Ana Sayfa İletişim

Bodrum OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Bodrum otellerini görmek için tıklayın!


Bodrum bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Palm Garden Hotel - Gümbet
Bölge: Bodrum

Berbat
ETS turun oteli ve önerildiği için gittik ancak berbat yemek yok iki üç çeşit yemek oda ya tuzu eksik ya yanmış ızgaralar pişmemiş zeytinyağlı desen yok havuz temizlenmiyor leş gibi. restoran camları leş gibi ve bunun gibileri.Tek kelimeyle rezalet ötesi odalarda klimalar çalışmıyor yatakların yayları çıkmış temizlik 0. paranızla rezil olduk. birde üstüne hastalandık.

ÇOK KÖTÜ

Otel: Golden Age Hotel - Bodrum
Bölge: Bodrum

Yemekler berbat açık büfe deyim günde 3 çeşit yemeği sürekli dayıyolar. Açık büfenin ne olduğundan haberleri yok sanırım. Eğer gençseniz kesinlikle gelmeyin. Hadi geldiniz otelde kesinlikle vakit geçiremezsiniz.
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

bütün bir yıl çalışıp yorulduktan sonra sadece ve sadece 3 gün olan tatilimi malesef bu otelde geçirdim.3 günde tam 7 kere kapıda kaldık kartlı sistem bozuk başka oda yok oda leş personel suratsız .agızlarından kaçırdılar kapı problemi bütün otelde varmış aman arkadaşlar paranızla lezil olmayın
Otel: Royal Asarlık Beach Hotel
Bölge: Bodrum

Hizmet açısından her şey kötü git kendin al uygulaması ultra her şey dahil olmasına rağmen hizmet iğrenç otel pis herkes kendi halinde o paraya o otele gidilmez çok pişmanız kesinlikle gitmeyin iyi nasıl yorum yapmışlar aklım hala almıyor !!!!
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

Eşimle balayı için fotoğraflarına ve Ets Tur un verdiği puana güvenip gittiğimiz ve tam bir hayal kırıklığı yaşatan otel. Yüksek puanın sebebinin Ets Tur'un kendi oteli olduğunu anladığımızda malesef çoktan otele varmış ve odamıza geçmiştik. Odalar ufacık, klimalar kesinlikle yetersiz ,odayı soğutmuyor ayrıca lavabo odanın içinde yer alıyor. Tesisin içi deseniz asla o kadar para verilecek kalitede değil. Bavullarımızı alıp başka bir otele koşarak kaçmamız bir oldu. Ets nin puanlarına ve Voyage otellerine bir daha da asla güvenmemiz gerektiğini böylece anladık.
Otel: Club Flipper Otel
Bölge: Bodrum

Berbat bir otel ...müşteriler kalitesiz...odalar rezalet ...ve gelen müşteri rezalet şiddetle tavsiye etmiyorum personel ilgisiz ve müşterilerden biriyle seviyesiz kavga etmek zorunda kaldım ve tatilimi rezil etti pislikler havlu bile getirmiyorlar her son derece berbat Deniz haricin de hiç bir şey iyi değil di 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
Otel: Hotel Onderhan Beach Club - Önderhan Otel
Bölge: Bodrum

Tatil rez yapıp sabah aradığımda otel dolu bilgisi aldım. Ücretimi göndermiştim. Ücret iademi istedim ki yetkillere ulaşmak çok zor oldu tabi yetkililerse, 20 gün geçti iade Yok cevap Yok... her türlü yasal hakkımı kullanıcam size tavsiye ücreti kaptırmayın geri alamıyorsunuz soygunculardan
Otel: Palm Garden Hotel - Gümbet
Bölge: Bodrum

ETS turun oteli ve önerildiği için geldik ancak beklediğimiz olmadı yemek yok iki üç çeşit yemek oda yanmamışsa salata kaç günlük olduğu belli değil zeytinyağlı desen yok havuz başı eğlence desen kendilerine göre masa tenisi dart ve su topu oyundan çok 3/5 kişinin kendilerince animasyonda bir arkadaşla eğlenmeleri sorumlu şahısla konuştuğun zaman seni kayır bile almayan tavırları ve en önemlisi içki şişelileri ile havuza girmeler .restoran camları leş gibi ve bunun gibileri.Tek kelimeyle rezalet ötesi

