Ana Sayfa İletişim

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Bodrum İsis Otel - Hotel Isis hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

iyi
Pastahane Bölümünde Calisan Erkek
Pesonel Cok Asabi ve Sert mizacli.
Neredeyse Dovecekti. Bu Tip Otellerde
Boyle kisilerin Calismamasi lazim


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum7 ekim
Başta ets olmak üzere gün geçtikçe kötüleşen bi firma yolunda ilerlemeye devam etikçe bizler etsli olmaktan vaz geçmek zorunda bırakıcak bundan sonra ets asla gelelim otele rezalet 1 günüm akşam 8 oldu oda problemi yaşıyorum içerisi berbat dolap çalışmıyor kasa calışmıyor personel yetersiz anlıcamız verdiginiz parayla rezil olmak buna denir ayıp hemde cok ayıp isisöi asla bodrum aşıgıyım ama bodrumda geçirdigim en kötü gündü sorumlusu isis teşekürler isis az personel çok iş sorumluların geregini yaparlar işallah


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Her yıl üç aile ortak tatile çıkarak Antalya ve ilçelerinde tatile gidiyorduk. Bu yıl benim önerim üzerine Bodrum'a gitmeyi düşündük. ETS tur yetkilileri ile İSİS Gümbet otelde karar kıldık. Bir yıl Maden sektöründe ağır koşullarda çalışmanın karşılığı olarak 7 gün dinlenmek, eğlenmek ve denizden faydalanmaktı amacımız. Maalesef otele girdiğimiz anda başladı sorunlar. Odamıza götürecek görevli oda kartlarımızı aldı ve önden oda aramaya başladık. Odayı bulamadığı gibi bizi bavullarla havuz kenarında güneşte10 dakika bekletti. Oda güzeldi ancak temiz değildi.
Yemekler lezzetsiz ve çeşit azdı. Mezeler dışında ana yemek neredeyse yok gibiydi. Çorbalar bir gün evvel artan pilav ve sebzelerden yapılma ve ogün uyduruk bir isimle aynı lezzetsiz çorba sunuluyordu. Alabalıktan başka balık verilmedi ve bu kadar lezzetsiz balık hiç tatmamıştım. Çatal kaşık ve bıçaklar ile tabaklar içinden temizini bulmak oldukça zor oluyordu. Kenarlarında yemek artıkları ve yağ lekeleri devamlı karşımıza çıkıyordu. Odalar ikaz edilinceye kadar hiç temizlenmedi ve daha sonrada göstermelik temizlik yapıldı. Çarşaf sermeyi bile beceremiyorlardı.
Zaten otelde Turizm meslek okulu öğrencileri stajyer olarak çalıştıklarından hiçbir noktada işler düzgün gitmiyordu. Oda servisi yapan görevliler kapıyı açık bırakmışlar ve odaya geldiğimizde kapı sonuna kadar açık ve gelen geçen içeriyi eşyalarımızı görecek konumdaydı. Kapılar aralık olduğundan içeri haşere giriyor. Otelde bir iki kavga oldu ve birinde polis çağrıldı. Anlıyacağınız huzurlu bir tatil yapmayı düşünürken hergün bir başka sorunla huzursuz ve kötü bir tatil yaptık. Hizmet yok ancak deniz ve manzara var. Parayı onlara ödemiş olduk.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumPislik yuvası
Otel bakımsız Ve pislik içinde herşey bakımsız o yemekleri hangi vicdanla insanlara çıkartıyorsunuz şaştım 5 akşam otelinizde kaldım eşimle neredeyse yemek yemedim Restorantta 1 tabak erişte yemiştim denizi Harika odamızı dahi temizlemediler söylememize 1406 nolu oda inanın oteli gezmedim bile nevar ne Yok diye çünkü pis pis pis bakımsız bunları nedenmi yazıyorum o fiyat isis otele haram verdiğim para çöpe gitti tadilata soksanda işe yaramaz yıkılıp tekrar yapılması lazım turizmin içinde olan birisi olarak söylüyorum Ets tur rehber Enver çok ilgilendi teşekkür ederim bu laflarım Ets ye değil otele aşçılara değil onlara imkan sunmayan yönetime sizden hiçbirşey olmaz . Pisliğinizde boğulun


