Ana Sayfa İletişim

Hotel Yasmin Bodrum Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Yasmin Bodrum Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Yasmin Bodrum Resort Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

VAR YEMEZ
Aslında otelden daha büyük sorun bu tatile ANI TUR gibi amatör müşteri temsilcilerinin çalıştığı bir acentayla gitmiş olmam. Hele ki ETS kalitesinden sonra inanın insanın gördüğü muamele başlı başına sıkıntı oluyor.
Girişte bizi karşılayan olmadığı gibi 2'nci gün sonunda bir amatör kız sizin simanız yeni sizinle görüştük mü diye sorabiliyor. Yani iş simaya kalmış. Ayrıca memnuniyetsizlikleri söylediğimizde bize surat asıp yanımızdan ayrılıyor. Tatil bitmeden önceki akşam diğer ANI TUR görevlisi erkek arkadaş bize oteli anlatmaya kalkıyor. Amaçları ANI TUR'dan ziyade disco, tekne turu satmak özürleri kabahatlarinden beter. Bir daha bedava dese ANI TUR ile gitmem.

Gelelim otele.
Yasmin Resort fiziki olarak iyi bir konumda ancak hizmet kalitesi maalesef oturmamış. Bir kere oteli size anlatacak bir görevli bulursanız ne ala. Ana bina değil de Club odalardan birine düşerseniz çok yükseklerde ve golf arabalarının keyfini beklemek zorundasınız.
Seven, Ege, Nilgün gibi bir kaç animatör ve garson dışında otelde memnun edici bir personel yok. Türkler yok sayılmış. Garsonlar sadece yabancı turistlere çalışıyor. Üstelik herkesi yabancı farz edip türkçe küfürleşme, argo konuşmalar cabası. Odalarda duş jeli ve baş havlusu bulunmuyor. Standart hizmette bu yokmuş. Her gün Tekirdağ köftesi diye tavuk kıymadan yapılan tadı kötü bir yemek ve patates kızartması var. Açık büfe salata ve mezeler, tatlılar fena değil ama ana yemek hayal kırıklığı. İçki çeşitleri çok dar ve resmen Bazukaa olmayan içecek yok. Viski, Vodka, Tequila(aslında oda vodka) bozuka marka . Yeni rakı da tek tük varmış ama tanıdık barboy yoksa size asla verilmiyor. Tüm kokteyler ikinci sınıf şeker kamışından ve acayip hazımsızlık yapıyor. Beach de yer alan localar ücretli hemde günlük 75 euro . konaklamadan pahalı ve size bunu da söyleyen olmuyor. Akşam aktiviteleri fena değil diyeceğim ama otelin sahibi olan ve sesi çok kötü bir adam var. Adam sırf kendi egosu için patron olmasına rağmen canlı müzik yapıyor. Tüm personelde patron korkusundan dans edip eğleniyormuş yapmak zorunda. Yani 5 yıldızlı bir otelmiş bu hadi gidelim diyecek olursanız hayal kırıklığı yaşarsınız. Ama ben daha önce basit otellerde kaldım, ç.ok fazla seçenek görmedim derseniz o zaman gidin. Çünkü sizi iyi gibi gözükecek. Umarım aydınlatıcı olmuştur. Tek tavsiyem ETS'den şaşmayın.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbaaattttttttt
ultra herşey diye anı tur vasıtası ile gittim bira cin ve votka dışında hiçbirşey yoktu artı yemek diye birşeyde yoktu tabi personel yemeğini saymazsak.benden onlara ve anıtura gisen paralar zehir zıkkım olsun şerefsizler ...ya bu internet üzerinden tatil organizasyonu ne rezil imiş


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
ana binaya ilk girdiğinizde ne kadar kötü yere geldiğiniz yüzünüze tokat gibi çarpıyor.koltuklarda uzanıp uyuyanlar ayakkabılı halde koltukların ve sehpaların üzerine ayak koyanlar.7 saat lobide odama girebilmek için bekledim.oda pisti kokuyordu.koltuktan bozma yatakta çocuğumu bir hafta yatırmak zorunda kaldım.resepsiyonda ki işlemlerimizi yapan bayan personel çok lakayt ve ukalaydı.ana binada bayanlar tuvaletinde sürekli erkek temizlik görevlisi vardı.2 gün duş jeli bekledim gerekçe otelde duş jeli yokmuş.bir haftada yaşamadığımız olumsuzluk kalmadı.hepsini yazamıyorum.üzerine para verseler yine de gitmeyin diyebileceğim kadar berbat bir yer


