Ana Sayfa İletişim

Bodrum OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Bodrum otellerini görmek için tıklayın!


Bodrum bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Orion Hotel - Bitez
Bölge: Bodrum

5 günlük rezervasyon yaptığım ve beş günün tamamını önceden ödediğim Bodrum Bitez?deki Orion Hotel?de sadece 1 gece kalabildim. Otel sahibi gerekçemiz karşısında özür diledi, para Booking.com'dan otelin hesabına yatmadığı için kalmayacağım dört gün için ödeme yapamayacağını, ancak bu parayı Booking.com'dan alabileceğimi söyledi. Bu konuda yardımcı olmak için de numarasını verdi. Ancak anlaşıldı ki, bu bir aldatmacaymış. Booking.com otelin parayı ödemeyi reddettiğini söyleyince, otele WhatsApp'tan bunun doğru olup olmadığını sordum, cevap vermedi. Şimdi ise parayı iki hafta sonra kendisinin aldığını söylüyor ve topu Booking.com'a atıyor. Sonuç olarak hem Booking.com ve otel tarafından aldatılmış bulunuyorum. Oteli neden bıraktım? Çok ağır lağım kokusu, toz içinde odalar, lekelerle dolu duvarlar ve pislik içinde bir banyo! Personelin bunları halletmesi ise imkansızdı. Otelin baştan aşağıya tadilata ihtiyacı var ama buna rağmen kendini birçok yerde 3 yıldızlı otel olarak tanıtıyor ve bütün o özürlerini, paramı geri alacağım konusundaki açıklamalarını inkar ettiği gibi beni de iftirayla, otelin itibarını zedelemekle itham ediyor. Bu şekilde manipüle edeceğini bilseydim, odanın fotoğrafını çekebilirdim. Şikayet edeceğim!
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

2 kadın arkadaş olarak gittiğimiz tatilimizde bize tahsis edilen odada sadece 1 büyük yatak var. Ne ek bir yatak ne de kanepe mevcut. İkisi de yok. 2 kadın olarak giriş yaptığımızı biliyorsunuz neden 2 ayrı yatak olan bir oda vermediniz dediğimde bütün odalarımız dolu cevabı aldık. Madem tesis yeterli odaya sahip değil o halde neden kapasitesi dışında rezervasyona izin veriyor?? Bu durumu ancak 1 gün sonra düzeltebileceklerini belirttiler. 6 aylık hamileyim ve bu şekilde uyuyamadığım için şu anda lobide sabahlıyorum. Yapılacak hiçbir şey olmadığını söylüyorlar. Lobideki Mehmet bey bizler belirtmeden 2 kadın ya da 2 erkek giriş yaptığımızda tek yatak verdiklerini söyledi. Yani 2 erkek de gelsek 2 kadın da ayrı yatak istediğimizi belirtmeliymişiz ki bunu aracı firmam ets ye özellikle iletmiştim. Onlar da kendilerine iletmemişler. Neticede ne haliniz varsa görün diyorlar
Otel: Vogue Hotel Bodrum
Bölge: Bodrum

19-22 Eylül 2019 tarihlerinde vogue Hotel Bodrumda her şey dahil olarak konakladım. İlk şoku tüm arkadaşlarımın odalarında ketle ve çay kahve ikram tablası olmasına rağmen benim odada olmamasıyla yaşadım. Farklı zamanlarda iki kez bunun için resepsiyon a gidip durumu bildirdim iki kez de telefon açtım temin etmelerini rica ettim, "tamam" deyip geçiştirdiler ve maalesef temin edilmedi sonuçta... Daha vahim olay restoran da tüm öğünlerde şuna şahit oldum: turistler masaya oturur oturmaz garsonlar tarafından su şişeleri açılıyor bardaklarına dökülüyor ve ardından "ne içersiniz" diye soruluyor fakat ne yazık ki ben ve diğer gördüğüm tüm Türk müşterilerine bırakın "ne içersiniz" diye sormayı bir Yudum su bile servis edilmiyor. (Ki normalde masalarda hazırda bulunması gerekiyor)... Yine de düzelmiştir- tesadüftür diye üç yıl üst üste gittim ama maalesef hep aynı bir adım olumlu ilerleme yok. Bu da gösteriyor ki yukarıdan öyle emir almışlar. Bu ırkçı ve adeta Türk leri aşağılayan tutumlarını şiddetle protesto ediyor ve aynen çalışanlara, yetkililerine ve sahiplerine iade ediyorum
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

