Ana Sayfa İletişim

Riva Hotels Club-N Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Riva Hotels Club-N hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Riva Hotels Club-N Konum: , Alanya, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

sapık patron oteli
değerli tatilciler... turizmde hizmet amaçlı çalışan biriyim. 2003 - 2005 yılları arasında club n hotelde de çalıştım. uluslararası düzeyde memnun misafirlerin yazılarını takip edebilirsiniz... en öncelik olarak sizi bir konuda uyarmak isterim. mutfak. işim gereği otelin her santimetre karesinde bulundum defalarca. kimseye iftira atmak istemem bunda asla yapmam. ama mutfaktan ne yapın edin et yemekleri yemeyin!!! o et kokuları tanrım size tarif edemem hayatımda böyle koku duymadım. herhalde afrikada hayvan leşlerinden ancak böyle koku gelebilirdi... neyse odalar konusundada ilk ve girş odalarda bulunmayın bungalovlara giderseniz çünkü envai çeşit yaratık giriyor odanıza ev odanın kapısı plaj soyunma kabinleri gibi alttan açık...bu arada eşlerinizi otelin tescilli sapık patronu talha görgülüden sakının. bende erkeğim ama bu kadar sapığını sadece orada gördüm. adamın işi güçü otele gelip diskoda parasıyla kadın tavlamaya çalışmak becerebilse ayrı konu ama personeline ayarlattırmaya çalışması onu daha da küçültüyordur eminim. birde gay olduğunu düşündüğüm ve hayatımda çayocağı bile işletmesine izin vermeyeceğim beceriksiz ama sadık bir köpek tadında emre diye genelmüdürü var. sorununuzla asla ilgilenmez çünkü siz onu göremezsiniz. adam hizmet değil patronuna yalakalık ve sadakat odaklı. bu arada eğer gönlünüz bir rus kadınına tutulduysa vay halinize çünkü gecemüdürü diye koydukları eğitimsiz bir kro eşliğindeki otel güvenliği uyuşturucularını kullandıktan sonra sizleri öldürüp sahile gömebilir çok dikkat. adamlar resmen bilmem ne bekçisi. zaten o sahil lleri iki katil su sporlarının teksasa çevirdiği ünlü sahil sanırım o yıllarda suçları sadece güneşlenmek olan 7 turist iki su sporları rant kavgasında çıkan sahil çatışmasında kurban gittiler. aman dikkat. otel sizi soymaya cebinizdeki tüm kuruşlara kadar kazıklamaya çalışıyor. animasyona dikkat!!! özellikle yalnız giden bayanlar söylemedi demeyin kalbinizi çalarlar odanıza girerler sonrada sabaha kullanılmış ve soyulmuş olarak uyanırsınız!!! zaten alanya çalışanları hizmetten çok terör odaklı. ister dediklerimi dikkate alın ister gidin bütün bunları yaşayın. siz bilirsiniz. sonuç olarak kayı grup başkanından otellerine herkez ama herkez mide bulandırıcı ve iğrençler. Oteller kooordinatörü sapık 2 alper uçarı unutmayın. o gece diskoda kız tavlayamazsa bilinki sabaha birkaç personel işten atmıştır tekme tokat. işte böyle değerli turistler sizleri huzurunuzu rahatınızı düşüneceklerine eşlerinizi namusunuzu cebinizdeki paraları ve yalakalıkları düşünüyorlar çok çok dikkkat...  Sayfa: 1  

Riva Hotels Club-N Alanya

Şikayet Et