ÇOK KÖTÜ
Otel: Voyage Torba
Bölge: Bodrum

28 temmuz?dan itibaren bu oteldeyim bugün 2 . günüm otel berbat 9000 tl para verilip kalınacak otel değil odalar tek yıldızlı otel odalarından bile kötü lavabo odanın içinde klozetler sararmış banyo yok 1x1 metre kare duş alacağınız bir yer. yemek çeşitliliği az bebekle kalınacak bir otel kesinlikle değil . kesinlikle bu otelde kalınmaz. bugün çıkışı yapıp başka ötele geçeceğiz. ets ve voyage otelleri benim için bitmiştir. bunu yazmamdaki amaç ets çalışanlarına güvenip buhara?ya sakın gelmeyin
Otel: Vogue Hotel Bodrum
Bölge: Bodrum

Vogue Hotel de konaklayıyoruz 10 gün, eşim zehirlendi, gündüz havuzda ve otelde bir çok kişinin kustuğunu gördük ve tanıdığımız kişilerinde hastalandığını öyrendik. Otel havadan diyorlar, insanları aptal yerine alıyorlar, kesinlikle gelmeyin. Yemekten tabi ki, otel diyor ki yemekten olsa çok daha ciddi olur da, bundan daha nasıl ciddi olabilir?
Otel: Salmakis Beach Resort & Spa
Bölge: Bodrum

