Ana Sayfa İletişim

Kıbrıs OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Kıbrıs otellerini görmek için tıklayın!


Kıbrıs bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark
Bölge: Kıbrıs

30/05/2015-06/06/2015 Tarihleri arasında eşimle birlikte kaldığımız ve bir yıl boyunca iple çektiğimiz tatilimizin berbat bir şekilde sonuçlanmasına neden olan bu oteli tercih edecek insanları uyarmayı kendime görev biliyorum. Bu otele gidecekseniz aşağıda sayacağım her şeyi kabul etmek zorundasınız.
1- Yaz dönemi başlasa da daha bitiremedikleri inşaat tadilat ve boya işlerinden dolayı her sabah 8 de uyanmaya hazır olmalısınız, Bahçe odalarının kemerlerine yapılan taş işçiliğini beğensek de her sabah 8 de başlayan traktör ve çekiçle taşa vurularak çıkarılan sesler uykunuzla birlikte her şeyi silip götürecektir. Artı odanıza geri dönmek istediğinizde rulo fırçasıyla boya yapan işçilerin arasından boyalı naylon poşetler üzerinden boyanmadan geçebilmeyi becerebilecekseniz bu oteli tercih edebilirsiniz.
2-Çocuklu bir aile iseniz ve böcek ya da sürüngenlere karşı alerjik ya da psikolojik sorunlarınız varsa asla gitmemeniz gerekir. Çünkü otelin ilaçlama yapmaması gibi bir durumdan dolayı bahçenin tamamı arı, sinek, 3-5 cm lik uçan kabuklu böcekler ve en önemlisi 25-30 cm lik kertenkelelerle tatil yapmak zor olacaktır. Özellikle havlu almaya gidecekseniz orada yuva yapmış iguanaya birkaç cm kalmış kertenkeleler önünüzden geçerse korkmayın onlar insanlara alışmış. Bir çocuklu ailenin yine başka bir çocuklu aileye yaptığı bir uyarı ise kanımızı dondurdu ve o günden sonra bahçede yürüyüş dahi yapamadık. Ailenin gördüğü bir yılanmış ve çocukların çimlik alanlarda serbest bırakılmaması gerektiğini etraflarının sürekli kontrol edilmesi gerektiği yönünde uyarıda bulunmaktaydılar.
3-Konsept ultra her şey dahil denilmekte olsa da topluca kullanılması gereken (ana restoran ve fora sahil snack dışında) tüm alanlar ücretli. yani öyle havuzda başında yatarım önüme yiyecek içecek gelir gibi bir şey düşünüyorsanız unutun çünkü ücretli. Ücret örneği küçük pet şişe su 6 TL. bara ya da diskoya mı gitmek istiyorsunuz? tabii ama onlarda ücretli. Otelde Light house disco, english pub ve güverte bar adı altında 3 yer var bar olarak ve hepsi ücretli. Kumsalda güneşlenirken bir şey mi içmek istiyorsunuz o sıcakta yerinizden kalkıp bi 300 metre yürüyerek kendiniz alacaksınız. Ultra herşey dahilin olduğu yer ana restoran ve kumsala 200-300 metre uzakta olan fora sahil snack denilen iki alan. Orda da otelin belirlediği içecekleri içmek zorundasınız ki tanınmamış adını bile hiç duymadığınız markalardan oluşan kalitesiz içecekler serisi sizi bekliyor olacak. Hatta fora sahil snack kısmında şişe ile soda olmasına rağmen otelin görevlileri onları veremediklerini açık soda verebileceklerini belirtiyorlar ki verdikleri de soda adında karbonatlı su gibi bir şey.
4-Yürümeyi seviyorsanız bu tesisi tercih etmelisiniz. Mesafeler inanılmaz uzak ve yemek yedikten sonra sahile gideyim denize gireyim derseniz zaten tüm yediklerinizi hazmetmiş olursunuz ve rahat rahat yüzebilirsiniz. Ama yürürken dikkat edin ki arı böcek ve kertenkeleler size zarar vermesin. Gerçi bir süre sonra paranoyak olup kelebek bile uçsa yanınızdan kafanızı eğmeye çalışacaksınız ki refleksleriniz gelişecek. Artı yanınızda şemsiye götürmenizi tavsiye ederim çünkü yürürken güneşin altında inanılmaz mesafeler kat ederken bir de güneşten haşlanmayın. Güneş kremi bir yere kadar.
5-Son olarak animasyon falan beklemeyin olurda wi-fi çekim alanına denk gelirseniz açın telefonunuzdan 2 oyun indirip oynayın. Animatörler kulübelerinde oturup müzik dinlemekten başka bir şey yapamıyorlar çünkü kimseyi bir aktiviteye dahil etmeyi becerememekteler.
Sözün kısası bu otelden beklenmeyecek amatörlükte bir işletme sistemi, maliyet ve hizmet kısıntılarına gidilerek karlılığı arttırma güdüsü ile alınmış tüm kararlar bu otelin tek kullanımlık bir yer olmasına neden olmaktadır. Bizden iki ve üç hafta önce Kaya Artemis e giden 3 çift arkadaşımızın tüm olumlu geri bildirim ve ısrarlarına karşın orayı daha önce görmemizden dolayı farklı bir yerde tatil yapma tercihimiz maalesef ki hüsranla sonuçlanmıştır. Bildiğiniz yerden şaşmamanız tavsiyesi ile benden uyarması?

