Ana Sayfa İletişim

Ephesus Boutique Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Ephesus Boutique Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Ephesus Boutique Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

mükemmel

Otelci bir kisi olarak, çok uzun zamandir bu kadar özveri ve sistemli çalişan mutlu bir personel kadrosuna, ilgi ve alakaya rast gelmemistik. Otel oda ve konsepti ile de çok yeterli ve güzel. Ama mimari güzelliğini daha da ortaya cikaran kesinlikle otel yönetimi ve çalişanlari... Emeği olan herkesi tebrik ediyorum ve herkese gözüm kapali tavsiye ediyorum.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGeçtiğimiz yaz eşimle beraber kaldığımız bir oteldi. Otel gerçekten temiz ve bakımlı. Herhangi bir tur operatörüyle gitmedik Kuşadası merkezde yaklaşık 10-15 adet 4 yıldızlı oteli gezip, odalarını inceledik. Hiçbirisini temizlik ve kalite anlamında içimize sindiremediğimiz için efes butik otelde kalmayı tercih ettik. Efes Butik Otel herşeyiyle temiz ve nezih bir oteldi. Sabah kahvaltısı açık büfe olmadığı için biraz hayal kırıklığıydı. Ama o da idare ederdi ;)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Ephesus Boutique Hotel Kuşadası

Kirazli Koyu
Aydin
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et