Ana Sayfa İletişim

Kilim Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kilim Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kilim Hotel Konum: , İzmir, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Bu hafta İstanbuldan ve yurt dışından misafirlerimiz Kilim otelde kaldılar.Sabah kendilerini almaya gittiğimde otelin önüne arabayı çektim.Önce vale tarafından arabamı çekmem gerektiği söylandi.(Bu araba burda olmuşmu diye beni fırçaladı)Neyse 10 TL otopark ücreti verince arabamı aldılar.Daha sonra kahvaltıyı misafirlerimizle beraber yapalım dedik.Kahvaltıda işlerimizi konuşurken masamıza personel gönderip kahvaltıyı ücret karılığı yiyebileceğimiz söylendi.
Bir İzmirli olarak bu saygısızlığı hiç beklemiyordum.Hemde Kordonda bir otelde.İnsan bunu misafirlerin yanında söylermi?Daha uygun bir yolu yokmu?Kilim Otelde kalınıyorsa 3-5 kuruşun hesabını yapmayız heralde.


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kilim Hotel İzmir

Ataturk Blvd
Izmir 35210
Turkey

Description: 70 rooms

Şikayet Et