SALMAKİS?DE 10 GÜN NASIL GEÇER ?
Maalesef uzun bir yazıyla karşınızdayım. İnanın nerden başlasam bilemiyorum ama sanırım en doğrusu o ilk günümüzden başlayıp ,detaylandırıp ,sizler için hiç üşenmeden yazmak ve sizlere bilgi vermekten dolayı da çok iyi hissediyorum.
Salmakis DE 10 Gün :
Otele girişimizde kimsenin ilgilenmediği ve valizimi çekiştire çekiştire resepsiyona doğru ilerlediğim vakit ,yanımda ki ablam ve arkadaşımın da görmezden gelinip telefon konuşmalarına devam eden resepsiyonistlerin ,o telefonları kapatıp kendi aralarında da konuşmalarının bitmesini bekledikten hemen sonra küçük bir tebessümü esirgeyip, sonunda yardımcı olabilir miyim sözünü duyduktan sonra kendimizi tanıtıp odamızın hazırlanması için beklerken ,aradan geçen süre içinde hiçbir ets tur ekibiyle de iletişim kuramadan odamıza geçtik. Arkadaşlar ,bunca yıldır yurt içi ve yurt dışı bir çok otele gidip tatil yapan benim için ve elbette aynı zaman da ablam ve arkadaşım için de tam bir hayal kırıklığı ve şok için d,e salmakis otelin 5 yıldızlı ve ultra herşey dahil olduğunu söyleyecek olursam, odanın görüntüsü ile yaşadığımız kriz cidden içler acısıydı. Biz tam 6 ay önce çok sevdiğimiz bardakçı koyunda ( bir sene önce aynı koyda ki voyage bodrum ve azka da kalmıştık ,ve sanırım beklentimiz de haliyle yüksekti ) salmakis için rezarvasyon yaptığımız da böyle bir hayal kırıklığı ile karşılaşacağımızı hİç düşünmemiştik .
Odalar : eskitme tarzda olan ancak ,eskitmeyi ,baya baya hiç yenilenmemiş temiz tutulmamış eski bir oda ile karıştıran salmakis yetkililerine söyleyeceğim şu?!
- Odamız da mevcut olanlar :
- Eski ,kirli ve kocaman büyük bir yırtığın olduğu tül!
- 2 tane koltuk olarak bilinen ama evinizin deposuna bile kaldırmaya tenezzül etmeyeceğiniz dokunmaya iğrendiğim eski kirli görünen o gereksiz 2 koltuğun!
- Televizyon demek istediğim ama ona hiç benzemeyen dokunsam yamuk ve düşecek gibi durduğu ,monte edilememiş tv görüntüsü! ( hiç açılmadı ,dokunmadık bile )
- Yatak çarşafların temiz gelmesi gerekirken ,lekeli ve yatağı sarmayan ordan burdan çıkan ve görüntü de hiç yatıp da uyumak istemeyeceğiniz bir yatak!
- Banyo da ve oda da ki yerlerin fayansların detaylı temizlenmeyip ,çıplak ayakla basmaya çekindiğim yerler de içler acısıydı maalesef!
- Yatak kenarlarında kirler ,yırtıklar ,eski püskü ne varsa kontrol edilmeden yenilenmeden bizi o odaya sokan SALMAKİS YETKİLİLERİ !
- Oda dış kapısının alt bölümüm çok açık olması böcek yaprak vs odanın içine girmesi sıkıntısı!
- Oda da ki sigorta kutusunun patlaması ve çok şükür ki yangın çıkmaması !
- Havlu alacaz diye saat tam sabah 9 da açıldığını söyleyen stand da duran çalışanın bizi o sıcak ta 10 dakika bekletme kararı cidden çok saçmaydı . misafir olarak orda bekletilmek yerine o havlular verilebilirdi !!
- Otel animasyon ekibinin bize olan tavır ve alakaları ! kendileriyle gece eğlenmeye gitmek istemeyip ve üstüne bunu kişiselleştirip ,bize trip atan veya uzak duran ekibin hiç de profosyonel davranmadığını belirtmek isterim
- Ultra herşey dahil konseptinde bir çok gittiğimiz her otele rağmen ,burada ki sistemin nerdeyse yarım pansiyona dönüşen akşam içki servislerin de bize kısıtlama getiren bar veya yiyecek içecek müdürü veya yardımcıları için ne söyleyebilirim inanın bilmiyorum . şöyle dile getirecek olursam ,biz akşamları eğlenceyi izlerken veya tatilimizin keyfini çıkarırken ,bize verilen menüde ki içkilerin nerdeyse yarısında herşey dahil yokken ücretli olduğunu öğrendikten sonra ,bu otelin neresinde ultra herşey dahil var inanın çözemedik her birimiz.
