Ana Sayfa İletişim

Trabzon OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Trabzon otellerini görmek için tıklayın!

Trabzon bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Sağıroğlu Hotel
Bölge: Trabzon

Odada havlu yoktu. Duşa kabin berbat şekilde kirli lekeliydi. Zaten ilk girdiğimiz anda anladım bize göre olmadığını. Resepsiyondaki eleman itiraz ettiğimiz halde ısrarla aracımızın anahtarını isteyip durdu 4 defa. En sonunda biz giriş yapmadan dönelim ozaman deyince sustu. Bir daha Trabzona gidersem asla tercih etmem.
Otel: Zorlu Grand Hotel
Bölge: Trabzon

Kart kaybetme ücreti talep edildi. Kahvaltıda istenilen yumurtaya ücret talep edildi. Sigara içmediğim halde içilen oda verildi. Daha birçok şey.
Otel: Zorlu Grand Hotel
Bölge: Trabzon

Otelin konumu gayet güzel. Personel ilgili. Resepyonda bulunan Onur Bey gayet kibar yardımsever ve güleryüzlü. Teşekkürler herşey için
Otel: Hotel Ab-i Hayat
Bölge: Trabzon

Otel 4yıldızlı diye satılıyor inanın Ege de bu otele yıldız bile vermezler turizm bakanlığı na duyursanız iyi olur resepsiyonda yabancı dil bilen yok ,türkce de zayıf otelin ici dişindan daha soğuk ,yerler camlar pis,kapıda resepsiyonda lobide düzgün kıyafetli personel zor
Otel: Hotel Ab-i Hayat
Bölge: Trabzon

Geçen yıl kurban bayramı tatilinde ailece gitmiştik.Otel yeni değil.Bayram dönemi olduğu için kalabalıktı.Diğer zamanlarda sakin oluyormuş.Hem bayanların hem de erkeklerin olduğu tarafta çocuk havuzu vardı,o yönden iyiydi.Ancak karışık olarak girilebilen bir havuz yok.Yemek ve kahvaltı açık büfeydi,çeşit çok olmasa da yeterliydi.Beklentiniz çok yüksek değilse gidilebilir.Kendi adıma memnun kaldığımı söyleyebilirim.
Otel: Usta Hotel
Bölge: Trabzon

Usta otele gittiğimde resepsiyonda ki iki bayana yarın için oda istediğimi söyledim. İkisi birbirine baktıktan sonra şüpheli bir sekilde biri odalarımız dolu diye yanıt verdi. Peki teşekkür ederim diyip resepsiyondan ayrıldım. Arkamdan gulduklerini gördüm.Telefonla bir süre sonra arayıp sordum. Odanın müsait olduğunu söyledi. Bu tür aldatma otele yakışmıyor.
Otel: Zorlu Grand Hotel
Bölge: Trabzon

vallahi ne desem yalan olur gelip görmek lazım.ama şunu söyleyebilirimki pişman olazsınız.şahsen ben olmadım.trabzonun güzelliklerinide görmüş olursunuz....
Otel: Zorlu Grand Hotel
Bölge: Trabzon

trabzon harika bir yer gitmenizi öneriyorum. zorlu grand tam çarşının içinde ben seneye tekrar geleceğim

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz