Ana Sayfa İletişim

Kadıkale Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kadıkale Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kadıkale Resort Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 4/ 10 (Kötü)

rezalet
hayatım boyunca geçirdiğim en rezalet tatildi.Kadıkale Resort tam bir fiyaskoydu Yemekleri çok az ve çok lezzetsiz bir o kadarda kalitesizdi.Ayrica temizlik adına hiç bişey yoktu.Sakin gitmeyin paranizi çöpe atmış oluyorsunuz çünkü.Otelin konumu ve manzarası dış hersey rezaletti.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
sadece konumu ve manzarası güzel gerisi fiyasko kesinlikle tavsiye etmiyorum (animasyon ekibi hariç hepsi çok iyi ve ilgilerdi)Yemekleri rezaletti çeşit çok az ve çok kötü otelden bugün ayrıldım ve otele verdiğim para içime oturdu tam bir fiyasko


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumYemekleri rezalet
konum olarak güzel bir tesis fakat yemek çeşidi çok az ve çok kötü ilgisizlik diz boyu kesinlikle tavsiye etmiyorum tam bir fiyasko


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumeh işte
bu otele aslında acentanın tavsiyesi ile sanırım birazda fazla beklentilerimiz olarak gittik. İlk başka bize hiç güneş görmeyen bir odayı verdiler ve ne mayolarımızı ne de kurutabildik. Eğer ki şöyle güzel bir kumsal bekliyorsanız , beklemeyin. Kumsal yok deniz taşlık hemde öyle ufak taşlar filan yok bayağı kaya yani. Çocuklu insanlar için hiç uygun değil.Resaturantta sürekli tavuk çıkıyor.Tam 7 gece 8 gün kaldık ve sadece 1 gün et çıktı gerisini siz düşünün.Yemeklerde deçok lezzet olduğunu söyleyemeyeceğim.Hem sahilde hemde restarantta sürekli bir lağam kokusu var.meğer ki yakınlarında dere varmış ve koku ordan geliyormuş.Bçyle bir otel öyle bir kokunun engellenmesine bir yol bulamamış. Restaurantta klima yok yemek yerken resmen ter döküyorsunuz.Havuzların da yeterli büyüklükte ve çoktemiz olduğunu söyleemeyeceğim ne azık ki.herşey neyse de son gün biz otelden 5 gibi çıktık ve sebeplede duşu sözde SPA'da almak zorunda kaldık.Böyle berbat bir yer olamaz.Buz gibi olması bir yana leş gibi.2 dk.içinde çocuğumu nasıl yıkayıp ordan çıktım anlatamam.Yani tam anlamıyla fiyasko... Paranıza yazık etmeyin.Koskoca bir sene çalışıpta bir haftalık tatilinizi böyle bir yerde geçirmeyin...Saygılar...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok memnun kaldık

Otelde, üç yıl ard arda tatilini geçiren akrabalarımızın tavsiyesi üzerine ilk kez geçen yıl ailece tatilimizi geçirdik. Çok memnun kaldığımız için bu yıl da yine tatil için Kadıkale Resort oteli tercih ettik. Otelin konumu gerçekten çok güzel. Ama çok daha önemlisi otelde her geçen yıl, hizmette kalitenin arttırılması için büyük bir çaba gösterilmesi. Otelde her noktada hizmet veren personel son derece özveri ile görevini yapmakta. Bu nedenle otele girişten itibaren ayrılana kadar çok rahat, huzurlu ve çok keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Otelin, odaların ve plajın temizliğinden, yemeklerin lezzeti, çeşitliliği ve temizliğinden ve eğlenceye yönelik aktivitelerden çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Otel müdürü Ümit Bey'e bu güzel ortama sağladığı katkı ve bize yardımları nedeniyle çok teşekkür ediyoruz.

Büyük özveri ile, titizlikle görevini başarıyla yürüten ve içten ve mütevazi bir yaklaşımla bizden yardımlarını esirgemeyen Otel müdürü Zafer Bey'e de özellikle teşekkür ediyoruz.
%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumParanızı ihtiyacı olan birine verin, hiç değilse sevaba girersiniz
Bu kadar rezil, pis, iğrenç bir otel ömrümde görmedim. Yemekler çok kötü, içecek su olarak musluk suyu veriliyor, odalar temizlenmiyor, her yerde lağım kokusu var, duş alırken kafanıza tavandan pis su damlıyor, personel çok kaba ve terbiyesiz, personelin kıyafetleri çok kirli ve kokuyorlar, otelden çıkmamıza 1 saat kala eşyalarımız çalındı. Otele vereceğiniz parayı ihtiyacı olan birine verin, hiç değilse sevaba girersiniz.


%33 %0 %67
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
2013 Ağustosta ıkı aıle olarak gıttık cokta memnun kaldık
şimdi yazılanları okudumda ınsanların beklentılerıyle alakalı sanırım memnunıyet..
gayet ılgılılerdı hem anımasyon ekıbı ,hemde çalısanlar. ultra bır ılgı beklıyosan daha luks oteller var buraya nıye gıdıyosunkıı kendı halınde hersey dahıl bır otel sonucta burası.
4yasında kızımla gıttık bekledıgımdende memnun ayrıldım. Tavsıye ederım


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otel konum olarak iyi fakat otelin temizlik konusunda yetersiz kalıyor özellikle mutfak ve resturant yemek alırken davlumbazdan tabağıma ve üzerime yağ damladı yemeklerin konulduğu kapların içi dişi yemek kiri pek temizlenmiyor belli bardaklar iyi yikanmıyor lekeli ve koku var personelin çoğu karı kız peşinde koşuyor türkler pek sevilmiyor bahşiş almak için her türlü yol deneniyor verilmedimi ilgi alaka yok


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Kadıkale Resort Bodrum

Şikayet Et