- Ben böyle bir şeyi ilk kez SALMAKİS OTEL DE GÖRÜYORUM MAALESEF! Bir tane barmen dışında bize diğer barmenlerin oooo yine geliyorlar kaçın ifadelerini çok net gördüğümüz ekip tamamen hayal kırıklığı. Elbette onlara söyleneni yapıyorlar da ,bize alkol diye salak yerine koymak isteyen o müdür her kimse ,birazcık votkayı koyup üstüne koca bardaklara meyve suyu doldurup bizi her gece şişiren içkileri içmek zorunda olmadığımızı dile getirip ,tatile gelen misafirler olarak bizim parasını ödediğimiz ancak doğru düzgün hizmet alamadığımızın bu otelin bunca zaman nasıl ayakta kaldığını da inanın çok merak ediyorum.
- Biz snack bar da veya restoran da yemek yedikten sonra tabakların bir türlü toplanmadığı ,her defasında her gün (10 gün boyunca ) söylemek zorunda kaldığım ,ki buna mecbur değiliz, isteğimiz de sadece temiz bir masa da oturmak elbette ,sanırım bu çok zor değil!
- Çalışan Nepal li hizmetliler veya garson vs gibi kişilerin Türkçe bilmemesi de tam komedi idi. Arkadaşlar neyse ki İngilizce biliyorduk ? neyse ki çok şükür ?ki onlara her gün söylediğimiz cümlelerimiz kısaca şöyleydi,
- Lütfen odamızı daha iyi temizler misiniz? Islak havluları değiştirmemişsiniz . eksik olanları siz bana verin en iyisi sonra yine unutursanız size nasıl ulaşırım çok zor haliyle ?!!! yani çalışanlarla köşe kapmaca oynamaya başladığımız da EVET ARTIK SALMAKİS E GÜLMEYE DE BAŞLAMIŞTIK . KABULLENDIK HALİYLE ! AMA İSTEKLERİMİZDEN VAZGEÇMEYEREK
- ZORLA DA OLSA O ODA TEMİZLENDİ,HAVLULAR YENİLENDİ ,MASAYI TOPLATTIK,İÇKİMİZİ KOSKOCAMANNN BARDAKLARA KOYUP MEYVE SUYU İLE BİZİ ŞİŞİRMEYİN DE DEDİK ,ÇOK ŞEY SÖYLEDİK ,BÜYÜK BİR SAVAŞLA SALMAKİS TATİLİMİZİ SONLANDIRDIK .
- ANCAK !!! BİZE VERİLEN ANKET SONUNDA ,ORDAN AYRILMAMIZA 2 GÜN KALA ,HİÇ BİR ŞEYLERİNDEN MEMNUN OLMADIĞIMIZA İNANAMAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ BAYANI ODAMIZA DAVET EDİP ,KENDİSİNE HERŞEYİ DETAYLARIYLA ANLATTIKTAN HEMEN SONRA ,ÖZÜR DİLEYİP ,SON GÜNLERİNİZİ GÜZEL GEÇİRMENİZ İÇİN HERŞEYİ YAPACAĞIM DİYİP ODADAN GİDEN O MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ BAYANIN BİZ OTELDEN ÇIKIŞ YAPMAK İÇİN BEKLERKEN TRANSFER ARACIMIZ HENÜZ GELMEMİŞKEN ,YANIMIZA BİLE UĞRAMAYAN VE AKSİNE BİZİMLE İLETİŞİM KURMAYAN BU SALMAKİS YETKİLİSİNİN GERÇEKTEN NE İŞE YARADIĞINI BİLMİYORUM.
SALMAKİS OTEL BARDAKÇI KOYU BODRUM OTELİNDEN MEMNUN KALMAYARAK DÖNDÜKTEN HEMEN SONRA SAYISIZ ÇEVREME İLETTİKTEN SONRA BUNUN PEŞİNİ BIRAKMAYIP ,KİMSENİN BÖYLE KÖTÜ BİR TATİLİ YAŞAMAYA MECBUR KALMAMALARI İÇİN HER YERE BU YAZIMI GÖNDERECEĞİM.NOT: TEK SEVDİĞİMİZ YANI O GÜZEL KOYU ..DOĞANIN BİZLERE SUNDUĞU O GÜZEL TEMİZ DENİZ?VE SADECE ALACARD REST. DA Kİ SUNUM VE YEMEK Tİ . 10 GÜNDE 1 AKŞAM KEYİF ?İNSANLAR, PARA VERİR, ZAMAN YARATIR VE KEYİFLE ,EĞLENMEK, DİNLENMEK VE KEYİFLİ BİR TATİL İÇİN OTELLERE GİDER . KARŞILIĞINDA HİÇ BİR ŞEY BULAMAMAK DEMEK ,BU KİŞİYE YAPILAN EN BÜYÜK HAKSIZLIK VE SORUMSUZLUKTUR . SALMAKİS OTEL YETKİLİSİ VEYA YETKİLİLERİNEDİR YAZIM !Not: arkadaşlar biz neşeli eğlenceli çok rahat iletişim kurabilen bir grup olarak ,elbette herşeyin mükemmel olamayacağını da bilen yetişkinleriz aynı zaman da ,ancak hemen hemen herşeyde sıkıntı yaşayınca ,bizi bile çileden çıkartan bu otele bu yazıyı yazmaya gerek duyduk ,bunu da dikkate alırsanız seviniriz.
UMARIM BİR ÇOK İNSANA ULAŞIR BU YAZIM. BUNUN İÇİN İNANIN HERŞEYİ DE YAPACAĞIM . TŞKLER.