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Her sene farklı yurt içi ve dışı otellerde kalıyoruz, ben bunun kadar kötüsünü daha az para ödediğimiz otellerde bile görmedim. Biz ettik siz etmeyin diye yazıyorum, lütfen aman değişmiştir bir bakalım diye bile düşünmeyin. Otelde çalışanlar eğitimsiz, suratsız. Hiçbir iş yapılmıyor desem yeridir. Restoranlarda kendi içeceğimizi kendimiz almaya başladık bir süre sonra. Masaları bile silmiyorlar. Tuvaletler pislik içinde. Banyolar kaçıncı yüzyıldan kalmış bilmiyorum. İçki istiyorsunuz içkinin adını bile bilmiyorlar. Onu geçtim ben cam bardak istedim çay içmek için, adam beni sorguya aldı nasıl içecek bardağında çay içermişim diye. Yemekler inanılmaz kötü, her gün aynı çeşitler çıkıyor zaten neredeyse. Onların da bazıları bir gün önceden kalanlardı sanıyorum pis pis kokuyordu bazıları. Ala carte için deli gibi kuyruk oluyor. Genel olarak her şeyi kötü, gidip de paranızla rezil olmayın.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtel berbat
Bir daha bu işi yapmayacak bir otel ancak böyle servis verebilir. Otelin her köşesi çok pisti.personeller zorla çalışıyormışçasına ve sezon sonu olmasına rağmen tecrübesizdi. Hitap şekilleri ise hiç bir şekilde turizm konusunda bir tecrübeleri olmadığını gösteriyordu.yönetici olduğu anlaşılan ancak kimseyle göz göze gelmemeye çalışarak ortalarda dolaşan birileri vardı ancak fonksiyonsuz oldukları belliydi.yemek salonu sinek kaynıyordu ve üstelik yemeklerin üzerinde . Sadece deniz çok güzel ama bu sayede otelin sonsuza kadar faaliyet göstermesi imkansız. Odalar çok kirli ve hiç çarşaf değişmeden resmen çıkış yaptık. Bir daha bedava tatil çıktı deseler gitmem...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumUltra berbat
Odaları berbat. Banyo çok pis kokuyor, küvet ve duşakabin berbat, bataryalar kırık ve arızalı, banyodaki perde pislikten yeşillenmiş artık, klozete oturunca yaklaşık 10 cm esniyor(ha koptu ha kopacak şekilde), levabo bakımsız ve pis. Çarşaflar tatil süresince hiç değişmedi. Yemekler çok kötüydü. Bir tek Denizi çok güzeldi (o da tesisle alakası yok). Ultra herşey dahil konsepti ama odanızda çelik kasayı kullanmak için ekstra ücret ödeyeceksiniz, buzdolabında(o da çalışmıyordu) bir soda, bir 0,5lt su,bir tane küçük kutu meyve suyu,birde küçük pet şişe cocacola (ultra herşeye bakarmısınız!!!). Burada esas kusurlu olan ETS dir bence. Çünkü ETS acentesi bu tesisi bize özellikle önerdi, mükemmel bir tesis olduğunu, çok memnun kalacağımızı, 4 kişilik (bir çift kişilik 2 tek kişilik yatak var dendi, ek yataktan bahsedilmedi) aile odası olarak satış yapıldı (oysa otelde 4 kişilik aile odası yokmuş, ek yataklarla sayıyı istediğiniz kadar arttırabilirsiniz tabi). Oradaki ETS yetkilisine bize böyle satış yapıldı dediğimde o da otelde 4 kişilik oda olmadığını acentemin beni kadırdığını ifade etti (kandırıldığımızı da orada öğrendik). Sonuçta çok kötü ve berbat bir tatil (denirse tabi) oldu. Bir daha asla bu tesisi tercih etmem.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Kesinlikle berbat bir otel hijyen sıfır odaları küf kokuyor yatakları leş gibi baktari yuvası ben bir gece zor dayandım yemeleri kötü ömrümde böyle bir otel görmedim beş yıldızlı sözde bence pansiyonlar bu otelin yanında on yıldız sakın gitmeyinnnnnn


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Bodrum İsis Otel - Hotel Isis Bodrum

Şikayet Et