Tüm yaz boyunca ip çekerek beklediğimiz tatilimiz maalesef çok büyük hayal kırıklığı ile sonuçlandı. 2.gün 3 yaşındaki oğlum ve ben kusma,karın ağrısı ve sonrasında da ishal ile 5 gecelik tatilimizi yatarak geçirdik ve kaldığımız dönemdeki çoğu çocuklarda bu şikayet vardı. Otelin acil yenilenmeye ihtiyacı var kaldığımız dönemde 1600 misafir ağırlanan tesiste 1 normal 1 de aquaparkın olduğu havuz var, denizdeki balıklar ısırdığı için havuzu tercih ettik ama etmez olaydık. Bebek dostu denilen otelde blendar yok paslanmış kirli mikseri temizleyip kullanmak zorunda kalıyorsunuz. ETS personelini tesiste hiç görmedik telefon ile arayıp tatilin nasıl geçtiğini sordular. Gün içerisinde animasyon zaten hiç yok kendi başınıza takılıyorsunuz. Daha önce gittiğim 4 yıldızlı otel bile buradan çok daha iyiydi diyebilirim.
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

Ailece 3-7 Eylül tarihleri arasında Torba Voyage otelde konakladık. Sabırsızlıkla beklediğimiz tatil tam bir kabusa dönüştü. İki yaşındaki bebeğim, derken ben ardından eşim 10 yaşındaki yeğenimiz ve günlük girişle misafir ettiğimiz teyzemiz hepimiz kusma ve ishal şikayetleri ile hastanelik olduk. Yemekhane hijyeni, bebek mutfağının pisliği, tabağıma aldığım yeşilliklerde hoyratça yürüyen tırtıl, yüksek ihtimal çocuk havuzundan bulaştığını düşündüğümüz viral enfeksiyon ve 1-5 yaş arası kusma ve ishal şikayetlerine şahit olduğumuz diğer bebekler... Havuz bezlerinin yeterince kaliteli olmaması sızdırma yapması nedeniyle çocuklar arasında enfeksiyonun hızla yayılması. Denizin bulanık görüntüsü, deniz kenarındaki oyuncakların kırık dökük olması, odaların gemi kamarası edasındaki küçüklüğü ala carte restoranlarda hiç yer bulamamış olmamız bilinmesi gereken diğer olumsuzluklar. Yemekhane ve havuz hijyeni ise en büyük problem. Voyage oteller zincirine yakışmayacak durumlarla karşılaştık. Sağlam bir ücret ödeyerek aylar önce tatlı hayallerle satın aldığımız tatilimiz Acıbadem Bodrum hastanesinde son buldu ne yazık ki. Tüm tatil özellikle bebeğimin ağır şekilde kaptığı virüs nedeniyle hastalanması ile burnumuzdan geldi. Gitmeyi düşünenlere kesinlikle önermiyoruz.
Otel: Magnific Hotel
Bölge: Bodrum

Şikayetleri okuyunca baya afalandım. Yorumları göz gezdirdiğimde haksız olduğunu düşünüyorum. Kaldığım dönem boyunca hiç bir aksilik yaşamadım. Yemekleri ve içecekleri ödediğim ücrete değer. En ufak şeyde kafama takmayan tiplerdenim. Ödemediğim para belli. Daha ötesi ne olacak ki? Tamam otel merkeze yakınlığından dışardan müzik gürültüsü var. İçim rahat olmadı olumsuz yorumlara cevap etme gereği duymak zorunda kaldım. Abartı buldum.
Otel: Hotel Mavi Kumsal
Bölge: Bodrum