Otel: LATANYA BEACH RESORT
Bölge: Bodrum

Su anda hala oteldeyiz ve lobiden yaziyorum bu mesaji otel konum olarak biraz merkeze uzak kapinin onunden bir dolmusla yaklasik 20 dakikada merkezde olabiliyorsunuz hemen karşisinda eczane var ben biraz usuttum ve hemen ordan ilacimi alabildim yani, otel personeli olarak gayet guler yuzluler ve ilgililer bar bolumunde mavi uniformali hizmet ekibinden diyarbakirli yusuf kardesim ozellikle bizimle cok ilgilendi ona ayrica tesekkur ederim eger bu mesajimi otel yonetimi okuyorsa mutlaka bu arkadasi degerlendirmelerini tavsiye ederim ayrica ets tur gorevlisi tugce cıkrıkçı kardesimizede ayrica tesekkur ederim gayet ilgili bir arkadas lutfen bu mesajimida ets turdaki yetkililer dikkate alsinlar animasyon ekibi cok aktif ve eglenceli cocuklar oyle bulasik olup seni rahatsiz etmiyorlar herkes tamamen musterileri memnun etme peşindeler odalar hergun temizleniyor yemek servisi hep var ac kalmiyorsun yani dondurma gozleme vs. Bircok alternatif de var sular pet sisede olmasi cok iyi ve ayricalik yaratan birsey denizi muhtesem kesinlikle gelip gorulmesi gereken bir yer ben esimle birlikte geldim oyle rahatsiz eden hanzo tiplerle karsilasmadim her otelde olabilecek bazi ufak tefek aksakliklar var onlarida hoş gorebiliriz tabi biz bir hafta kaldik ve yarin son gunumuz su ana kadar eksi bir not verdigimiz birsey olmadi cocuklu aileler rahatlikla gelebilir cocuk eglenceleri yeterince mevcut interneti cok aktif değil oyle evindeki gibi kullanamiyorsun yani kisacasi bu oteli herkesin bi gelip gormesi gerekiyor ozellikle denizi muhtesemdi yuzmeyi seven birisi olarak ben ve esim bayildik baliklarla birlikte yuzduk baliklari besledik gayet guzeldi personel inanilmaz ilgili gecmis yorumlarla okuduklarim biraz beni sasirtti dogrusu bizim oyle kotu bir izlenimimiz olmadi otel yonetimi ve ets tur yetkililerinin tekrar verdigim isimleri degerlendirmelerini rica ederim sezarın hakkı sezara herkese iyi tatiller
Gürkan Duman...
Otel: Family Belvedere - Bodrum Yalıkavak
Bölge: Bodrum

Otelden bu gün cıktık son iki gündür sözde havuz bakım yapılıyor.ondan öncede cok kirli olan havuzu kullanamadık zeytin yeşili havuzun daha en az iki gün temizlenmeyeceginden eminim pet pardak tabak kırık cam hepsi var havuzda.resepsiyon görevlileri cok kaba hic bir sey çözülemiyor lan lun dayı v.s şeklinde hitap ediyorlar çaresizliğinize dalga gecip gülüyorlar,plajı cok kötü,odalar duvar kağıtları dökülüyor tuvaletten gelen pis koku sürekli odada bir kere temizlik havlu degisimi v.s yapilmadı.aksam muzik calınıyor belli baslı kisiler muhtemelen calısanlar saatlerce halay cekiyor, tüm mesrubat ve ickiler sulu katılırken su eklendigini görebiliyorsunuz.az ve 2.kalite malzemeyi her seye ragmen süsleyebilen aşçıyı ve ortalıkta birseyler yapmak icin cırpinan iyi niyetli ögrenci gencleri ve manzarayı alkıslıyorum isletme guzel isletmeci kötü.
Otel: HILTON HOTEL GÖLTÜRKBÜKÜ
Bölge: Bodrum

Resepsiyonda arkadaşlar her istediğinize elinden geldiğince yardımcı oluyor sorun yok. Odalar temiz klimalar iyi çalışıyor minibar ücretsiz. Havuz genelde az insan oluyor üç tane havuz alanı var temiz sürekli servis var kokteyl ve diğer içecekler çok iyi şekilde servis ediliyor. Restoran sürekli farklı seçenekler var ve hilton kalitesine yakışır şekilde. Koyu bence dünyadaki en güzel koylardan birisi kendi koyu olan az otelden birisi. Bu arada restoranda kullanılan malzeme birinci sınıf organik ve lezzetli. Personel çok iyi. Sahilden odaya kadar sürekli golf arabaları taşıyor sizi. Yürüsenize eğer 65 yaş üstü değilseniz yorucu değil. Personel yemekler çevre doğa herşey Hilton kalitesinde. Sahilde + 16 iskelesi müzikli. Öyle ucuz otellerdeki animasyon yok. Hilton?da zaten öyle şeyler olmaz. Bilen bilir . Akşamları sürekli konser var o eğlenceli işte. Burayı beğenmeyen kötü yorum yazan bilmiyorum nerden gelmiş. Ben dünyada 35 ülkede dolaşmış ve hep 5 yıldızlı otellerde kalmış biri olarak yazıyorum. Ayrıca sahildeki gözlemeci abla muhteşem bir insan. Yorumlara bakarak gittim yanına. Aksine gayet normaldi. Kötü yorum yazmak isteyen kişiler olabilir onlara inanmayın gelin bu ötele süper.
Otel: Sunhill Hotel
Bölge: Bodrum

