Ana Sayfa İletişim

Pigale Panorama Sunset Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Pigale Panorama Sunset Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Pigale Panorama Sunset Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 6/ 10 Fena Değil

iyi-kötü
oda temizliği iyi,restaurantta ilgi,düzen iyi,otelin konforu 5*otelgibi şık ve harika! ama,yemekleri beğenmedim,gürültü çok oluyor,gececi resepsiyonisti yerinde bulmak zor.ortalarda gezen ince yapiıi kısa boylu kız var,tuhaf tuhaf bakıyor! patron kızıymış!


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Pigale Panorama Sunset Hotel Kuşadası

Description: 75 rooms

#5 hotel in Kusadasi for singles.

Şikayet Et