Otel: Club Acapulco
Bölge: Kıbrıs

Şöyle yaz başlarken gidip 3 gün tatil yapalım dedik. Ama otel konusunda maalesef yanlış seçim yapmışım. Deniz ve kum birde çalışanların fazlaca gayretleri hariç kötüydü. Wifi ücreti almaları ve hiç bir yerden bağlanamamak, yemekler harici zamanlarda suya bile 3 tl ödemek düğün var diyerek insanları güneşlendikleri çimenlerden kaldırıp orayı düğün salonu haline getirmeleri hiç hoş değildi. Son gece buz gibi suyla duş almak zorunda kalmak son derece kötüydü. Bir daha gidermisin derseniz HAYIR derim İsterseniz siz deneyin:)
Otel: Club Acapulco
Bölge: Kıbrıs

Nerden başlasam bilmiyorum.Soylenecek yazacak çok şey var aslında.Ben ne soylersem soyleyeyim binlerce insan gidiyor ve gitmeye devam edecekler.Dedim ya yazık !!! Bir kişiye bile ulaşabilirsem ne mutlu bana.O kişiye söyliyeceğim sakın ama sakın ACAPUCO otele gitme.Ara CRATOS oteli param yok de,sizde konaklamak istiyorum indirim yapın de inanın sizinle ilgilenirler ama ACAPUCO otele gitme.
Otel: Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark
Bölge: Kıbrıs

BEN NAZİFE ÖZKARA BÜTÜN TATİLCİLERİN DİKKATİNEEEEEEEEEE
NUHUN GEMİSİ KIBRIS ADI BATSIN

2015 'İN OCAK AYINDA REZERVE YAPTIRDIĞIM OTEL İÇİN 5000 TL ÖDEME YAPTIM KARŞILIĞINI ALAMADIM PARAM RESMEN BOŞA GİTTİ OTELİN YEMEKLERİ REZALET RESMEN AÇ KALDIK KABUSTU DENİZİ BERBAT TAŞLI SADECE HAVUZU GÜZEL GİTMEK İSTEYENLER ARASIN AYDINLATAYIM TEL: 0 507 85 28 807 BİZ YANDIK BAŞKALARI YANMASIN VERDİĞİM PARA HARAM OLSUN............ BATAKLIK OLDUĞU İÇİN SİYAH YILAN GÖRDÜK ÇOK KORKTUK KÜKÜRT KOYUP YILANIN İCABINA BAKICAKLARI SÖYLENDİ SİZİN ANLIYACAĞNIZ HERŞEY BERBATTI YAZIKLAR OLSUNNNNNNNNNNNN
Otel: Manolya Hotel - Lapta Girne
Bölge: Kıbrıs

