Ana Sayfa İletişim

Kemer Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Kemer Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Kemer Hotel Konum: , Kemer, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Rezalet
30 senelik otel ve sanırım hiç tadilat görmemiş.Her tarafı dökülüyor.Odada havlu asacak plastik havluluk kopmuş.30 senelik klima çalışmıyor yada çalışınca pis ve sıcak hava veriyor.Klozet kapağı kırık.Banyoda son derece ağır bir lağım kokusu var.Plaj ücretli ve size en arkadaki şezlongları veriyorlar.Hiç bir gün et yemeği bulamıyorsunuz.Bir gün sadece soya köfte çıktı.Barda verilen şarap en ucuz şarap cinsi ve sıcak havada sirke olmuş.Bira alayım derseniz keza yine en ucuz marka plastik şişede sımsıcak bekletilmiş ve küçücük bardağa konularak veriliyor.Tüm bunların üzerine son derece ilgisiz ve müşteri azarlayan otel personeli ve yönetimi var.Aslında otel yönetimi de yok.Sadece sizi dövecekmiş gibi bakan hiç bir şeyle ve kimseyle ilgilenmeyen enteresan bir otel işletmecisi var.Otelde küçük bir havuzdan başka vakit geçirecek hiç bir şey yok.Masa tenisi,langırt,okey,çocuk salıncağı gibi en maliyetsiz şeyler dahil bu olmayanlara.Müzik son derece kısık sesle çalıyor,o da bozuk tek bir cd.Otelin yıldızı yok,otel çalışanından öğrendiğim kadarıyla Belediye belgeli imiş.Daha yazacak çok şey var ama uzatmayalım.Tek kelime ile berbat ve özelliklerine göre oldukça pahalı bir otel.Daha az ücrete daha güzel otelleri değerlendirin derim.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Kemer Hotel Kemer

Şikayet Et