Ana Sayfa İletişim

PANORAMA BUTİK OTEL Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer PANORAMA BUTİK OTEL hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

PANORAMA BUTİK OTEL Konum: , Büyükada, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 (Mükemmel)

hayal kırıklığı
Geçen sene çok memnun kalıp bu sene tekrar gittiğimiz fakat hayal kırıklığına uğradığımız otel.İşletmecisi çalışanları değişmiş oralarda uyuklayan müşteri gelince uyandırılan asık suratlı bir yetkili danışmada sürekli tüm personelle yüksek sesle sohbet eden şarkılar söyleyen bir bayan görevli kahvaltı masasının eksiklerini sürekli gidip bizim bildirdiğimiz çalışanlar odada ve lavaboda karıncalar yemek yenen yerde masada sandalyede uyuklayan kediler inanılmaz hayal kırıklığıydı
Daha az göster


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Herşeyi berbat oda idare eder personeller güler yüzlü değil mini bar boş suyu sebilden alıyorsunuz yukarı cikarmak için Pet bardakla çıkarmak zorundasn sözde herşey dahil turk kahvesi parayla


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhtesem
Kahvaltinin pahaliligindan sikayet arkadasa ithafen, arkadasim otelin bir menusu var, fiyatlar gayet acik bir sekilde belirtilmis. Mademki pahali buldun, gidip bir simit alsaydin sahilde yeseydin. Paran yoksa gelme, ne otele ne de ada ya. Senin gibi cebine 100 lira koyan ada ya geliyo. Sizin gibiler yuzunden kaliteli insanlar ada ya gelmiyor. Siz gidin fikirtepe ye, kurtkoy e, orada yapin kahvaltinizi. Ne isin var senin gibi 5 parasiz adamin ada da.


%31 %0 %69
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzel
Burda esip gürleyen yanıltıcı bilgiyi marifet sayan bazı kurnaz arkadaşlara sitem edicem .
1 si satın aldığınız ürün ve hizmetin maliyetini nasıl hesap edemezsin ben herkezin bilinçli tüketici olduğunu var sayarak söylüyorum.2 madem liste vardı neden gerekli kurumlara bas vurmadın. 3 ödemek kadar kadar ödememekte haktır.Niçin otel müdürü veya yetkili kişilerle görüşmedin .şahsen ben bu gezegen sakınlerinden biri olarak diğer herkez gibi hakkımı orada arardım butun bu basiretsilikler bir yana da sen hangı vicdana sıgınarak boyle uyduruk bır seyı var gıbı gosterırsın. unutmamak lazım kı ıftıra atan ıftıraya maruz kalır.surcu lısan ettıysek af olla saygılarımla (not.boyle karalama yaparak kımse muhafak olamaz bu yorumu yapan kurnaz dıger ısletmedekı arkadasa soyluyorum) daha akıllıca sorunlar uret :)


%69 %15 %15
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSOYGUNCULUK
26 Eylül 2012 sabahı 1-2 gece konaklamak amacıyla panorama otel e gittik. Önce bir kahvaltı yapmak istedik. Girişte yer alan panoda kahvaltı fiatı olarak aöık büfe kahvaltı 20 TL yazıyordu, manzararnın da güzel olduğunu değerlendirip panaraoma otelde kahvaltı etmeye karar verdik. Çok vasat bir kahvaltıydı. omlet seçeneği bile yoktu daha doğrusu omlet extra fiata tabiydi, yeşilllik adına hiçbir şey yoktu, istanbulda herhangibir alışveriş merkezi yada caffede 10-15 TL ye yapacağımız mükellef kahvaltılar yapmış biri olarak bunu söylüyorum. Daha sonra hesabı istedik. hesap geldiğinde 2 kişi zzeytin peynir çay reçel ve kek yiyip çay içtiğimiz çok vasat kahvaltı için 60 TL istediler bizden. Biz kapıdaki listenizde yer alan 20 TL yi görüp girdik dediğimizde saçma sapan açıklamalar yaptılar . görevlinin size söylemiş olması lazımdı atlamış, yok otel müşterileri için o fiat gibi saçma sapan açıklamalarla resmen bizi kazıkladılar .. Bu anlayışa sahip bir otelde kalmak istemedeiğimizden oradan ayrıldık. Tam bir soyguncu zihniyetine sahip panaroma otelden büyükadaya gelecekler uzak dursun. Biz yandık siz yanmayın.


%21 %0 %79
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumharika
arkadaşlar herşey çok güzeldi teşekkür ederiz.çok memnun kaldık süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgezmek
Hiçbirşey bilmeden sadece internetteki yorumlarla nişamlımla birlikte gittik...Büyükadaya indiğimizde yine de etrafı gezdik ama hem görünüş hem temizlik hemde güleryüzlü çalışanlarıyla panorama dan iyi yok diyebilirim...Fiyatı da gayet uygundu...memnun kaldık...İnşallah tekrar gittiğimde yine aynı tercihi yaparım...Bu benim görüşüm...


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumTekrar gitmek istiyoruz
Büyükada'da konaklamak için internet'te araştırma yaptık. Diğer tercihlerle ilgili çok kötü yorumlar okuyunca (personel ilgisiz, çok pis vs. gibi) en son panorama butik otel'e rezervazyonumuzu yaptırdık. O kadar kötü yorumdan sonra bari odalar temiz olsa diye beklentimizi oldukça düşük tutmaya karar vermiştik. Ama bu düşüncemiz daha resepsiyon'da bile değişmişti. Çok candan 2 resepsiyonistleri vardı. Bahadır bey ve Melisa hanım (Aklımda yanlış kalmadıysa). Odalar çok temizdi ve hiçbir eksik yoktu odada. Deniz tarafındaki balkonlu odaları tercih etmiştik. Akşamları mutlaka bir balkon keyfi yapmanızı öneririm. Biz yapamadık ama siz mutlaka Teras katlarında manzara eşliğinde çayınızı yudumlayın.
Seneyi beklemeden sonbahar tekrar gitmek istiyoruz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

PANORAMA BUTİK OTEL Büyükada

Şikayet Et