neredeyse kıbrısın tüm 5+larında 25 yıldır kaldım ama hiçbirinde buradaki kadar samimiyeti bulamadım.şu anda Besinci konaklamam hergün oda temizleniyor kahvaltı kifayetli.hem personel ilginçtir hem de müşteriler son derece güleryüzlü. extralar son derece uygun fiyatlarda 15 sene önce tanıstığımız ve lobide resimleri bulunan ablamız hala aynı titizlikle otelin her yerinde kontrolde ...80 lerden beri buraya gelen biri olarak daha ucuz ulaşımı kolay ve konforlu bir tesis bulamazsınız.
Otel: Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark
Bölge: Kıbrıs

sadece şunu söyleye bilirim çok kötü bir işletme ve çok büyük hayal kırıklığı kıbrısa devamlı giderim kaldığım en kötü otel
Otel: Merit Crystal Cove
Bölge: Kıbrıs

Maalesef çok övgü ile bahsedilen Hotel de daha girişte problemler başladı, bizim gibi birçok rezervasyon yaptıranların da çok şikayetçi olduklarını gördüm.Reception, satış yetkilileri bir felaket..Buna karşılık rest, bar, vb servis elemanları gayet iyi.Sabah 10.00 da Hotel e gelip ( check in in 14. 00 olduğu kabulümüz) ancak 15.00 e kadar odaya giremememiz ve de girdiğimiz odanın ayırtılan oda ile ilgisiz olması maalesef tatilimizi daha başında rezalete çevirdi. Receptionda ( ismi yanlış hatırlamıyorsam Cuma veya Cumali) çalışanlar devamlı oyalama, mantıksız bahaneler vb. ile can sıktı. Verilen para ile alınan hizmet maalesef orantılı değil... Bir daha TÖÖÖÖVVBBBEEEEEE....
Otel: Acapulco Beach Resort - Girne - Kyrenia
Bölge: Kıbrıs

Burada yazılanları hepsi yalan. Ben de kaldım. Herşey mükemmeldi. Şikayet yazanlar Güdümlü bu otelde kaldıkları bile meçhul.

Otel: Acapulco Beach Resort - Girne - Kyrenia
Bölge: Kıbrıs

Valla ben bu otelı tatıl ıcın sectim ama yorumları okuyunca degıstırme kararı aldım ınsallah degıstıre bılırım bu ne ya hıc ıyı bı yorum olmazmı bu yonetımı bu kafaları degıstırın artık kımse yorumları kötü bır otele gıtmek ıstemez sızı gözelerinizi olumsuzluklara kapattınız dıye musterılerde kapatacak degıl o yorumların değiştirmek ıcın uğrasın valla ben bıle sızın adınıza utandım

Otel: Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark
Bölge: Kıbrıs

Her sey bir kenara kötü yemekler, suratsiz personel kötü oda temizliği olmayan animasyon her sey bir kenera...Parasını peşinen ödemiş olduğum tatil programı için 15 Mayıs 2015 tarihinde kktc ye tatil amaçlı ailemle birlikte geldim. Kaldığım otelden bugün yani 19 Mayıs 2015 tarihinde ayrılarak Türkiye ye döndüm ancak dünya standartlarında görünen nuhun gemisi otelden ayrılırken sadece 2 yaşındaki kızımın kaldıgimiz odanın halısına meyve suyu dökmesi ve bu kirlenen alanın 15 cm2 lik bir daire olması nedeniyle ek 1000 dolar hesap cikarttilar. Söz konusu parayı ödememin mümkün olmadığını, odanın ve otelin sigortalı olduğunu söylememe rağmen Otel müdürü tarafından söz konusu parayi odemez isek otelden asla ayrilamayacagimiz söylenmek suretiyle TEHTİT edildik... Nöbetçi magosa savcısına telefonla ulaşmam ve polisi çağırmak istemem üzerine kendileri tur firmasiyla anlaştıklarını ve konunun kapatılmasını söylediler... Ancak bir hukukçu ve Kıbrıs sevdalısı birisi olarak haktan ve hukuktan anlamayan insanlardan Kıbrıs'ın turizm reklamını böylesine kötü tanıtan otel ve personeli icin nedenilebilir saygılar sunarım
Otel: Merit Park Hotel
Bölge: Kıbrıs