Otelin rezervasyon ofisiyle Rez yaptırdık özellikle merdivensiz Clüp odası istemiştik dalga geçer gibi asansörsüz merdivenli 4. Katta iki kişilik oda verdiler. Rezervasyonumuz 3 kişilikti bu arada o kadar küçük bir oda ki üçüncü yatak koyacak yer yok.. Resepsiyon göre valisi bu akşam idare edin yarın başka bir yere alırız dedi ama odada 15 yaşındaki kızımıza yatacak yer yok. Kesinlikle kalamayacağımızı söyleyince aşağıdaki lağım kokulu pislik içinde bir karış tozlu temizlik yapılmamış gene iki kişilik odaya geçirdiler bu arada saat 16.00 oldu aç susuz uykusuz.ek yatak getirdiler bozuk. Bir gece lağım kokusu ile yattık. Ertesi gün burada kalamıycaz odanın kirini tozunu fotosunu çektik resepsiyona gösterdik sonunda üç kişilik odaya geçebildik. Fakat beş gün boyunca oda hiç temizlenmedi hiç çarşaf değişmedi sadece çöpleri alıyorlar. Temizlik hijyen sıfır.. Heryer toz içinde..denize Sahili yok halk plajından giriyorsun. En güzel yamıKonumu şehre yakın. Restoran müdürü çok ilgili o yardımcı oldu zaten ona teşekkür ediyorum ancak..Kahvaltı iyiydi akşam yemekleri çok zayıf.. Odadan ayrılırken belboy çağırdık gelmedi mesela bütün bavulları biz yüklendik.. Asla bir daha kalmam asla tavsiye etmem..
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

Temizlik diye birşey yok, odalar kokuyor,havlular yer bezi gibi,yemekler çok kötü,masalar ,bardaklar çok kirli,bu da yetmezmiş gibi üst katı temizleyen görevli bir kova suyu boşalınca,çamurlu sular bizim balkondaki çamaşırlarımızın üzerine geldi.hemen oteli terk ettik.ETS Tur bu otelle çalışmayı bırakmalı,otelin spa bölümü kapalı,nedenini sorduğumda kavga çıktığını,silahlar çekildiğini otel çalışanları anlattı.Mutfakta hijyen diye bişey yok.Hastaneye gittik.
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

Otelin odaları çok eski,lavabomuz dışarıdaydı şaka gibi.oda değişikliği istedik,hemen yardımcı oldular.4 günlük tatilimizin 2 günü hastanede ve odamızda geçti,3 yaşındaki çocuğum haytında ilk defa serum yedi 10 güne yakın ikimiz antibiyotik kullandık.yediğimiz yada içtiğimiz bir şeyden dolayı mikrobiyal enfeksiyon kapmışız.otelde dr zaten yerinde yok,sadece bir hemşire var ve yaptığı tek şey hastaneye yönlendirmek.acıbademe gittik hastabakıcısından hemşiresine herkes kendini tatilde zannediyor.tam anlamıyla fiyasko.para iadesinin olmayacağını ancak seneye gelirsek güzel imkanlar sağlayacaklarını söylediler.zaten bir daha gelmeyi düşünmüyordum ancak sorun etmedim,yol boyunca kızım kustuğu için çok sinirlenip, çok arayıp şikayet etmemden dolayı paramın yarısını iade ettiler.voyage tatili deyince aklıma kızımla aynı sedyede ikimizde serumlu şekilde yattığımız ve bizim şikayetlerimizi bilip sorumluluğu üzerine almamak için çabalayan,hastanedeyken nasıl oldunuz diye bir telefonu çok gören voyage geliyor.asla yakınlarından bile geçmem
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

