Ana Sayfa İletişim

Faustina Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Faustina Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Faustina Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 1/ 10 (Kötü)

Otel Değil Vasıfsız Pansiyon
Otel yönetimine. : İnternette yazan rezil yorumları okuyup değerlendiriyor musunuz acaba? Hakkınızda 1 tane iyi yorum yok utanın biraz. Patron denen mafta kılıklı görgüsüz okusun bu mailimi. Eğer vaktim olsa sizinle uğraşır ve 4 yıldızı bir yerinize monte ederdim. Bakanlıktan iptali için uğraşmayı çok isterim ama zamanım yok. Bende geçen yıl kaldım yorumları okumadan. Aynı rezilliği bende yaşadım. Görgüsüz patrona ve kıro çalışanlarınız bu saatten sonra adam olmaz. Ben herkeze söylerim bundan sonra orası otel değil ayak altı pansiyon


%50 %50 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Çalışanların saygısız ve ukalaca tavırları her defasında gününüzü ve tatilinizi rezalete çevirecektir. Zaman kaybı.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet! Aklı olan bu otele gelmez.
Faustina otel gerçekten Allah kahretsin bu oteli de çalışanlarını da ben bu kadar saygısız iğrenç bi yer görmedim. Bir odayı alkollü diğerini alkolsüz tuttuk. Babamın kendine aldığı birayı bana vermesini olay yaratıp saygısızca odaya yazarız diye uyarmaları hiçbir şekilde laf anlatamamış olmamiz otele giren çıkan bir şey yok hakkını sadece bana verdi deyince bağırmaları kurallar diye diretip otel tatilimi zindan a çevirmeleri. Gerçekten o iğrenç sulandırılmış fıçı biranızın 2 liralık hesabını yapıp 4 gece 4 kişi kalıp 2500 lira verip bunu da burnundan getirmeye hatta bunu karşında müşteri yokta çocuk varmış gibi bağırıp çağırarak anlatmaya hiçbir hakları yok. Aklı olan gelmesin. Otelin sahibi acilen bu zihniyeti ve çalışanları değiştirsin. Yerine yenilerini getirsin. Bırakın müşteriye saygıyı insana saygıları bile yok. Umarım o hesapladıkları bir bardak bira burunlarından gelir.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet ötesi
Çok sıkıcı bir yer hiç tavsiye etmiyoruz, animasyon bile olmayan aşırı sıkıcı bir otel, küçücük bir havuz, çevrede gezecek bir yer yok, club bar disco yok, sonradan duyduk emeklilerin yeriymiş, yemekler kötü, denizi taşlı kirli ve çok dalgalı, sahibi çok kaba, çıkarken öğle yemeği bile yedirmedi para istedi, çöpe gidecek halbuki, verilen parayı hiç haketmeyen kötü bir otel, kesinlikle dört yıldızla alakası yok


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİğrenç ve sinir bozucu.
Eğer Faustina'dan rezervasyon yaptırmayı düşünüyorsanız, evinizde oturun derim. Neden mi? Asık yüzlü, günaydın demekten aciz, misafirleri ile dövercesine konuşan bir otel sahibi, ve otel çalışanları (bayanlar hariç).Yemekler berbat, alkolsüz herşey dahil olarak gittik. saat 10.00 dan sonra herşey ücretli. 4 yıldızlı değil, tek yıldızı dahi haketmeyen bir otel. Sinir olmak ve delirmek istiyorsanız bu oteli tercih edebilirsiniz. Berbat,ÇOKKKK KÖTÜ..%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumRezalet
Havuz yok denecek gibi. Yemekler tek çeşit ve oda berbat türk hamamına rica minnet alıyorlar. Sauna buhar odası yok. Çocukluysanız daha da kötü. Gidecekseniz iyi düşünün.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat hemen çıktık
20.05.2017 tarihinde bir kaç günlük tatil yapmak için otele rezervasyon yaptık.saat 9 gibi otele giriş yapacağımızı söyledik.saat 14:00 da otele girdiğimizde odamızın hala hazır olmadığını gördük.resepsiyon çok kaba ve oldukça saygısızdı.otele girdiğimizde otel görevlileri bile ücreti ödediler mi diye soru soruyor.uemek çeşitleri yok ve emin olun berbat.odaya girdiğimizde iki tane tek yatak olduğunu gördük.duble yatak istiyoruz dediğimizde ise verilen cevap görevlileri gönderelim çarşafları birleştirerek dunlenyapsınlar oldu.tabi ki biz de hemen iptali istedik.öcesinde iptal edemeyeceklerini daha sonra ısrarlarımız üzerine yemediğimiz yemeğin parasını kesip ödeme yaptılar.nasıl 4 yıldız almış akıl almıyor.havuz küçücük çalışanlar çok saygısız ve kaba.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
3 aile ile tatil yapalım dedik.restoran tek kelimeyle rezalet yani mahalle lokantasında daha çok çeşit bulunur.banyodan üstünüze su akıyor.havuz yok diyebiliriz.çocuk ve yüzme bilmeyenler için çok tehlikeli.otelin sahibi sürekli etrafınızda ve rahatsız edici bir şekilde sürekli uyarılarda bulunuyor.4 yıldız nasıl almış anlamak mümkün değil.havuzun derinlik boyu 1.80. kimse giremiyor.tek havuz var ve 20 metre kare kadar. yemek çeşitleri yok denecek kadar az.engelli için ne bir tuvalet nede havuza ve çevresine giden rampa yok.otel seçerken lütfen bunlara dikkat edin. iyi tatiller. birde tavsiyede bulunayım aynı fiyata ephesia oteli deneyin herşeyiyle harika bir otel ve yok yok diyebiliriz.hakkını teslim edelim.


%80 %0 %20
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Faustina Hotel Kuşadası

Şikayet Et