Ana Sayfa İletişim

Pine Bay Marina Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pine Bay Marina hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pine Bay Marina Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbattı
otele 1 ağustos 2015 saat 13:30 da giriş yaptık balayı çifti olarak gittiğimiz otel balayımızı zehir etti odamız gittiğimiz tarih ve saatte temizlenmemişti bile bir de erken giriş yaptı çift denildi oysa ki kamera kayıtlarına bakılsa 13:30 da giriş yaptığımız bellidir balayı çifti için oda süslememiz odaya meyve içki servisimiz var denilmişti ocak ayında aldığım tatili her ay arayıp balayı çiftiyiz dememe rağmen odamızda ne bir süsleme ne bir meyve v.s olmadı odamızdaki mini buzdolabı bozuktu 3 kere söyledik 3.günün sonunda yenisini getirdiler o da bozuk çıktı rezillikti banyo ve lavabodan gelen su deniz suyu tuzlu tuzlu yıkanıyorsun lokanta kısmında şefler yabancı turistlerin peşlerinde pervane misali dolaşıyorlar yerli turiste ve katılımcılara pas veren yok özellikle ruhi bey ve kurduğu garson ekibi yarım parsiyon otelin bütçesine içecekleriyle destek katan turistlerin peşinde el pençe divan kahve ikramları vs berbat birtatil geçirdik yemekleri güzeldi havuzun suyu hoşaf gibi serinlemek için değil de sanki kaplıcaya giriyorsun gibi


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Pine Bay Marina Kuşadası

Yat Limanı Karsısı
Aydin
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et