Ana Sayfa İletişim

Golden Day Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Golden Day Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Golden Day Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 5/ 10 Fena Değil

bayram tatili için seçtik,memnun kaldık
2 kız ,3 günlük tatile gittik.herşey çok güzeldi.havuzu 10 numara ...parasına göre çok uygundu.yemekleri de olabildiğince iyiydi.sadece denize uzak,onun için de servis kalkıyor.havuzu varken ihtiyaç bile duymadık


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKEYİFSİZ
OTELİ İNTERNET SİTESİNDEN BEĞENMİŞ VE ETS ARACILIĞIYLA KUZENLERİME DE ALDANARAK ÖNERMİŞ VE GİTMİŞTİK. GİRİŞTE RESEPSİYONDA 2 ACEMİ PERSONELİN SURATI İLE BAŞLADIK KARGAŞAYA. ODA HAZIR BİLE DEĞİLDİ BEKLEDTİLDİK NEREDEYSE BİR SAAT. SADECE GERGİNLİĞİMİZİ ETS TUR PERSONELİ CANER SAYESİNDE BİRAZ ATTIK O AN. ONUN DA YAPACAĞKLARI SINIRLIYDI NE YAZIK Kİ. SONRAKİ GÜNLERDE YEMEKLER HAZIRDA NE VARSA ÇIKARTILMIŞ TARZDA İDİ. KARPUZA TALİM! HELE O BARMEN DİYE GEÇİNEN SAYGISIZ! AMAN YARABBİM ATMACA GİBİ TURİST KIZLARIN ETRAFINDA VE SAYGISIZCA DİĞER İNSANLARLA UKALACA KONUŞMALAR. TEMİZLİK DESENİZ FİYASKO. BEN KUZENLERİME ÖNERDİĞİM İÇİN HER AN PİŞMANLIK YAŞADIM DURDUM. BİR DAHA MI ASLA BU OTELİN YAKININDAN GEÇMEM GEÇİLMESİNİ DE ÖNERMİYORUM.PARAYI KUMDAN TOPLAMIYORUZ. İNSANA SAYGISI OLMAYAN YERDE NE İŞİMİZ VAR.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumGERÇEKTE GÜZEL
Uzun bi araştırma sonucunda fiyat bakımından en uygun otel olduğunu düşünerek baram tatilini geçirmek için bu oteli seçtim.Yorumlara bakıldığında çok kötü hatt rezalet olduğunu düşünmeye başladım ve rezeryasyonu iptal etmeyi bile düşündüm.Fakat gittiğimde hayal kırıklığı yaşamadım.Ets Turun yetkilisi Ali Bey karşıladı ve bizimle ilgilendi.Odalarda güzeldi sonuçta verilen parayı ve otelin yıldız sayısını göz önüne alırsak bence çok iyi sayılabilirdi.Odaları denize bakıtığı için manzarası güzel.Hiç bişi yapmasınız bile balkona çıkıp denizi izlemeniz bile yeter bence.Yemekleri lezzetli ve bittiğinde sürekli yerine yenisi geliyordu.Barda ise çalışanlar gayet iyidi.Geçirdiğim süre boyunca burda yazılanlar gibi bir olumsuzluk yaşamadım.Havuzda ise genellikle kalaalık değildi.Yabancı turistler ağırlıkta olduğu için kimse kimseye bakmıyordu yani herkes kendi halinde rahat rahat havuza girip çıkabiliyorsunuz.Eğer sessiz sakin kimsenin kimseye karışmadığı bir yer arıyorsanız kesinlikle tavsiye edebilirim.Yanlız bu oteli tercih ederken üç kuruş verip beş kuruşluk hizmet beklemeyin.Sonuçta odayı satın almıcaksınız.


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet berbat bir otel
Hayatımda gördüğüm en kötü otellerden biri,boşa verecek paranız varsa gidin derim.Ama paranıza en önemlisi de zamanınıza yazık.odalar kötü,banyo lavaboları tıkanık sular gitmiyor,insan paraya kıyar sıvı sabun koyar ama o bile yok.Özellikle barda duran çocuğa dikkat edin(kızıl saçlı olan değil ama kısa boylu olan)heran azar işitebilirsiniz.kendini beğenmiş barmen olduğunu sanan ukalanın teki.Ben ordayken sözümona bir gece yaptılar havuz başında.sema gösterisi arkasından dansöz arkasından kukla gösterisi derken barın orda bi gürültü itiş kakış,neymiş saat doldu sana içki yok diye bir hitap şekli müşteriye hakaret,yani çok kötü bir otel.arkasından gelen sözde görevli de müşteriye hakaretler.sakın gitmeyin gerekli yetkililer de lütfen oteli denetlesin.


