Ana Sayfa İletişim

Club Phaselis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Club Phaselis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Club Phaselis Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

berbat
arkadaşlar yılda bir kez tatil yapıp bu kadar kötü bir yere giderek paranızı da vaktinizde boşa harcamayın. yemekler kötü. aç kalırsınız. üzerlerinde sinekler uçuşuyor. garsonlardan iki defa birsey isterseniz resmen diklenip neredeyse dövecekler. odalarda yeni yapıldı diyorlar doğru ama kertenkelelerle iç içe yaşıyorsunuz 1 hafta da 4 kere oda da kertenkele gördüm. resepsiyondaki ler bile allah kahretsın nereden geldiniz tavrıyla yasklaşıyorlar. otel müdürüne şikayet ettiğinde sadece bakacağız deyip geçiştiriyor. ayrıca tedbirsizliklerinden çünkü havuz da olay olana kadar cankurtaran yoktu. sonra koydular. 6 yaşında kız çocuğu havuzda boğularak ÖLDÜ. ben ce kesinlikle ama kesinlikle gidilecek yer değil.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
tam bir hayal kırıklığı otel rezil durumda odalar pislik içinde servis kötü yemek kötü havuz kötü yani her şey berbat dı bir yıl bekleyip bir tatile çıkıyorsunuz ve tatil tam anlamıyla rezalet lütfen kimse gitmesin parasını çöpe atmasın


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Tesis pis, , temizlik rezalet, yemekler iğrenç, heryer leşgibi kokuyor, personel yetersiz olduğu kadar tecrübesiz.buraya gittiğime bin pişmanım.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Otelin sahibi ölmüş. Bu sebeple de ekonomik krizde imiş. Bunu söyleyenler çalışanlar. Hatta istediğiniz kadar şikayet edin başbakanın akrabası Konya Taşkent li, hiçbir şey olmaz gibi tehditkar ve cüretkarlar.Yorumdan sonra rezervasyon yapmış olanlara tavsiyem iptal ediniz. Bir yıllık tatil hayalimiz rezil oldu. Dava açmayı düşünüyorum. Oda temziliği, iyi yemek, plaj temizliği, garson, şikayet edeceğiniz mercii gibi hususları unutun. Bazı barlarda soğuk su, bira unutun...Şikayet halinde dayak bile yiyebilirsiniz. Bir çocuk havuzda boğuldu, cankurtaranı geçtik doktor yok. Belki bölgenin en güzel konumunda ama yazık olmuş....


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Rezalet, pis ,yemekler kötü, servis kötü,garsonlar leş gibi,kaba,çatal kaşık pis,tuvaletler rezalet
2 oda değiştirdik kokuyo, bellboy yok, eşyaları kendimiz taşıdık , yine pis, temizlik yapıldı dediler kanlı yatak, dolu çöp, boklu tuvalet
Li odaya verdiler. Müşteri ilişkişerine bir rus oturtmuşlar, anlamıyo, söylenenler havada kalıyo,
Anı tur u aradık başka tesisde yer yok istiyorsanız para iadesi yapalım paranıza göre otel yok.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat başladı
Hotele bugün giriş yaptık odalar pislik içinde, temizlenmiş diye getirdikleri odada yatağın üzerinde ne ararsanız vardı, odadaki banyoda lavabo ve tuvalete pislikten eliniz yapışıp kalabilir. odada kertenkele ve birçok böcekle karşılaşmanız mümkün.Elimde odadaki pislik görüntüleri ve kertenkelenin fotografını da var amcak paylaşamıyorum. paylaşamıyorum. Hotel yönetimden bu konularla ilgilenicek muhattap bulamıyorsunuz. Kesinlikle gelmeyin.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumdus kirikligi
Balayi icin tercihimiz bu oteldi alyi yil once... cok hoşumuza gitmisti bu yil da gözü kapali tercih rttik ama aradigimiz hizmet yok.. personel hep yorgun gergin sinirli..temizlik sifir... sezlong semsiye zaten bulamıyorsun .. yemekler idare eder doguk meze yok gibi marul sogan.. masalar kirli ve yetersiz garson temizlese çatal bıçak bulmak eziyet.. beceriksiz yonetim guzelim koyu manzarayi mshvetmis.. yalniz manzara yetmez insanlar hizmet alnaya geliyoooo


