Ana Sayfa İletişim

Tanyeli Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Tanyeli Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Tanyeli Hotel Konum: , Side, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

mutsuz bir tatil
Girer girmez kaba eğitimsiz ön resapsiyon müdürü ile karşılaştım. Daha ilk gün aşağılayıcı hoş olmayan bir hitabla karşılaştım. otelde yiyecekler berbat çocuklarıma dışardan yiyecek almak zorunda kaldım. Türk misafir 2. sınıf otel odalarına ulaşmak için bebek arabanla merdiven basamaklarını araban kucağında ,restoranta giderken yine öyle denize inerke, havuza giderken yine merdiven basamakları, bir rampa olsa bu eziyet olmazdı havuzlar kirli ,oğlum enfeksiyon kapması sonucu tatilimizi eksik bitirip dönmek zorunda kaldık. Sonoc mutsuz bir tatil.


%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumtam anlamıyla muhteşemdi gerçekten tebrik ederim.geçen sene bal ayı yaptık busene kızımızla beraber gidicez.her keze tavsiye ederim fiyatlar gayet uygun o hizmete karşılık,beyenip beyenmemeniz gidiceniz yerdeki pisikolejinize bağlı herkeze bu otelde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgüzeldi
bence gayet güzel bir otel.otele ilk girişimizde çok güzel ilgilendiler.on dakika sonra odamızdaydık. temizlikte iyiydi.bir haftada üç dört kez havlu çarşaflar degişti oda süprüldü. banyoya klozete kadar temizliyorlardı.el sabunuve tuvalet kağıtları sürekli yenileniyordu.yemekleri temiz ve güzeldi.tatil süresince çalışanlarla çok az muhattap olduk.sadece ilk zamanlarda.davranışları gayet iyiydi.kötü yanları ise kliması biraz sesli çalışıyordu.limonata vişne gibi içecekleri kalitesizdi.ama kola fanta alkollü içecekler iyiydi.çıkıştada girerken öğlen 12 demişlerdi 2de çıktık odadan.kimse birşey demedi.birde tv kanalları azdı.su kaydırağının süresi azdı.sahile yakın olması sahildede içeceklerden yararlanılması ıyı yanlarıydı.biz memnun kaldık oldukça iyiydi otel.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkötünün de kötüsü
yemekler berbat, içecekler uyduruk bir marka,güya 4 yıldızlı !!!!!! tatil dönüşünden bir süre sonra kaşıntı problemiyle soluğu doktorda aldık meğerse uyuz olmuşuz .......... evet çok cidiyim ,oranın temizliğini artık birde siz düşünün.


%60 %20 %20
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBATTI VE PİSTİ
Temizlik namına bir şey bulamayacağınız,yemeğin içinde her türlü yabancı pis madde bulabileceğiniz,eğitimsiz insanların çalıştığı,yönetiminin çok kötü olduğu,4 yıldızı asla haketmeyen bir otel.sadece sarhoş rus turistlerin kalabileceği,avrupalı ve yerli turistin beklentilerinden çok uzak bir otel.bugün geldiğimizin 2.günü ailecek doktora gidiyoruz,bağırsaklarımız ve midelerimiz bozuldu.Turizm müdürlüğü bu tür otelleri hiç denetlemiyor mu!!


%60 %20 %20
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
Bunca yıldır gezerim bu kadar kalitesi düşük , eğitimsiz eleman çalıştıran bir otele daha rastlamadım. Üstelik 4 yıldızlı olduklarını iddia ediyorlar. Bu yıldızları hangi merci veriyor çok merak ediyorum. Yiyecek ve içecek kalitesi son derece düşük, çalışanlar son derece kaba. Tatilinizin zehir olmasını istemiyorsanız lütfen bu yorumu dikkatlice okuyunuz.


%67 %0 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Tanyeli Hotel Side

Şikayet Et