Ana Sayfa İletişim

Çavuşoğlu Tower Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve Şikayetler


Mesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Çavuşoğlu Tower Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Çavuşoğlu Tower Hotel Konum: , Tokat, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Yan taraftaki virane manzaralı oda berbattı...Tv kanalları net değil odanın perdesi camdan küçük...Birde akşam düğün vardı gürültüden çıldırdım değil birdaha bu otelde kalmak önünden bile geçmem...Aldıkları ücrette cabası...internet sitelerinde 4 yıldızlı bi otel olarak görünmelerine rağmen gece 1 de tokata geldim bana 2 yıldızlı ve pek iyi işler için kullanılmayan bi otel izlenimi yaratan 2. bir otelleri olduğu ve oradan yer ayırdıklarını öğrendim. resepsiyonu leş gibi sigara kokan küçücük bir apartmanı otel haline getirmişler. üstelik telefonda 4 yıldızlı olduklarını söyleyip kendi kendilerine 2 yıldızlı otellerinden yer ayırmaları yetmezmiş gibi bir de geç geldiğim için bana ayrılan odayı başkasına satmışlar ve otelde yer olmadığı için gecenin bir yarısı sokakta kaldım. o yüzden kesinlikle tercih etmemenizi öneririm. sokakta kalmak istemiyorsanız kendinize başka bi yer bulun.  Sayfa: 1  

Çavuşoğlu Tower Hotel Tokat

Şikayet Et