%50 %17 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Aile hoteli diye gidecekseniz katil olur gelirsiniz.Sakın diyorum.Güvenlik , hotel müdürü vs. üst rütbe personel seyyar kokoreççi idare edemez seviyede.Bunun dışında lobby barda çalışan çocuklar,animation team ve diğer alt personel hotelin seviyesinin çok üzerinde başarılı.Yemekler idare eder.İçkilerin içinde alkol yok.Ayrıca hotel müşteri kalitesi , hotelin kötülüğüyle aynı doğrultuda , hotelin yarısından çoğu iranlı.Kesinlikle başka hotel veya butik hotel filan bakın çok daha rahat edersiniz.İyi tatiller...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Aile hoteli diye gidecekseniz katil olur gelirsiniz.Sakın diyorum.Güvenlik , hotel müdürü vs. üst rütbe personel seyyar kokoreççi idare edemez seviyede.Bunun dışında lobby barda çalışan çocuklar,animation team ve diğer alt personel hotelin seviyesinin çok üzerinde başarılı.Yemekler idare eder.İçkilerin içinde alkol yok.Ayrıca hotel müşteri kalitesi , hotelin kötülüğüyle aynı doğrultuda , hotelin yarısından çoğu iranlı.Kesinlikle başka hotel veya butik hotel filan bakın çok daha rahat edersiniz.İyi tatiller...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumortalama
bir hafta kaldım özellikle amfi tiyatronun üst taraflarında ki sürekli lağım kokusu hariç güzeldi


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
böyle rezil bir otel görmedim.egrki burada tatil yapmak istiyorsanız kesınlıkle türk oldugunuzu soylemeyın.animasyon ekıbınden bırı oğlumun yanına yaklaşıp sevmeye başladı bu arada adın ne senın dıye sordu baktıkı türküz hemen uzaklastı.hotel çalışanları çok kaba güleryuz sıfır.akşam yemeklerınde yabancıların masalarına hızmet sonsuz ama bız turklerın masasının yanından bıle gecmıyorlar.masanın yanından gecen çalışandan kola ıstedım self servıs dedı.2dakıka sonra turıstın masasına 2 şarap bır bardak kolayı kendı ellerınle getırdı.odaları çok pis heryer sac ve kıl dolu.çarsaflar ve yastık kılıfları temız deyıldı agır bır yemek kokuyorlardı.....lobı barda çalışanlar gayet guleryuzlu.akşam yemeklerınden sonra türk kahvesi yapan personel gayet guleryuzlu ve saygılı.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Yasmin otele 4 sene önce, daha önce otelde konaklayan eşimin kardeşinin tavsiyesiyle gitmiş ve memnun kalmıştık. Bende 2013 yazı için yeni evlenen kızkardeşime balayı oteli olarak önerdim Onlar'da balayına oraya gittiler.Birkaç gün sonra bizde Onlar'a eşlik ettik. Otel tamamen hayal kırıklığı yarattı. İşletme el değiştirmişti. Doğru düzgün personel yoktu, resepsiyonda sadece 1 bayan duruyor ve bir yandan gelen şikayetlere cevap veriyor bir yandan misafir karşılıyordu. Yemekler çok çok kötüydü. İçecekler markasız ne olduğu belli değildi. Sözde otel 5 yıldızlı. Bu arada kardeşim balayı çifti ya süslenmiş özel bir oda nede bir hediye. 2 gün sonra mavi naylona sarılmış içinde soyulmamış birkaç elma ve portakal tabağı. Şaka gibi!
Neyse asıl konuya geleyim. Tatilin 3. günü aquaparka gittik. Kardeşim ve eşi 3 kaydıraktan ikisindende kayarak değil resmen yürüyerek indiler yavaşlıktan. Bu arada kaydırakların başında kesinle güvenlik görevlisi yoktu, sadece aşağıda 1 kişi vardı O kişide dalmış gitmiş hiç umrunda değildi. Havuzun için kaydırakların önünde, kayan insanları bekleyen turist çocukları tehlike altındaydı. Ben bir yandan kameraya alıp bir yandanda hem çocuklara oradan çekilmesi için hem de sözde güzevlik görevlisine çocukları uyarması için bağırdım ama duymadı. Kardeşim ve eşi 3. kaydırağa bindi, bu daha hızlıydı. Ard arda binmişler 10-15 saniye aralıkla havuza indiler. Havuzdan çıktıklarında kardeşim burnunu eşinin kafasına çarpıp kırmıştı. Biz zaten şoktayken otel revirindeki hemşire bizden daha panik çıktı. Kardeşimi hemen hastaneye götürdük, burnu parçalanmıştı. Burada otelin güvenlik eklikliği olduğu apaçık ortada. Güvenlik görevlisinin takip etmesi kaza risklerini önlemesi gerekiyordu. Derhal otel müşteri ilişkileri sorumlusu ve otel müdürüyle görüştük. Kendileri gayet pişkin bir tavırla bizim güvenlik eksikliğimiz yok dediler, çok ısrar edince ambulans parasını ödemeyi teklif ettiler. Biz yapılacak ameliyat maliyetini yansıtacağımızı belirttik ama kabul etmediler. Elimizde kamera kayıtları mevcut, bu işin peşini bırakmayacağız. Madem güvenlik eksiklikleri yoktu neden olaydan hemen sonra kaydırakların başına bir adam daha diktiler ve kayışları kontrollü yapmaya başladılar?? Bu acemice işletilen sözde 5 yıldızlı oteli kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bu arada otel personeli bile bize hak verdi, bir dahaki sefere gitmemiz için aquaparkında 4-5 güvenlikçinin bulunduğu başka bir oteli önerdi, düşünün artık.BU OTELİ KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM!!!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Yasmin Bodrum Resort Bodrum

Şikayet Et