat
03.10.ve 07 .10 2014 kurban bayramı tatili için gittik inanın böyle kötü bir otel görmedim oğlum ayın 4 yanı bayramın 1.günü ishal kusma ve ateş başladı sürekli serum yedi ve doktorlara 700 tl harcadık ve ertesi gün aynı belırtıler bende de başladı daha sonraki gün 5 aylık kızım ve eşimde aynı oldu aılecek cok kötü günler geçirdik odadan dışarı çıkamadık ve aşırı yağlı kötü yemekler ve operasyon müdürü okadar ilgisizdi temizlik çok kötü yerdeki halı temiz değildi okadar para verdi k ve hasta bır şekilde geri döndük otelde tek iyi ets turdu ishal kusma grip ve ateşi ailecek bizi mahvetti emin oldum otelden çok pisdi her yer hijyen yok kaçar gibi çıktık kızım ve oğlum eşim ben cok kötüyüZ ve bu olayın peşini asla bırakmıcam


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
4-9 eylül tarihleri arasında ETS aracılığıyla Voyage Sorgun otelinde kaldım. 5 eylül günü 15 aylık kızımda ateş , kusma ve ishal başladı. Ertesi gün aynı şekilde eşim ve ben de rahatsızlandık. Bu süreç zarfında ets nin bizlere hiç bir katkısı olmadığı gibi gittğinmiz hastanede enfeksiyon katığımızı söyledikleirni ETS görevlisine iletitğimde "bizde aynı yemekleri yiyoruz bize bişey olmuyor " tepkisini aldım.İstanbul a dönünce bebeğimizi götürdüğümüz doktor yaptığı tahliller ile hastalığın otelin temizlik kurallarına uymayışı nedeniyle kaptığımız Elisa virüsünden kaynaklandığını iletti. bu kadar parar verip tatil yapmadığmız giib sağlığımzdan olduk asla ama asla tavsiye etmiyorum.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Yeme içme ve hizmet harika. Havuz pislik yuvası, 2 yaşındaki çocuğumuzun ne tesadüftür ki göbeğine kadar yaralar çıktı, iki farklı doktora gittik, kayıtlarda mevcuttur. Ayrıca eşimin kolyesi odadan çalındı, verdikleri tek tepki gidin nereye şikayet ederseniz edin oldu.1 sene beklediğimiz tatili berbat ettiler. Verdiğimiz para haram olsun. Hakkımı helal etmiyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.


%67 %33 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumpişmanlık
Otelden ayrılalı henüz bir gün oldu. Otele üç aile gittik. Daha otele girer girmez araç park yeri aramaya başladık. Sağolsun Ets görevlilerinin yardımıyla Odamıza geçtik odanın zemininde kirden kararmış halıfleksi görünce görevlileri defalarca uyarmamıza rağmen "Kasım ayında tadilata gireceğiz." Lafından başka icraat göremedik. Oda temizliği hep idareten yapılıyordu. Kapı arkasındaki ve lambaların üzerindeki örümcek ağları ne hikmetse bir türlü temizlenmedi. Buzdolabında ki eksiklikler tamamlanmadı. Oda da sivrisinek olduğunu söylediğimiz halde ancak 3. Gece likit verildi. Garsonların ilgi ve alakası iyi demek isterdim ama gideceğimiz gün resepsiyondan ayrılırken orada çalışan garsonun"gidişiniz olsun da, dönüşünü olmasın" dediğini duyunca onlarla ilgili tüm iyi düşüncelerim suya düştü. Bu durumu operasyon müdürü olduğunu söyleyen beyefendi ye ilettim defalarca Özür diledi ama dönüş yolu boyunca o iyi dilek aklımdan çıkmadı. Denizinde deçok kaya var. Ayakkabısız girmeyin. Ayrıca balıkların ısırmasına da hazırlıklı olun. Kısacası Bir daha asla gitmem.


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİyi
Daha önce 2 defa gittiğim otele 3.defa gidiyorum. Genellikle memnunum. Alakartta en az 7-8 kişi personelden memnunmusunuz sorusu bıktırıyor.birde masaya servis olduğundan sabah kahvaltılarında çay kavaltınız bittiğinde geliyor 2 çay almak bayağı zor oluyor,.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Ets tour operatörümüz hariç otel berbattı sadece ets tur yardımcı oldu otel hizmeti berbat hijyen sıfır tesis küçük


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat birdaha asla
29 6 2014 05 07 2014 tarihler arasında bu ötelde kaldım yorumları yazanlar ya hic otel görmemişler yada tatil özürlü hepsi birkere havuzlar hiç hijyen değil hep aynı yemekler ve lezzetsiz oda temizliği sıfır ben eşim ve çocuklarım yemekten ve havuzdan mikrop kaptık bunuda ets yetkililerine söyledim isteyene de hastane raporlarını yolarım tek iyi olan mini klap çalışanları onlar gerçekten cok ilgiliydiler ama inanın voyage anlatılanlar gibi bir otel değil çocuğu olanlar sakın gitmeyin birdahamı asla gitmem


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otelin karşılamasından tutun yemeklerine kadar herşey berbattı personel kime diş geçirirse ona göre davranıyordu. Hastalık kapmam cabasıydı aynı zamanda kızımda hasta oldu mikrop kaptık grip olduk oteli bir iki gün önce terkettim verdiğim para yandı ama ordan ayrıldığım için paramın yanması umrumda olmadı. MAB


%64 %0 %36
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Voyage Sorgun Side

eski adı: Club Voyage Sorgun Select

Şikayet Et