Ana Sayfa İletişim

Marti Beach Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Marti Beach Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Marti Beach Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Berbat
Tek kelimeyle berbat yemekler özensiz ve berbat kokuyo önümüze köfte diye at eti kondu resmen tabagımıza dokunamadık ac kaldık resepsiyon görevlileri kaba yataklar pis tuvalet leş bi daha da asla gelmem kimse gelmesin paranıza yazık


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMükemmel
10 Şubat 2018 de lise arkadaşları olarak, kendimizin düzenlediği etkinliği gerçekleştirmek üzere giriş yaptık. Giriş yaptığımız andan, çıkış yaptığımız saat'e kadar, bizleri hiç yalnız bırakmayan, sohbetini güler yüzünü bizden esirgemeyen, Gala gecemiz için özel çaba harcayan Eyyüp bey, Melek hanım ve diğer personel arkadaşlara teşekkür ederiz. Kesinlikle sıra dışısınız....Bundan böyle siz nereye biz oraya...


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumOtele ilk girişteki resepsiyondaki kız ne geldiniz der gibiydi.Rezervasyon sırasında özellikle aile odası istediğimizi belirttiğimizde tamam dendiği halde ötele geldiğimizde var diyebiliriz ama şu an yok dediler .Çıkacağımız günlü kahvaltı hakkımızı girişte kullanmak istediğimizi çıkışta kullanamayacağımızı söylediğimizde öyle bir hakkınız yok ne yani tost mu ısmarlayım şimdi çocuğunuza diyerek bizi aşağıladı .Daha ilk giriş izlenimlerimiz bu henüz oda bile verilmedi iki saattir bekliyoruz.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat ötesi
Yılbaşı gecesi fırsat sitesinden aldığımız Martı Otel (Kuşadası) tatili tam anlamıyla tezaletti. Oyele giriş yaptığımız andan iyibaren elektrikler kesikti. 10 dk sonra gelceği söylendi ve geldi. Giriş yaptırıp odalarımıza çıkınca elektrikler tekrar gitti ve odamız buz tutuyordu. Isınmak için yorgan aradık fakat odada olan tek şey babaannemin gençliğinden kalma battaniyelerdi. Resepsiyonu aradığımız zaman bize ellerinde sadece battaniyeleri olduğundan bahsettiler. 20 dk sonra elektrikler geldi ve biz neyse diyerekten hazırlanmaya başlafık fakat 5 dakika sonra tekrar gitti. Kışın ortasında sıcak su, klima, yorgan hiç bi şey yoktu. Aşaığa indiğimizde en sz 20 oda paralarını iade isteyip gittiler. Biz de paramızı alıp gittik fakat yılbaşı gecesi olduğu için hiç bir yerde boş yer bulamadık ve resmen kabus gibi bi gece geçirdik. Sakın ama sakın gitmeyin. Benden söylemesi..


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBERBAT
2016 yılbaşı programı için arkadaşlarımızla gittiğimiz kuşadası martı otel tam bir rezaletti keşke gitmeseydik. bütün gün elektrikler gelmedi odalar buz gibi elektrik ara ara gelse dahi klimalar arızalı çalışmıyor. sıcak su yok. bütün gün elektriklerin gelmesini bekledik zaten çoğu kişi çıkış yapıp gitti. Neden önlem almıyorsunuz diye sorduğumuzdaysa açıklamaları çok komikti : Elektriğimiz kaldırmıyor ama bir çok kişi gitti zaten bu saatten sonra bir sıkıntı olmaz diye bir cevapla karşılaştık.yılbaşı programım berbat oldu bütün gece kalacak yer aramayla geçirdik


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHstika
Ilk başta 4 gece diye planladığımız tatil, işlerimizi uzaması sebebiyle 8 güne çıktı. Ve ikinci 4 günümüzü de burada geçirdik. Bu kararı almamız, tamamen otel çalışanları ve gördüğümüz yakınlık. Temizlik, yemekler, otelin konumu,denizi, müdüründen çalışanına herkes sizi evinizde gibi hissettiriyor. Şef Aziz bey, turizm öğrencisi olan Emre ve Alican, Özge, Tolga, resepsiyon Erkoç bey ve insan kaynakları müdiresi Emel hn. ve sayamadigim birçok kişi bizi rahat ettirebilmek adına çok iyi hizmet verdiler. Tekrar herşey için teşekkürler. Hiç dönmek istemedik ve giderken yapıya kadar ugurlandik. Yeni arkadaşlar kazandık. Kesinlikle gitmelisiniz.hatta selamlarimi da iletirseniz çok memnun olurum .iyi tatiller :)


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSüperdi
yeni devralınmış bir işletme biraz yeniler ama olumlu insanlar ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar
manzarası ve konumu harika çok güzel bir beach işletmesi var kafa dinlenecek bir mekan


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumhayal kırıklığı
Geçen sene gitmek isteyipte gidemediğimiz martı beach hotele bu sene 20\08\2015ile24\08\2015 tarihleri arasında gittik gitmez olaydık.Otel tam bir rezalet,plajına lağım suları akıyor,yemekleri çok kötü.22\08\2015 günü 5 yşındaki kızımı kusma ve isal şikayeti ile kuşadası devlet hastahanesine acil olarak kaldırdık doktorun teşhisi mikrobik sindirim bozukluğu ardından aynı şikayetler bende oldu ve şu an eşimde aynı şikayetten rahatsız durumda ayrıca bizim otelden ayrıldığımız 24\08\2015günü başka bir müşteri içinde muhtemelen aynı şikayetler için doktor çağırıldı.Uzun lafın kısası kıt personel özensiz yemekler zoraki temizlik ve sonu hastane.Yalnız bir tek iyi tarafı güler yüzlü ve çok çalşıkan personeli var çalışanların hepsine teşekkür ederim.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Marti Beach Hotel Kuşadası

Kadinlar Deniz Cad. No:71
Kusadasi
Turkey

Şikayet Et