Ana Sayfa İletişim

Majesty Elize Hotel Annex Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Majesty Elize Hotel Annex hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Majesty Elize Hotel Annex Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 10/ 10 (Mükemmel)

Bu otelde geçensenede tatil yapmıştım ama bu sene çok farklı restaurant çatıya alınmış ve birinci sınıf lüks bir restaurant havasında aynı zamanda da hizmet ve yiyecek içecek olrak da çok kaliteli olmuş. En güzeli ise plajda herşey dahil olması bütün içeceklerini plajda temin edebiliyorsunuz ve sürekli meyve ve pide takviye ediliyor. Odalar çok şık ve nezih bir durumda animasyon da çok eğlenceli kısacası Mayıs ayı olmasına rağmen geçirdiğim en güzel tatil oldu diyebilirim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Majesty Elize Hotel Annex Kemer

Şikayet Et