Ana Sayfa İletişim

Adam & Eve Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Adam & Eve hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Adam & Eve Konum: , Belek, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 (Kötü)

berbat
Daha uygun bi otele bakın. Her yıl antalya bölgesinde tatil yaparim gercekten gereksiz bi otel. Oda temizliği kötü dolaplar yenilenmiyor. Balayi odasi olarak kiraladık sadece ilk gün meyve tabağı var. Diger günler yok bişey. Povilyonlar ücretli herşey extra ücret ve cok pahalı. Daha ucuz otellerde 1 veya 2 gun alacart restorantlar ucretsiz burda yok öyle bişey. Ve 20 euro


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
Balayı tatilimiz için, bölgeyi ve oteli bilen bir Turizmci olarak hiç tereddüzsüz bu oteli tercih ettim ancak karşılaştığım manzara içler acısıydı. Otel şu an beniz çalıştığım iş otelinin tamamen aynısı bir konsepte bürünmüştü. XXX firmasının bayi toplantısı ve beyan edilelen 'sadece yetişkinler' ifadesi tamemen yalan. Otelin için çoluk çoçuk tek bay doluydu. Ne havuzları ne aqua parkı kullanamadık. Barda, restaurantlarda, hasvuzlarda, plajda, discoda sacma sapan tipler içinde kaldık.
Temizlik deseniz berbattı. İkinci günümüzde temizlik kartı asıp akşam odamıza geldiğimizde sadece çöplerin ve oda servisinden kaln tabakların alındığını temizlik yapılmadığını gördüm. tekrar arayıp temizlik istedik. Erstesi gün yastık kılıflarını takmadan yatağın baş ucuna bırakmışlardı. Aynı sektörde yıllardır çalışan biri olarak nasıl böyle hatalar yapıldığını aklım almadı. Bunlara benzer yüzlerce detay sayabilirim ancak gerek yok. Bence kimde gitmesin.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMusteri kalitesizligi
Otelin sunumlari, aktiviteleri, yemekleri, personeli, mimarisi hakkinda diyecek tek bir kotu sozum yok, tek kelimeyle mukemmel. Fakat otel bir suru sap bay ve bayan dolu, bu kisiler kendi hallerinde takilsalar onlara da sozum yok. Ancak kalkip yaninizdaki esinize sarkintilik etmeleri sonucunda tatile diye gidip kendinizi hapishanede bulabilirsiniz. Bence musteri kalitesi artirilip, daha secici olunmali.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTuriste 750 euro haftalık turke 3 günlük 1344 euro
İki ay öncesinden otelden rezarvasyon yaptım ve gittigimde benden 3 geceligine 1344 euro aldılar otelde kalanlara kaç paraya kaldıklarını sormayana kadar hersey çok iyiydi 750 euroya birhafta konaklıyor olduklarını ogrendim lanet ettim


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Hizmet ve garsonlar "0". Birsey istiyorsunuz tamam deyip kaçıyorlar. Bir ton para veriyorsunuz resmen hersey self servis. Dansçı kızların sayısı garsonlardan daha fazla resmen.sabah oda temizlendikten sonra odada bornoz bile bulamamaniz da cabasi. Bidahaki tercihimin burası olmayacagi kesin.bunları degerlendirerek gelin arkadaşlar.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Ödediğim ücretin yarısı ödeme ile çok daha kaliteli, temiz, yemekleri, hizmeti iyi oteller var. Çöpe atacak paranız varsa bu otele gidebilirsiniz. Örn. Hava sıcaklığı 15 derece kapalı havuz suyu soğuk, çocuklar, yetişkinler havuza göremiyor 4 gün boyunca şikayet dinleyen yok. Kapıda melek kıyafetli kızlar karşılıyor, komedi.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötü
10 mart 2015 tarihinde Belek te bir otele seminere geldim. Adam&eve hoteli arayıp otelinizi çok duydum. Otelinizi bir arkadaşımız ile gezmek istiyoruz. Yazın ikimiz eşlerimizle gelmek istiyoruz dedik. Adam başı 30 ? istediler. Sadece gezmeye bu parayı istediler. Bu mevsimde Belek teki 5 yıldız otellerden bu fiyata bir gece konaklayabilirsiniz. Bu mevsim zaten sakin 'buyrun bir de kahve ikram edebiliriz" demelerini beklerken. Tavsiye etmiyorum bu hoteli


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTatilimizi Tur Operatörü Yüzünden Yapamadık
10 Haziran - 15 Haziran Arasında Konaklamak İçin Ehta Turdan Almış Oluğumuz Royal Adam Eve Oteline Çifte Vatandaş Olarak Rezervasyon Yaptırdık Fakat İndirimli Oluyor Diye Yaptırdığımız Rezervasyonda Ehta Tur Yüzünde Bırakın Tatil Yapmayı Otel Bile Almadılar Otelde Rezervasyonumuz Yapılmamış Bile Kapılarda Kaldık Geri Döndüğümüzde İse Paramızı Bile Geri Alamadık Erdoğan Acar'ın Satmış Olduğu Rezervasyonda Rezervasyon Sonrası Hiç Bir Destek/Hizmet Alamadık
Üstelik Almış Olduğumuz Tatilimizde Balayı Tatilimizdi Bize Uğratıkları Bu Mağduriyet Dolayı Ehta Turdan Rezervasyon Yaptırcak Kişilere Tavsiyem Evinizde Oturup Tatile Gitmeyin Daha İyi Böyle Kalitesiz Bi Hizmet Anlayışı Olmaz..


%33 %67 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Adam & Eve Belek

Iskele Mevkii, Belek 07500, Turkey
Rooms: 434

Şikayet Et