ETS tur önerisi ile gittik 4 gece blokajı tesise ait oda diye 3100 ₺ indirimli fiyattan 2 yetişkin 1 çoçuk hotele gittik 5 yıldızlı ultra fiyat sadece hangi odalar boş ise size onlardan verilecek denildiğinde tamam o zaman 4 gece olucak oda düzgün olsun dedik resepsiyon görevlisine tamam deniz manzarası o zaman size dedi meğerse deniz manzara normal fiyat olup indirimden çıkıyormuş biz aynı fiyata indirimli olarak 4 gece konaklama yerine 3 gece konaklama kayıt etmişler ama bize söyleme gereği duymamışlar 3 gün denizin ortasında telefon geldi resepsiyon arıyor hadi çıkış yapın diye biz şok olduk 1 günümüz vardı diye 2 saat resepsiyona laf anlattıktan sonra ekstra 800 ₺ havale yaptık 1 yetişkin 1 çoçuk için çünkü eşimin acil işi çıkıp 2. Gün gündüz dönmek zorunda kaldı çoçuğumla resepsiyona rezillik yaşadım.Oda temizliği çok kötü odalarda hijyen hiç yoktu çarşafları değiştirin diye belirtmemize rağmen hiç değişim olmadı artık nevresim çarşafını çıkarıp kendim çarşaf gibi kullandım banyo kabını yok sadece 3/1 kısım kapanıyor duş yapınca banyo su içinde kalıyor klima bozuktu çalışmıyordu hotel servis görevlileri kışında hizmet verdimiz için tamirat ve tadilatlarımız yapılmadı bu sene denildi. Yemek çeşitliği ve alakartlar balık restoran ve garsonların ilgileri beğendim teras ve bulvar bar barmenleri çok ilgili ve alakalıydılar standart yabancı içki seçeneği vardı belli başlı bilindik içkiler hazırlıyorlar ama ellerindeki sınırlı malzeme ve kalitesi düşük içkilerle çok iyi margarita yapıyorlardı genel alan temizliği var oda temiliği yoktu gündüz animasyon dart ve su jimnastiği oda deniz gece farklı etkinlikle vardı onlar gayet başarılıydı özellikle Cumartesi günü gösteri yapan afrikalı danslı gurubu ama sahil barı çok kötü alkolsüz içeçekler sadece otomatlardan alınıyor su dahil ve oradaki su kokuyor ekstra şişe su istiyorsun sahil bar vermiyor çıkış yaparken defalarca odaya geldiler hadi boşaldın diye 11-12:30 arası benim tek çoçuklu kadın olduğum halde bellboy gönderip bavullarımı aldırmadılar rambo gibi bir sürü çantayı zor getirdim resepsiyona halkla ilişkiler sıfır çoçuklu ailelerin gideceği hotel değil daha çok detayları önemsemeyen bol bol bar hizmeti isteyen ve dans edicek insanları göre restoranlar ve bulvar ve teras barı hariç hiç memnun kalmadım 3.900 ₺ 4 gece tatil boyunca sadece iyi ızgara,sebze ve margarita hizmeti aldık
Otel: Kefaluka Resort Hotel
Bölge: Bodrum

Rezervasyon terbiyesizliği
Otelde, yemek eğlence tam puan alır ancak bu seferki gidişimizde standart odası kıvamındaki aile odasının rutubet kokusunun reziligi televizyonun telefonun bozukluğunun rezilliği bıldırım yapıp geri dönüş yapmamalarımı!
En en kötüsü ise rezervasyon mail attıkları ücretin 1500 TL üstünde ödeme almalarımı!
Zahmet edip kalkıp danışmaya gelmemeleri de AP ayrı bir terbiyesizlikti zaten. Odadaki bu kadar sorunu yasarken gıkları çıkmayan ekibin konu ödeme Olduğunda yağ gibi üste çıkmaları da cabası... Bence rezervasyon grubunuzu başka lülem Hanım olmak üzere yenilemeniz size fayda sağlayacaktır. Yoksa bizim gibi yıllardır gelen müşterileriniz bir daha gelmeyecek...
Otel: LATANYA BEACH RESORT
Bölge: Bodrum

Arkadaslar otelin konimu guzel deniz guzel biraz cakilli fakat eylebce yokk yemek cok lezzet yokk otel latanya bodrumdan bahsediyo
Otel: LATANYA BEACH RESORT
Bölge: Bodrum

Otel konum guzel deniz gulel fakat eylence sifir yemekler cok lezzet yokkk 60 yas uzeri idealll
Otel: Camelot Boutique Hotel
Bölge: Bodrum

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren problemler başlıyor. İlk olarak otelin girişinde sizleri koca koca çöpler karşılıyor. Zaten otelde çöplerden başka karşılayan da yok. Size hoşgeldin diyen, valizlerinizi taşıyan yok. Biz annem babam kardeşim ve ben gittik, şubat ayında erken rezervasyon yaptırdık, otele girdik ve boş odanın olmadığını söyleyerek 1 gün ailemle aynı odada kaldık tabi o odaya yerleşene kadar çektiğimiz problemleri siz düşünün.