Hayatımdaki en rezil tatildi hangi birini anlatsam bilemiyorum.3 öz kardeş aile odası tuttuk ilk günün sabahının köründe oda kapınmız yumruklanarak uyandık. Odada fuhuş parti yaptığınızı söyleyerek dünyanın hakaretini duyduk. Biz tabi oteli ayağa kaldırdık bu terbiyesizlik karşısında. Üstüne özür dileyeceklerine bir de otelden kovulduk. 2. Gün paramızı da iade etmediler. Polis çağırdık şikayetçi olduk. Otel sahibi olduğunu iddia eden otelcilkten zerre nasibini almamış şahıs ertesi kayıplara karıştı. Ayrıca odalar çok pis eski fotolarla alakası Yok. Yataklar eski yayları fırlamış lavabo ve banyo kıl içinde. Temizlik yaptık dedikleri paspas bile leş gibi kokuyor. Uzun lafın kısası rezaletti. Tatil dönüşü heryere üşenmeyip tek tek yazacağıma söz verdim. Herşeye rağmen bunları tüm kibarlığımla yazıyorum. Söylenecek çok şey var. Lütfen bu otele gitmeyin. Beyni örümcek dolmuş kendini ahlak bekçisi sanan otelin sahibi o yaşlı amca umarım bunları okursun. Herkese de rezil olursun kimse gelmez oteline umarım. Size verdiğim para haram zıkkım olsun
Otel: Palm Garden Hotel - Gümbet
Bölge: Bodrum

Bodrumun en berbat,en ilgisiz ve bilgisiz hoteline hoş geldiniz. Resepsiyonistten garsona güvenlikten aşçıya iğrenc iğrenç iğrenç. Tüm şezlonglar kırık,yanık paramparça. Hotelin her yeri leş. Çocuk vs asla getirmeyin her yeri çöp götürüyor. Garsonları laf sokma derdinde,resepsiyonist hotelde kapalı garaj olduğunu bile bilmiyor. Leş odalarda çalışmayan klimalarla bir tatil geçirmeyin. Kesinlikle gelinmez. Düşünsenize müdür yok personel bilgili değil ve ne yemek ne tatlı ne meze hıcbırsey yok. Hergun arızalanan bira ve meyve suyu makinaları ile bır hamburger almak için 40 dk sırada bu sıcakta beklemeniz mükemmel hizmet anlayışları içerisinde. Ha unutmadan eğer hotel personeli yemek almaya gelirse müşteriden önceliği var. Her bölümde yalnızca 1 kişi çalışmakta ve tüm işler berbat şekilde yürümektedir.
Otel: Armonia Holiday Village & Spa Hotel
Bölge: Bodrum

Çok lüks ve pahalı otellerle kıyaslamayın ancak yemek ve temizlik konusunda çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim. personel çok güleryüzlü, hizmet çok iyi ancak deniz taşlık, ayakkabısız girmeyin ve sabah saatlerinde daha sakin oluyor.
Otel: Bodrum İsis Otel - Hotel Isis
Bölge: Bodrum

16,07,2018 de giriş yaptığım hotelde 5 gece eşimle kaldık iyi personle olarak ödül alması gereken kişiler pastane bölümü esra hanım iskele ye yakın olan bardaki murat bey geri kalan hiç bir şeyden memnun kalmadım hotele ilk girdiğimiz gün elbise askısı yok klima su akıtıyor bunlar 3 üncü günü sonra tamanlandı ve duş alınca odanın ortasına su geliyor odanın kasasını kullanmak için günlük 3 euro para istediler resepsiyonda ücretsiz kasa varmış oda temizlikçileri sabah saat 8 de kapıya geliyor bide akşam saat 17 de kapımızı çalıyorlar temizlik için ve mini bar zaten varla yok arası birşey mini bar dolabı soğutmuyor gündüz saat 14 ve 16.30 personel çok ses yapıyoru ve uykum bölünüyor kimse ilgilenmedi söylememe ramen restoran ve yemekleri orta sınıf ortalık allak bullak ets tur rehberimizde sağolsun sadece gece kulubüne çıkarmaktan başka bir derdin sıkıntın varmı diye gelmiyor.En mutlu olduğum gün hotelden çıkıp kurtulduğum andı lütfen siz siz olun hotel diye bu neydiği belirsiz yeri satın almayın .
Otel: Kadıkale Resort
Bölge: Bodrum

