Ana Sayfa İletişim

Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel Konum: , Bodrum, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 8/ 10 Fena Değil

Vasat
Tatilimizin 4 günü için Anıtur acentasından tavsiye ile rezervasyon yaptırdık. Plajın otele yakın olması avantajlı.Plaj şemsiyeleri çok küçük olması sebebiylr hiçbir şekilde güneşten korunamıyorsunuz. Deniz anlatıldığı gibi çok güzel. Odalar küçük ama kullanışlı.
Yemeklere gelince çeşit az o bir sorun teşkil etmiyor.Bir çok çeşidin yer aldığı açık büfeleri tasvip etmiyorum ama yemekler çol lezzetsiz.
Geldiğim günden bu yana öğle ve akşam yemeklerinde semizotu salatası ve çoban salata formında bir salata yiyebiliyorum.
Oteller bir gün önceki yemekler ya da salatalar farklı formlarda tekrar ikram edilir ama burada bir akşam öbceden kalan semizotı salatası çöp haline gelmiş şekli ile ertesi gün öğle yemeğinde tekrar ikram ediliyor.
Dün akşam balık çorbası alma gafletinde bulundum, bir kaşık içtim ılıl bile değildi. garsona bilgi verdiğimde aldığım yanıt"kusura bakmayın, daha yeni ısınmaya başlafı"oldu ki 20:30 da yemeğe inmiştim.
Bir daha gelir miyim ya da tavsiye eder miyim, hayır çünkü civarda çok daha güzel oteller mevcut.

Saygılarımla,%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKötü
Denizi çok sığ ,fena çok taşlı düzgün bir platformu yok.yemek yenilen alan çok sıkışık.yemekler çok lezzetsiz ve çeşitsiz


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGüzel
http://www.hotelsikayet.com/yeniotelsikayet.aspx?otel=1402&now=Tue%20Jun%2020%202017%2018:05:24%20GMT+0300%20(EEST)


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHayatimin en kötü tatiliydi (berbat)
Böyle karşılama olmaz git der gibi davranıyorlar yemekler berbat odalar kokuyor sinekler inekler köpekler ne ararsaniz var en az 100 yerimden isirdi sinekler aç kaldik her gun ne zaman gideceksiniz diye soruyorlar .


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhtesem.baska yer dusunmuyorum bundan sonra
Personel guler yuzlu.Ayten hanim,OnursalBey,Murat,sahil bar elamanlari,temizlik elamanlari,yemekler superdi.sahildeki semsiyeler de yenilenir ve daha sıklastirilirsa harika olacaktir.herkese sonsuz tesekkurler.bundan sonraki tatillerde se cimim ONDERHAN olacaktir.


%0 %50 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
Daha önce yaz tatili için bir çok otele gittim ama buradaki sıcaklığı hiç bir yerde bulamadım...başta işletme müdürü onursal bey olmak üzere tüm ekip harika bir tatilden beklentiniz neyse hepsi burada mevcut.. ☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆ hakediyor...


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMemnuniyet
Merhaba
Kendi tarzında huzurlu sakin bir tatil isteyen özellikle çocuklu aileler için güzel bir otel. Yemek tatlı ve meyve cesitleri az ama yemekler lezzetli. 3 yıldızlı otel için iyi. Deniz harika. Kocaman bir havuzu var. Odalarda iyi. Tek kusuru yataklari. Eskiyen Yatakların degismesi lazim. Birde odada sivrisinek mevcut. Ama öldürüp yok edilebilecek duzeyde:)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHARİKA
BUGÜN ERKEN REZERVASYONUMUZU YİNE ŞİMDİDEN YAPTIK 07/01/2016 HARİKAYDI BEN NASIL YAZSAM NASIL ÖVSEM AZ KALIR.........MAVİ BAYRAKLI......... PLAJ...
ÖNCEKİ YILLARDA O BÖLGEDE ÇOK DAHA LÜX ÇOK DAHA PAHALI OTELLERDE YILDA 2-3 DEFA TATİL YAPARDIM --1994 _ 2013 --YILLARINDA İNANIN 20/07/2015 BURADA GEÇİRDİĞİM 5 GÜNLÜK TATİL HUZUR ÇOK ÇOK GÜZELDİ YILDA BİR DEFA AİLENİZLE TATİL YAPIYORSUNUZ ELBETTE HAKLI OLARAK EN KALİTELİ EN GÜZEL TATİLİ HAK EDİYORSUNUZ OTURUP BİLGİSAYARA UCUZDAN PAHALIYA OTEL ARIYORUZ HİİİİİİÇ YORULMAYIN ADRES BURASI YEMEKLER ,MEYVELER, TATLILAR ÇEŞİT VE KALİTE 10 NUMARA ANİMASYONLAR EĞLENCELİ VE HARİKA KENDİNİZİ BURADA RAHAT HUZURLU VE ÇOK DAHA ÖZEL HİSSEDECEKSİNİZ ......TATİL EGE'DE,,,,,,,,TATİL BODRUM'DA..........TATİL Hotel Onderhan Beach Club'DE YAPILIR
KALİTE.......HİZMET.....PERSONEL.... HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER .....13/09/2016'DA TEKRAR GÖRÜŞMEK ÜZERE 3 AİLE 9 KİŞİ DAHA EKLENDİ YİNE GELİYORUZZZZZZ


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel Bodrum

Şikayet Et