Diğer gün ayrıldığımızda rezerve ettiğimiz odadan farklı bir yere vererek çamaşır makinelerinin bulunduğu odanın yanına verdiler 5 gün sesten uyumak mümkün değil (bu çektiğimiz sıkıntı için özür anlamında localardan birini ücretsiz verdiler fakat bahşettiler sözleriyle sağ olsunlar) . Otelde temizlik görevlisinden tutunda müdürüne kadar iş ahlakı yok fakat restoranda çalışan Ateş ve Mustafa bey ayrıca Önder beyi ayrı tutarak söylüyorum. Bunların dışında odalar kötü. Odaya girdiğimizde kullanılmış sabunlar, dolu çöp kutuları pis havlular ayrıca odayı da temizlemiyorlar 6 gün kaldık ve sadece 1 gün yatağımız toplanmıştı ve odaya çöp kutusu istememe rağmen gelmedi.

Sanırsınız siz onlara hizmet etmek için oraya gittiniz. Otelin konumu, otel o kadar güzel ki ama hizmet, saygı, temizlik, güler yüz sıfır sıfır sıfır. Birkaç gün sonra anladık ki bu problemleri sadece biz yaşamamışız herkes o kadar yorulmuş ki bir şeyleri şikayet etmekten sırf tatil mahvolmasın diye susuyorduk. Daha neler neler, otelin baştan ayağa bir disipline ihtiyacı var!

Bu konu dışında Ankara Kentpark şubesindeki Tatil.com çalışanlarını da ayrı olarak şikayet edeceğim ilgilenmeyip geçiştirdikleri için. Oteli ayarlarken kırk takla atıyorlar problem olunca hiçbiri yok!
Otel: Bitez Kassandra Hotel
Bölge: Bodrum

Cok berbat hijyen sifir barmennnn cok pis calisanlarin kiyafetleri pislik icinde hele BARMEN elleriiii tirnaklari pislik icinde birde bardaklariiii dudak kismindan tutuyor kilolu olan BARMEN diyeeeriii temizdiiii elleri ama yinede bence eldiven kulllanilmaliiii oda lar böcek karinca sinek hersey var klima bi calisiyor bi calismiyor yemek cesidiii az meze olarak hic cesit Yok kahvaltiiiii dahadaaa better peynirlerrr eksimisss ve 3 cesit peynirrr var yemeklerin Üstü hep acik hijyennn Yok deniziiii balcikkkk dolu ve tuvalet gideri var denizinnnn dibinde okadar yani nereyeee veriyorlarsaaa artik cok pismanimmm iyikiii ege turu yapmakkk icin 3 gün rezarvasyon yaptirmistik yazik paraya
Otel: Hotel Elite
Bölge: Bodrum

Elite otel yalıkavak adı gibi elite sandık tanıdık vasıtasıyla oteli arayarak direk otelden 3400 TL ye indirimli satın aldık fakat oteldeki diğer ailelerle konuşmamıza istinaden bizden 1000 TL fazla ödeme alındığını öğrendik ayrıca otelde temizlik ,hijyen neredeyse yok gibi odalar çok pis ,çarşaflar lekeli ,yemekleri çok kötü tabakların üstünde fanus yok sinek dolu içerisinde 2 defa kıl ve sinek çıktı garsonlarla iletişim kurulmuyor kesinlikle garson değiller eminim . Plajı yok ,etkinlik havuzda müzik dahil yok Barlardaki rakı,vodka meyve suları adını bilmediğimiz markalar ve su gibi. Açıkcası sakın konumuna adına takılmayın çadır kurup içerisinde yatsanız daha memnun kalırsınız. Otele tepkimden dolayı bu şekilde yazmadım . Belirttiğim her şey doğrudur. Bizden sonraki kalmayı düşünen kişilere bildiriyorum. Otel memnuniyeti ve durumumuz için hiçbir yetkili ve muhattap yok zorla Otel yetkilisi Ahmet Bey?i aradık ulaştık durumu anlattık sadece savunmaya geçip hep bahane buldu ve hiç ilgilenmediler zaten diğer müşterilerde şikayetçi ama iptal ve iade alamıyoruz eğer bizim ödeme farkımızda karşılanmaz ise Turizm Bakanlığı ,Bodrum Belediyesi ,Türsab ve tüm kurum ve kuruluşlara bildirimde bulunacağım.
Otel: Anıl Hotel
Bölge: Bodrum