Geldiğimiz ilk andan itibaren çalışanlarının tutumu konuşma tarzları yüzünüze tokat gibi iniyor.nereye geldim diyorsun sonra manzaraya bakıp hadi boşver tatile geldin rahat ol derken başka bi çalışanın yanında arkadaşıyla ağza alınmıycak küfürlerle konuşmasına tanık oluyosun, ordan uzaklaşayım diyosun diyosunda ne çare kardeşim hepsi aynı sanki hepsi aynı yerden özellikle aynı özelliklere sahip seviyesiz insan topluluğu. Daha neler neler yemekhane denen hamam ortamı bardak istemeye çekineceğin garsonlar........ anlayan anlamıştır
O BEŞ YILDIZA KANIP BURAYA GELMEYİN TATİLİNİZİ BERBAT ETMEYİN
Otel: Azka Hotel - (Apart Otel)
Bölge: Bodrum

Otel 5 yıldızlı ama bir yıldızı dahi hak etmiyor pansiyonda kalsam daha iyiydi 1. güler yüz yok bir işletme güler yüzlü olmalı otele girdim ilgi alaka sıfır çantalarımı kendim yüklenip odaya götürdüm 2. otopark sıkıntısı var 3.odaya geldim odada sadece bir şişe su ve içtiğin her su ücretli su sıkıntısı çekiyorsunuz eğer isterseniz 10 lira gibi bir ücret ödemek zorundasınız odadaki şişe bittimi işiniz bitti yemeklerde bile suyu milyon defa kullanılmış artık pet şişelerin hijyen adına hiç birşeyi kalmamış suyun nerden doldurulduğu belli değil garsonlar size bir bardak su veriyor sonra ara ki garsonu bulaşın yemekler berbat ve hijyen sıfır çatal bıçak tabak yıkanmayanlara aralarında yemek artıklarına raslamanız mümkün 3.renzlonk kapmaca sabah 7 de kaptın kaptın yoksa şenzlonk yok halk plajı gibi erken giden kapıyor hizmet adına hiç bir şey yok kuma havlunu seriyorsun hee tabi havluda kalırsa havlu görevlisi havlum yok ıslak var onu vereyim derse şaşırmayın Kullanılmış havlu verdiği dahi oldu 4.odalara bir kere kapı tıklanıp giriliyor yani beklemek yok yataktan kalkıp kapıyı açmamı beklemeden odaya lap diye giriyorlar 5 saniyeniz var Allah?tan giyiniktim temizlik görevlisiyle karşı karşıya kaldım odada daha sonra rahatsız etmeyin yazısı astım fakat görevli ben odada değilken girip odayı temizlemiş benden izinsiz ve cüzdan kıymetli eşyalarım saatim eşyalarım herşeyim odadayken hatsizce 5.aracınızı asla teslim etmeyin aracımı otoparka alın dememe rağmen almadılar zaten 15 araçlık bir otoparkı var bin kişilik otelde uyarılarıma rağmen alınmadı ve aracıma tatilimin dörtdüncü günü vuruldu ve ne otel müdürü ne valeler sorumluluk kabul etmediler kamera kayıtlarını bakıldı kendi aracımı tanıyamadım kameralar resmen karıncalı vuran araç kim plaka sorduğumda beyaz arabada çarpmış olabilir kırmızıda takside gibi bir açıklama geldi kazaymış olurmuş böyle şeyler anahtarımı vadeye teslim ettikten sonra araç sizin mesuliyet sizdedir dediğimde ne kıymetli aracınız varmış gibi bir saygısız uslupla aşalayama kadar gittiler tatilimi bu olaydan sonra sonlandırdım bir haftalık gittiğim tatil zehir oldu ve gece 11 de yola çıktım hiç bir konuda çözüm yetkili Bulmak mümkün değil bu otele beş yıldıza yakışmayan bir işletme asla gitmeyin ASLAA

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz