Ana Sayfa İletişim

Tokat OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Tokat otellerini görmek için tıklayın!

Tokat bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Çavuşoğlu Tower Hotel
Bölge: Tokat

Yan taraftaki virane manzaralı oda berbattı...Tv kanalları net değil odanın perdesi camdan küçük...Birde akşam düğün vardı gürültüden çıldırdım değil birdaha bu otelde kalmak önünden bile geçmem...Aldıkları ücrette cabası...
Otel: Çavuşoğlu Tower Hotel
Bölge: Tokat

internet sitelerinde 4 yıldızlı bi otel olarak görünmelerine rağmen gece 1 de tokata geldim bana 2 yıldızlı ve pek iyi işler için kullanılmayan bi otel izlenimi yaratan 2. bir otelleri olduğu ve oradan yer ayırdıklarını öğrendim. resepsiyonu leş gibi sigara kokan küçücük bir apartmanı otel haline getirmişler. üstelik telefonda 4 yıldızlı olduklarını söyleyip kendi kendilerine 2 yıldızlı otellerinden yer ayırmaları yetmezmiş gibi bir de geç geldiğim için bana ayrılan odayı başkasına satmışlar ve otelde yer olmadığı için gecenin bir yarısı sokakta kaldım. o yüzden kesinlikle tercih etmemenizi öneririm. sokakta kalmak istemiyorsanız kendinize başka bi yer bulun.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz