Ana Sayfa İletişim

Korel Thermal Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

otel yorumları
Şikayet Habercisi
Eğer Korel Thermal Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Korel Thermal Resort Konum: , Afyon, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

2015 subatinda geldik basta hersey guzeldi birden otel kalabaliklasti ve havuz ozellikle karma havuz hijyeni birden bozuldu ama ozellikle animasyon ekibi super eglendiroyor hulya ve yasemin animasyonda bir numara harika guzel odalar harika yalniz karma havuz hijyeni yok onun disinda hersey super


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorummemnun değilim
Memnun değilim.güler yüz yok.wifi tam bir baş belası.sorunuzumu bildirdiğin zaman ilgilenen yok.dış havuzu kapatıyorlar.aldıkları paranınhakkını vermiyorlar.not lobideki merve hanım hariç o çok güler yüzlüydü


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumiyi yanları da var kötü yanları da
2012 de gitmiştik çok güzeldi herşey süperdi nuket duru vardı aktiviteler çok güzeldi çok memnun kaldık eşimle geçen senede gittik hiç memnun kalmadık okadar para veriliyor aktivite yok hiç bişey yok önemsiz şeyler vardı meyve suları berbattı koyu koyu akıyordu bi kaç kere ikaz ettik karsonları ama hiç ilgilenmediler bizim gibi herkes memnun kalmadı geçensene busenede geleceğiz inş. yine geçensene gibi olursa başka otellere bakacağız.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumÇok güzeldi
18-22 Mayıs tarihleri arasında eşimle tatil çin geldik.Öncelikle şunu belirtmek isterim.Biz çok mutlu olduk.İyiki de böyle bir tercih yapmışız.Hem dinlendik.Hemde asıl amacımız olan termal su şifasından yararlanmaktı.Kısa sürelide olsa;yararını gördük.Personelin hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz.Hepside çok güler yüzlü ve nazik kişiler.Beli ki iyi yetiştirilmiş ve eğitilmişler.Ama biz eşimle özellikle animatör Hülya hanıma çok teşekkür ediyoruz.Bizimle çok güzel ilgilendi.Düğünü olacağını biliyorduk.Hülya ve Selçuk'a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Fırsat bulduğumuzdave imkanlarımız elverdiği ölçüde termal tatilimizin adresi Korel olacaktır.Herkese tavsiye ederim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİyiydi fakat..
Housekeeping oldukça iyiydi bir dediğimizi iki etmediler.Yemekler muazzam sırf bu yüzden yine geleceğim ama bu internet mevzuu canımı sıktı odada bir diş bile çekmiyor anca kapının önüne gitmeniz lazım çok saçma, bir çözüm bulunması lazım aradım söyledim dikkate almadılar bir de garsonlar biraz samimi, güleryüzlü olursa iyi olur her cümlenin sonunu efendim ile bitirerek bu iş olmaz


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMemnun kalmadım
1-Odada wifi hiç çekmiyor. Üç gün kaldık, en az 6-7 kez şikayet ettim, bakacağız deyip geçiştirdiler, çözüm üretmediler.
2-Odada balkon yok, sigara için otelin dışına çıkmak zorundasın..
3-İlk kez bir otelden çıkış yaparken, bir görevli gönderip mini bar'ın kontrol ettirildiğine şahit oldum. Müşterinin beyanına saygı ve güven yok. Sanki bedavaya kalıyormuşuz gibi davrandılar..
4-Kahvaltı ve akşam yemeğinde verilen 1,5 litrelik sırma suyun kalanını dışarı çıkaramayacağım konusunda ikaz ettiler. (Tabiki tepki verdim ve çıkardım) Günlük bir odaya dörtyüz küsur lira alıp, üç kuruşun hesabını düşünmeleri hoş olmadı..
Aynı otelde üç-dört gün önce seminer için giden arkadaşların kişi başı 130 lira ödeyerek aldıkları hizmete 207 lirayı bile bile ödemek de cabası..
5-Özetle; bir daha mı, asla..!


%6 %0 %94
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBiz Rize'de böyle hizmetler almadığımız için şaşırdım.inanın tapu KADASTRO bölge (Trabzon) eğer bizi getirmeseydi bırakın otel Afyon'un yolunu bulamazsın.hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim.tüm dostlarıma tavsiye ettim Allah nasib ederse maddi imkanlarım el verirse geleceğim bekle beni Afyon bekle beni korel termal otel Rize'den saygı ve sevgiler


%86 %5 %10
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtelde müşteri ayrımı yapıldığını far ettik. bir ay önceden rezerwasyon yaptığımız halde bize oda açamadılar.Yazık ki hakkınızı savunmaya kalktığımızda bir de ne görelim biz suçlu çıkmışız. Bir otele yakışmayan tavırlar. Bir otel de olmaması gereken sistem. Kesinlikle ilk defa yaşadığım bir durum hakkımı helal etmiyoruuummmm......


%7 %3 %90
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Korel Thermal Resort Afyon

Afyon - Kutahya Karayolu -13 km
03040
Turkey


Description: 331 rooms

Şikayet Et