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayal kırıklığı

4 yıl önce bu otele arkadaşımın tavsiyesi ile ailecek gitmiştik.Fiyatı çok yüksekti ama pişman olmamış evimize mutlu dönmüştük.Temizlik,animasyon yemekler ilgi alaka ve konum para helal olsun demiştik.Bundan sonraki tatllerimizde CLUP PHASELIS'i tercih ederiz başka yere gitmeyiz demiştik.Bunuda otel tavsiye bölümlerine yazmıştık.

Bu yıl yeniden tatil imkanı bulduk ve 4 yıl önceki fiyatın yarısı kadar bir para ödeyip 3 aile otele rezervasyon yatırdık.Arkadaşlarımıza oteli övdük asla pişman olmazsınız dedik.
Resepsiyonda işlerimizi tamamlayıp odamıza yerleştik ve yoldan aç geldiğimiz için lokantasına geçtik.
Kabus orada başladı şimdi size tek tek yazacağım.....
Hayallerimde yaşattığım phaselis, yemeklerinde kara sinek ölüleri ve her yemeğin,salatanın meyvenin üstünde sinek,böcek havada uçan ne ararsan gezinmekte idi.Lokantada çalışan garsonlar ilgisiz ve alakasız masalar leş gibi,karpuz kavun kestikleri tezgah suları masa altlarında ve yemeklerin bulunduğu yerlere süzülmüş,iğrenç bir koku,meyve suyu ve kahve makenelerine bastığınızda beklediğiniz içecek yerine su çıkıyor hayal kırıklığı.
Çoluk Çocuk midemiz bulandı ve aç kaldık yemedik.Daha sonra gözleme çadırı açıldı ve gözleme yedik.
Animasyon varmıydı bilmem hiç animatör görmedik sadece sabahları havuzda 10 dakika su sporu yaptıran bir bayan vardı sadece sabahları görüyorduk onun dışında animatör ve animasyon yoktu.Yani eğlence 0+0=0.
3 gün para ödediğimizden zor bela kaldık ve her öğünümüzü gözleme ile geçirdik.Yemek yerlerindeki pis kokudan sineklerden ve diğer haşerelerden uzak durduk.Otelde bir iki aile ile konuştuk onlarda CLUP PHASELIS zedee olduklarını dile getirdiler.Konumu harika olan bir otel bu hale nasıl gelmiş nasıl bu kadar berbat edilmiş hiç anlamadık.Oda temizliği üstün körü bi yatak toplanmış temiz havlu konmuş temizlik bu işte...
Anladıkkı 4 yıl önce ödediğimiz para kalitesineymiş.Fiyatı yarıya düşmüş ama kaliteden bahsetmek mümkün dahil değil.Berbat iğrenç ve pis.Biz otelden ayrılırken başka bir tanıdığımız aile otele 1 haftalık giriş yapacaktı (PHASELIS HILL) bölümüne kendilerine 1 haftalarını aç ve pislik içinde ziyan etmemelerini ve başka otel aramalarını söyledik.Yinede otele gelip bakmışlar ve aynı dakika otelden ayrılmışlar.
Biz yaşadık kimse bu rezaleti yaşamasın istiyorum.Sonuçta yılda 1 hafta tatil hepimizin hakkı ve bunu iyi değerlendirmekte en büyük hakkımız sakın bu değerli zamanızı CLUP PHASELISTE VE PHASELIS HILL'de geçirmeyin.Benim için her daim evim gibi gördüğüm Phaselıs bundan sonra hafızamda sadece pis,kokuşmuş,ilgi ve alakanın olmadığı önünden bile geçmeyi istemeyeceğim bir yer olarak kalacak.......


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Club Phaselis Kemer

Şikayet Et