Volkan Konak konseri var şu anda merit park otelinde oturma düzeni neden se otel misafirlerini kapı önünde oturtup dışardan gelen misafiri ise farklı muamele Yapılıyor sanki biz burda bedava kalıyoruz otelin bu anlayışı çok çirkin ve sinir bozucu davranış şekilleri var çok sinirlendim Çok sorumlu var ortalarda gezen ama derdımızı anlatınca kımsenın çözecek yetkısı yok Merıt otel reklamları güzelde maalesef konserlerde herkes yetkısız otel mısafırını neredeyse tuvalete oturtacaklar keşke tatilimizde bu tatsızlık yaşanmasaydıda yine gelmeyi düşünseydik ve geleceklere tavsiye etseydik ama maalesef bu yaşananlardan sonra kimseye tavsiye etmiyeceğim keşke buraya gelmeseydimi söylettiniz Teşekkür ederiz size Mert otel yetkilileri tatilimizi zehir ettiniz
Otel: Denizkizi Hotel
Bölge: Kıbrıs

KIBRISA GİDERSENİZ SAKIN BURAYI DÜŞÜNMEYİN.YEMEK ÖNCESİ İLAÇ ALMAM GEREKİYORDU LOBİDEKİ BARDAN BİR BARDAK SU İSTEDİM Kİ BİR AKŞAM ÖNCESİ İSTEDİĞİMDE VERMİŞLERDİ.BANA İLAÇ İÇİN BİLE OLSA BİR BARDAK SU VEREMİYECEKLERİNİ PATRONUN KESİN TALİMATI OLDUĞUNU SÖYLEDİLER VE PATRONUNDA DIŞARIDA OTURDUĞUNU SÖYLEDİLER.BEN DİREK YANINA GİDİP MASASINA OTURDUM VE KONUYU AKTARDIM ALDIĞIM CVP DAHADA ENTERASANDI BELEŞE SU YOK BİZ TAŞMI YİYECEZ DEDİ BUNU SÖYLEYENDE YAŞINI BAŞINI ALMIŞ BİR İNSAN.BİZ DÜŞMANIMIZA BİLE BİR BARDAK SUYU ESİRGEMEZKEN BU KİŞİNİN BİZLER ÜZERİNDEN PARA KAZANMASINI İÇİME SİNDİREMİYORUM.BU ARADA OTELE 2 GÜNDE ÖDEDİĞİM EXTRALARDA 77.50 YKR DİR.ARTIK BURAYA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORSANIZ GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN

Otel: Oscar Resort Hotel Kyrenia Girne
Bölge: Kıbrıs

oscar oteli acentalar öneriyor sadece kazançlı sanırım. kızkm ve torunumla kötü bi tatildi 3 gün zor geçti.. otelde hamam parayla internet vs, en komik kasaya cüzdan koyıcaz parayla 3 tl komik değilmi çok bu paraya ne ihtiyaç var.. yemekler sadece salata yedim herşeyi karıştırıp yemek yapıyorlar..otel yanlış bir tercihdi. tavsiye edemicem..
Otel: Noah's Ark Hotel - Nuhun Gemisi - Noahs ark
Bölge: Kıbrıs

Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....Bu yorumlar ciddimi yaa....
Otel: Acapulco Beach Resort - Girne - Kyrenia
Bölge: Kıbrıs

Otel iyi ama o patron o şefleri nasıl çalıştırıyor servis personeli çok uzun saatlerde çalışıyor ve lobi bar şefleri sanki otelin sahibi gibi bir davranışlarda bulunuyorlar insan şef yada müdür olsa bile müşterinin bir isteği varsa ilgilenir müşteriyle Özellikle bunu otel sahibinin duymasını istiyorum lobi de bulunan şefleriniz bence hiç orayı hak etmiyorlar önceki yıllarda mutlu bey vardı bizimle çok alakadar oluyordu ama bu dönem kendisini göremedim ve isten ayrıldığını duydum çok üzüldüm bence lobideki samet bey yada mustafa bey yerine mutlu bey orada şef olmayı gerçekten daha çok hak ediyordu ama sanırım işini iyi yaptığı için işten çıkartılmış umarım bu şikayetleri dikkate alırsınız ve gerekenleri yapın biz bizimle ilgilenen işini sevdiği için yapan arkadaşlar görmek istiyoruz orada iş yapmış olmak için yapanları değil
Otel: Bare Hill Holiday Village - West of Kyrenia
Bölge: Kıbrıs

iğrenç ötesi bir otel özellikle CEMAL ÇALUDA adlı kişi o kadar terbiyesiz ki karıma bile (bir bayan olarak ) hakaret ettil sebeb ise odayı temizlik yapın demesi ... nefret ettirdiler . temizlik sıfır.. kişilik sıfır ... insanlık sıfır.. kahvaltı sıfır... 3 gün önceden otelden kaçtık kelimesi abartı olmaz .. kendi paramız ile rezil olduk ..
Otel: Club Acapulco
Bölge: Kıbrıs

