Ana Sayfa İletişim

Long Beach Aqualand Resort Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Long Beach Aqualand Resort hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Long Beach Aqualand Resort Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

geçen yıl ailemizin gittiği bizim ise işlerimizden dolayı gidemediğimiz bir otel. ailemiz döndüğünde tatillerinin iyi geçtigi ve bay olarak gelen çok sayıda misafir oldugunu belirttiler. bu yıl 2 kuzen gitmek istedigimiz otelden telde 2 bay alınmıyor uzatmayalım diyerek telefon suratımıza kapatılıyor. 2 bay, 3 bay alındıgının resepsiyondan dahi girişlerinin karelendiği fotograflar var. ve ben bir daha bu otele ailemi göndermeyip tüm sitelerde bu şikayetleri sürdürecegim. ailemi yolaldıgım bir otelde yalnız bay kalabiliyorsa. benim kalmamdaki sakınca neydi??


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMERHABA OTELİNİZE REZERVASYON YAPMAK İSTEDİM FAKAT TELEFONDA İLK VERİLEN FİYAT DAH ASONRA VERİLEN FİYATLA UYUMSUZ OLDUĞU İÇİN BANA KARŞI HAKSIZLIK YAPTIĞINIZI DÜŞÜNDÜM. HATTA VEREN KİŞİ İŞTEN ÇIKTI GİBİ CÜMLE KULLANDINIZ BUMU SİZİN KURUMSALLIĞINIZ. TELEFON GÖRÜŞMELERİ DİNLENİYOR DİYORSUNUZ BENİ ARADIĞINIZ TELEFON NUMARASI ÇIKMIYOR DİYORSUNUZ. SONRA ANTALYA ALANYA OTELLER BOŞ DOLULUK KÖTÜ OLUR TABİ YERLİ TURİSTE BU HAKSIZLIK YAPILIYOR. YAZIK..


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
otele günlük aqua park kullanımı için Ağustos 2014 te gittik. otelin herşeyi okadar kötüydüki. sabah 10 da aramaya başladığım otelin telefonu saat ancak 13'ten sonra telefonu açtılar. otel navigasyonda bulunmadığı için bulmak çok zor. bir tabela dahi yok hiçbiryerde. internette yanlış adres verdikleri için başka yerde arama olasılığınız çok yüksek. otel kapısı ve aqua park giriş kapısı farklı yerlerde ancak bunları gösteren bir tabela dahi yok. havuzları çok pis ve en son ne zaman temizlendiği belli değil. kesinlikle klor kokusu yok. yetişkin havunuzun dibi dahi görünmüyordu gerisini siz düşünün. havuzun kanaletleri kırık ve çocuk havuzunun yanında olmasına rağmen özen gösterip düzeltmemişler. yemekleri kalitesiz ve kötü. duşların hemen hepsinin başlıkları kırık ve deniz suyu ile duş almak gerekiyor. kısacası ucuz olduğundan daha kalitesiz verdiğiniz paraya yazık. gidipte hasta olmaya hiç gerek yok.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHAYAL KIRIKLIĞI
Yemek servis saatlerinde su sebillerinden sıcak yaz gününde ılık ve küf kokulu sular akıyor,
Odalarda iki kişiye bir banyo havlusu var baş havlusu ise istemezsen yok,
Yemekler öğlen akşam hatta bazen ertesi gün aynı yemekleri ısıtarak yada hiç ısıtmadan bulamaç halinde servise çıkıyor.
Çeşmelerden tuzlu su akıyor.
Otel girişinde parmak arası terlikle 12 yaşlarında bir kız çocuğu sizi karşılıyor
Akşamdan kalan çorba servis kazanı pis kokmuş şekilde temizlenmemiş sabah kahvaltısında aynı yerinde duruyor üzerinde sinekler var
Sabah kahvaltısı servis saatlerinde bile çay bitiyor yetişemezseniz alamıyorsunuz servis saati dolmamasına rağmen
Meyve suyu adı altında verilen boyalı içeceklerde servis saatlerinde bitiyor
Tatilimizin ikinci günü zamanında gitmemize rağmen kahvaltımızı ılık su ile yaptık
Bungalov evlerde kalanlar rutubet ve lağım kokusundan uyuyamıyorlar
Ben otelin en iyi odasında kalmama rağmen yıllardır yıkanmayan çamur içinde bir halıya bastım
Dişlerimizi tuzlu su ile fırçaladık
Tatil sepetine bildirmeme rağmen o tarihler arasında yerleştirilebileceğimiz alternatif bir tesis olmadığı söylenerek sahip çıkılmadık,Resepsiyonda,mangalın başında,çay servsinde hep aynı eleman size yardımcı oluyor asla profesyonel değiller.
Çok çaresiz mutsuz günler geçirdik üstelik yurtdışından misafirlerimide oraya davet etmiştim mahçup olduk asla gitmemenizi şiddetle öneriyorum.


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Long Beach Aqualand Resort Kuşadası

Şikayet Et