Ana Sayfa İletişim

Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et


Şikayet Habercisi
Eğer Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

Çok iğrenç bir otel gitmeyin pişman olursunuz havuzu yemekleri çok kötüydü rezalet bir otel plajı bile pis denize gitmek için o pis köprüden geçiyorsun uz ben geçerken az daha düşüyordumtahta kırıldı ve çok korkmuştum tek kelimeyle otel rezalet
Havuzun yanında pis çamurlar vardı ve ne denir onaaaaa yanlarında bir şey olurya onlardan yok kaydırağı bile pisti şehir merkezinde olan pis bir otel


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇokk Güzeldi Herkeze Çok Teşekkürler Ama Tek Kötü Yanı Var İntarnetleri Biraz Yavaş :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBALAYIMIZ MAHVOLDU.
balayı için gittiğimiz bu otel cidden her anlamda herşeyiyle berbat. yemekler, temizlik, servisi saymıyorum bile. hele odaların koridorların hali içler acısı. temizlikçiler koridorlarda ayaklarını uzatıp oturup sigara tüttürüyor. etraf leş, çöpten geçilmiyor. koridordaki halılar renk değiştirmiş. oturucak bi tane temiz masa sandalye yok. kullanıcak çatal bıcak yok. çalışanlar hele yemek yenilen alandakiler. mezbahadan çıkmış gibiler. korkunçtu. balayımızada paramızada yazık oldu.bir de görüntüde harika bir gemi konsepti var değilmi. otele girince iş değişiyor. alıyorlar sizi hoop otelin yanında iki katlı apart gibi bi yere tıkıyorlar. ultra herşey dahil gittik. hergün odamıza bişişe su bırakıldı. :) çok ama çok komik. sinirden gülüyorum artık.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
BU KADAR GÜZEL MİMARİSİ OLAN BİR OTELİN BU KADAR KÖTÜ YÖNETİLMESİNİ GÖRMEK BİLMEK ÖĞRENMEK İSTEYEN VARSA GELSİN. İĞRENÇLİKTE SINIR YOK. SİZE SORUYORUM 5 YILDIZLI OTELDE KUYRUK VAR MIDIR. BİR YEMEK VEYA İÇECEK ALMAK İÇİN SİZ HİÇ 20 DAKİKA BEKLEDİNİZ Mİ ? ÖĞLEN VE AKŞAM HERGÜN OLMAK KAYDIYLA ALABALIK VE TAVUK ÇIKAN BİR 5 YILDIZLI OTEL GÖRDÜNÜZ MÜ? SAKİ DİYE RAKI MARKASI DUDUNUZ MU ? VE PET BARDAKLARDA SERVİS YAPILDIĞINI HİÇ GÖRDÜNÜZ MÜ ? BUNLARI GÖRMEK İSTİYORSANIZ VE BİZİM GİBİ BİRAZ SALAKSANIZ OTELE GİDİNİZ. BEN ON YILDIR 5 YILDIZLI OTELLERE GİDERİM İŞLETME OLARAK SADECE ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM KASABA OTELİNİN İŞLETMESİNDEN FARKI YOK. YUKARDA MEMNUN OLDUĞUNU BELİRTEN ARAKADAŞLAR DA HERALDE OTELDE VEYA ACENTA DA TANIDIKLARI OLDUĞU İÇİNDİR.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZİLLİKTE SON NOKTA
HOTEL TEK KELİME İLE REZALET.YEMEKLER KÖTÜ,SERVİS KÖTÜ,TEMİZLİK KÖTÜ KISACA HERŞEY KÖTÜ.KÖTÜ TATİL NASIL OLUR MERAK EDİYORSAN DURMA GİT.


%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
kısa yorum yayınlanmayacağı için ve ne yazıkki 120 kişi gittiğimiz için 120 kere rezalet,rezalet,rezalet, rezalet rezalet, rezalet ister yayınlayın ister yayınlamayın. rezalet.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
otel mimari olarak güzel fakat işletme sıfır..hizmet yok,odalarda sıcak su yok,klimalar çalışmıyor,yemekler hep aynı ve çok kötü,kaldığımız dönemde bir de öğrenci grubu vardı oldukça kalabalık,yemekleri yemek almak restorana girmek bile mümkün değildi,kısaca facia bir oteldi zaten bir gün kalıp başka bir otele geçtik..


%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtele girişte öncelikle hiç bir şekılde otelı tanıtan yada odaya girişte yardımcı olan yok odalar hijyenık değildi banyoda eksikler vardı yemekler ise hep aynı ve bir gun onceki yemeği susleyerek sunuyorlardı verdiğiniz paraya değmez kesınlıkle gitmeyın soda içmek istedim kristal marka su gibi bişi memnun kalmadım


%60 %13 %27
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Queen Elizabeth Elite Suite Hotel & Spa Kemer

Şikayet Et