2019 temmuzunda konakladık.4 gece 5 gün yer ayırtmıştık.İnternetten başvuru yaptık.4.gece 2 gün daha uzattık!
Resepsiyonda çok iyi karşılandık, odamız tertemizdi.. Çalışanları güler yüzlü ve aşırı cana yakındı.Personel şefi Musa bey çok ilgiliydi.Barmen Oğuzhan için bile gözünüz kapalı gidebilirsiniz.. Yemekler tekrar etsede fiyat/performans açısından harika bir otel.
Otel: Kadıkale Resort
Bölge: Bodrum

Oda kokuyor . Kılima tarihi eser ve kokuyor . Banyoda kocaman rutubet lekeleri . Fayans araları siyah . Küvet de lekeler var . Bazı odalarda balkon bile demeye bin şait lazım . Odanızın kapısını açıyorsunuz karşınızda araba . Lobide yemek alma yerinde ve testorant da kılima yok . Yemek alırken kan ter içinde kalıyorsunuz . Dışarıda yemek yemek yasak . Havuzların etrafında lekeler var . Denize inen merdivenlerin hepsi sallanıyor ve merdivenlerin hepsi yosunlu o yüzden ayanız kayıyor . Yemek çeşitleri çok ama yarısı bayat ve kokmuş 🤢 Otelin sahipleri her gün bar ın yanındaki ağacın altında oturuyolar o masa onlara özel ve kimsenin oturmasına izin yok .
Başka bir misafirden duyduğum : kadıncağaz elini yıkarken lavoba yere düşüyor . Otelin heryerinde kediler geziyor . Otelde akşam yemeğinden sonra yapıcak hiç birşey yok o yüzden biz hep dışarı çıktık .
Animasyonlar gösteri yapıyorlar ama çok ucuz ve kalitesiz . Hiç bir kostüm hiç bir dekor yok . Bu otel diğil 5 yıldız 4 yıldız bile olamaz .
Bu otelde tek beğendiğim nokta Denizi . Denizi çok güzeldi .
Gözleme yapan bayan çok iyiydi ve gözlemeleri harikaydı .
Snacks bölümündeki çalışanlarda çok iyiydi .
Otel: Club Cactus Fleur Beach
Bölge: Bodrum

Cactus Charme konakladık ancak Fleur Beach restaurant ve beach kullandık.Bu yüzden herşey harikaydı.Yemekler çok lezzetli ve boldu,denizi harika şezlong sıkıntısı yok.Restaurant müdürü Osman DEMİRCAN harika bir adam!Zayıf yönleri ise;Charme odaları +1 çocukta olunca çok küçük ayrıca Fleur animasyon ekibi çok zayıf..Tüm bunlara rağmen tekrar gelinirmi fiyat ve memnuniyet bakılırsa kesinlikle EVET...
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

Goddes of Bodrum isis otele şubat ayında 31.08.2019-07.09.2019 tarihleri için erken rezervasyon yaptırdım. Daha sonra doğal ve yasal hakkım olarak tatilcilerin yorumlarını araştırarak otel durumunu öğrenmeye çalıştım. Yazılan yorumlar çok fazla olumsuzdu. ETS sayfasında yorum kısmında herhangi bir bilgi olmadığı için. ETS ye aylar öncesinden otelle ilgi tereddüdüm olduğunu söylediğimde inanın sorun yaşamazsınız efendim dedi. Şuan tatilime 13 kala hakaret içermeyen yorum yaptığım için otele girişim iptal edilmiş. ETS Tur da hiçbir şey yapamayacağını söylüyor. Yorumu yazalı aylar olmuş suan iptal etmesi mağdur etmek amaçlı ve kasıtlıdır. şu anki sezon fiyatı aldığım fiyatın 2 katıdır. goddes of Bodrum isis otel ve ETS Tur tarafından mağdur edildim.KENDİ REZİLLİKLERİNİ ÖRMEK İÇİN ÖNCE ENGELLERLER SONRADA REZERVASYONU İPTAL EDERLER ASLA GÜVENİP GİTMEYİN .BİR İŞLETME İYİSİ VE KÖTÜSÜYLE HERŞEY AÇIK OLMALI

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz