Ana Sayfa İletişim

Atinc Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Atinc Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Atinc Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

20 eylül 2011 tarihinde Atınç otelde kalmak üzere otele geldik...otel oda fiyatlarını ve yer durumunu ögrenmek üzere saat 01.00 sularında resepsiyona geldim.Otel görevlisinde yer oldugunu ögrendikten sonra söylediği 125 tl fiyatta uygun geldiğinden arabada oturmakta olan Yabancı uyruklu eşimide alarak tekrar otele giriş yapmak üzere geldik.O ana kadar gayet kibar olan otel yetkilileri eşimin İkamet tezkeresinden Romen olduğunu anladığında Otel sahiplerinin Romen uyruklu müşteri kabul etmediğini bu yüzden otelde kalamıyacagımızı söylediler.Kendilerine evlenme cüzdanımızıda gösterdigimiz haldeki buna hiç bir gerek yok(ikamet teskeresinde hersey yazıyor)otel görevlileri patronlarının kesin talimatı oldugunu ve kalamıyacagımızı tekrarladılar.Halbuki daha 2 sene önce ben aynı otelde romen bir grupla tatil yapmıstım.2011 senesi Türkiyesinde halen ırkçılık yapmayan kalkan Turizm acemisi ATINÇ OTELİ ben ve eşim nefretle kınıyoruz ve bu olayı TURİZM BAKANLIĞIMI za kadar götürmeyede kararlıyız!! diyerek Atınç Otel hakkındaki şikayetimizi Otel müdürü Bekir bey ile yaptığımız görüşmeden sonra geri almak durumundayız.Bekir bey olayın tamamen yanlıs bir anlaşılmadan dolayı meydana geldiğini , olaya otel yönetimi olarak çok üzüldüklerini belirterek ve ben eşimden özür dileyerek en azından kendimizi rahat hissetmemizi sağlamışlardır.Olay sonrası gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerini kutluyor ve müşteri memnuniyetinin bu kadar kolay olabileceginin diger tesislerede örnek olmasını diliyorum.ATINÇ Otele başarılarının devamını diliyoruz!!!Teşekkürler!!
%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum20 eylül 2011 tarihinde Atınç otelde kalmak üzere otele geldik...otel oda fiyatlarını ve yer durumunu ögrenmek üzere saat 01.00 sularında resepsiyona geldim.Otel görevlisinde yer oldugunu ögrendikten sonra söylediği 125 tl fiyatta uygun geldiğinden arabada oturmakta olan Yabancı uyruklu eşimide alarak tekrar otele giriş yapmak üzere geldik.O ana kadar gayet kibar olan otel yetkilileri eşimin İkamet tezkeresinden Romen olduğunu anladığında Otel sahiplerinin Romen uyruklu müşteri kabul etmediğini bu yüzden otelde kalamıyacagımızı söylediler.Kendilerine evlenme cüzdanımızıda gösterdigimiz haldeki buna hiç bir gerek yok(ikamet teskeresinde hersey yazıyor)otel görevlileri patronlarının kesin talimatı oldugunu ve kalamıyacagımızı tekrarladılar.Halbuki daha 2 sene önce ben aynı otelde romen bir grupla tatil yapmıstım.2011 senesi Türkiyesinde halen ırkçılık yapmayan kalkan Turizm acemisi ATINÇ OTELİ ben ve eşim nefretle kınıyoruz ve bu olayı TURİZM BAKANLIĞIMI za kadar götürmeyede kararlıyız!!


%75 %25 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Atinc Hotel Kuşadası

Ataturk Bulvari 42
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et