Birsürü para vermemize karşın herşey berbattı.diğer kişilerin dediği gibi sürekli bi oda numarası sorulması var sözde mavi bileklik sahibiydik ama sadece Kıbrıs içkileri bedava birayı şişede istediğinde bile ekstra.internet vifi Şifresi bile Paralı veriliyor ve çekmiyor tam bi rezalet.yılbaşı eğlencesi tam bi fiyaskoydu yemeklerde iğrençti.dolaptaki mini burdaki herşey Paralı çıkarkende birsürü para istiyorlar su içtin bilmem ne yaptın vs.lobide Çay kahve bile içsen Paralı hiç bir aktivitesi yok hotel servisi bile ücretli Girne'ye.hiç bi Şekil de zaman Geçmiyor can sıkıntısı odalar temizdi temizlik açısından sıkıntı yoktu ama herşeyi paraya dökmüşler kesinlikle tavsiye etmiyorum garsonlar cana yakın içtendi ama onlarında ellerinden bişey gelmiyordu tabi.votka yanında Çerez meyve istersen aksam yemeğinde ekstra para duyacağınız söz bundan ibaret başka hiç birşey duymuyorsunuz kendilerine çeki düzen vermeliler bence
Otel: Denizkizi Hotel
Bölge: Kıbrıs

Yorumları okudumda bence çok abartmışsınız.Niyazi bey evet biraz garip birisi gibi ama kimseye zararı dokunmaz bence.Gayet temiz sessiz sakin bi yer birtek otele gittiğimizde otel odasına kadar bize kimsenin eşlik etmemesi tuhaftı. Onun dışında herşey çok güzeldi. Evet yemeklerin yanında olan içecekler ücretli ama olsun bi kere oluyo böyle şeyler 24 yaşında balayı çiftiydik iyiki gitmişiz. Touristica şirketine ve resepsiyondaki Songül hanıma ayrıca teşekkürler.
Otel: Oscar Resort Hotel Kyrenia Girne
Bölge: Kıbrıs

Odalar temiz , manzara güzeldi ancak personel suratsız , yemekler berbattı. Taksi tutacaklara tavsiyem pazarlıksız binmemeleri ; çünkü biz korkunç bir kazık yedik.200 TL´ye gittiğimiz Magosa´dan 150 TL´ ye döndük . Bir de çıkacağımız günün sabahı saat 9 ´da kapıya gelip ne zaman çıkacağımızı sordular . Resmen kovdular. Bence başka otellere bakın .
Otel: Merit Crystal Cove
Bölge: Kıbrıs

Yaptıkları reklamlarda kişiye özel hizmet verildiği belirtiliyor.Sosyal hayatta İnsanların bilgileri izinsiz olarak kaydediliyor ve bunlarla merit royal otelinde karşılaşyorsunuz.Kumarhane olarak ,kişiyi soymak hedefiyle Yasa dışı edinilen bilgiler müşterinin aleyhine kullanılıyor.Kasıtlı olarak Müşterinin sevmediği şeyleri yapıyorlar.Casinoya gelen kişinin kim olduğu kameradan hafızaya alınıp ,kişi hakkında araştırma yapılıyor.
Bu terbiyesizlikler herkese yapılıyor,her kişiye farklı şekilde.Para sızdırılmak isteniyor.Merit Royal rahat para harcayan ve onlara büyük para veren zenginleri sever.Merit Royal saygı görmeniz için zengin olmanız yetmez, hileli olan merit royal casinoda büyük paralar kaybetmeniz gerekli.Ve kaybetmeye devam etmeniz gerekli.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz