Ana Sayfa İletişim

İnanna Resort Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer İnanna Resort Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

İnanna Resort Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

Orta Derece
İlk açıldığı gün ordaydık, Otel yeni ve sıfır olduğu için uygun fiyata gittik..Bayram gününe denk geldiği için oteldeki tüm odalar doluydu ve inanılır gibi değil yemekhane de oturma sayısı yetersizdi ve konaklayanların yarısı diğer kişilerin yemek yemesini bekledi..Yemekler fena değil idare ederdi..Personellerden çok fazla ilgiyi beklemeyin ama yeni olduğu için belkiş değişme ihtimali de olabilir. Dönüşte güneş gözlüğümü orada unuttuğumu farkettim ve telefon açtım, ertesi günü kargoya verileceği söylendi ama 3 ay geçmesine rağmen onlarca kez aradım, oyalanıp durdup..Aman siz siz olun kimliğinizi mimliğinizi orada unutmayın..


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumkim nederse inanmayın süper yeni geldik herkeze tavsiye ederim persenal süper hekez cana yakın yemekler süper yazılcak çok şeyvar ama anlatmakla bitmezgüzellikleri


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

İnanna Resort Hotel Kuşadası

Şikayet Et