%50 %20 %30
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumREZALET
24/7/2010 tarihinde 7 kişilk aile grubumuzla uzun yıllardır memnuniyetle çalıştığımız ets tur aracılığıyla rezervasyonumuzu gerçekleştirdik.saat 12:00 otele ulaştık odamızı saat 14 :00 te teslim edebileceklerini ifade ettiler buraya kadar herşey normaldi.Resepsiyonda beklerken vakit geçirmek adına otelde dolaşmaya başladım.O susadığımı farkedip bardan bir bardak su istedim.Oradaki sorumlu ve sorunlu şahsiyet bileliğimiz olmadan su vermesinin mümkün olmadığını söyledi bende girişimiz yapılıyor bunu telefonla teyit edebilirsiniz dedim o da telefon edemeyeceğini bana hizmet veremeyeceklerini söyledi bende kendisine şuan caddeye çıkıp çok susadım desem bana her geçen su alır verirdi herşeyden önce insaniyet adına kendisinden utanç duyduğumu söyledim ve şikayet edeceğimi söyledim o da nereye gidersen git dedi.Türk turizmi adına kara bir leke olan bu kişiden bir Türk olarak utanç duydum buradan tüm yabancı misafirlerimizden bir Türk olarak özür diliyorum.Su içemeden lobiye ulaştım ve bileliğimi taktırdım şimdide ben sizden içmeyeceğim siparişler versem bahçeye döksem olurmu dedim bu adilik olmazmı dedim haklısınız dediler sizin yaptığınızda bundan farklı birşey değil dedim.o arada öğle yemeği saati geldi yemekte büyük bir şok yaşadık markette satılan pastörize etlerden koymuşlar yağlı bir patates taze fasulye ve makarna vardı dahada acısı tuvaletlerdeki hijyen rezaletinin bir benzeride burada yaşanıyordu karpuz ve peynirle karnımızı doyurduktan sonra oadamızın hazırlanmasını bekledik saat 14:30 gibi artık dayanamadım sordum ama öğrendimki eleman yetersiz olduğu için yetişemediğini 1 saat sonrara hazırlamaya çalışacaklarını söylediler. Zaten her yerede yazı asmışlar oadayı teslim etmeyi beceremiyorlar ama ertesi gün 12 den sonraki herşeyden ücret alınacağını yazmışlar hem paragöz hem beceriksizler...Bunların Antalya turizminden öğrenecek o kadar çok şey varki...Artık dayanamadık ets aracığıyla 14:30'da rezervasyonumuzu iptal ettik ve bu kabustan kurtulup oteli terkettik size tavsiyem bu otelin yakınından bile geçmeminizi tavsiye ediyorum.


%38 %25 %38
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
şimdi tatilin başladığı ilk dakikadan başlıyorum.bir ilk girişte ne karşılayan vardı nede hoşgeldin diyen oldu.otelde bakım denen bir şey yok yani bir türk bir kere giderse kesinlikle bir daha gitmeyi aklının ucundan bile geçirmez tamamen turistlere yönelik bir hotel.tek kelime ile anlatmak gerekirse HUZUREVİ demek daha mantıklı olur.temizliğe gelinde havlular berbat banyo tıkanık berbat mobilyalar eski tv 37 ekran ses çıkmıyor,tamam hergün temizlik oluyor ama nasıl çarşaflar düzeltiliyor,havlu yeni getirseler bile hepsi aynı olduğu için farketmiyor.gelelim yemeklere bir kere hayatımda hiç bu kadar rezaler bir sucuk salam sosis yemedim ne olduğu belli deil.biralar su gibi plastik bardakta diğer içeçekler iyi ama barmenin eli titriyor koyarken.hotelin tek beyendiğim yönü havuz ve animasyoncu ali.yani gitmek isteyenlere pek tavsiye edeceğim otel değil.müzkler sanki 10 senelik cd leri başa alıp alıp çalıyorlar insan haftanın bir akşamı canlı müzik koyar ama nerdeeeee.çalışanlar adamın suratına bile bakmıyorlar adamlar haklı izin yok bir şey yok bende olsam bende surat bir karış gezerim.ben bir daha üstüne para verseler GİTMEM.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
sakın denemeyin bile.bnden sölemesi..yerine evinizde tatil yaparsanız karlı çıkarsınız..minibarda dışkı kokusu,odalarda sidik kokusu mevcuttur.havlularda siyah kalemle abuk subuk yazılar,birde kendini beğenmiş sanki türkiyede erkek kalmamış da birtek bunlar varmış gibi davranan,zavallı ve ucuz tatil için doğu blokundan tatile gelen bayanlara sarkıntılık yapan oğlanları çalıştırıyorlar..türk turzmi adına bunun gibi oteller ve bu tür personellerin biran önce semtörden temzilenmesini daha kaliteli oteller ve daha kaliteli personellere önem bverilmesini rica ederim inanın bundan önce yazılmış olan mail yada şikayette yemeklerin güzel olduğu söleniyor sakın aldanmayın..rezalet..paranızla rrezil olmayın.. biz aile olarak girdik sabahı zor ettik..lüften bu tür yerlere parayla yıldız veripte biz tüketicileri kandırmayın


%71 %14 %14
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumKafa dinlemeye birebir
Yahu milleti anlamıyorum ne bekliyorlar hem ucuz olsun hemde 5 yıldızlı olsun isteniyor galiba bence otel parasına göre en iyi hizmeti vermiştir,bir laf vardır "ver kavurmayı gör çevirmeyi" derler kafadinlemek isteyen için paraya göre çok iyi.Eğlenmek istiyorsanız 100m aşağısı Kuşadası merkez oraya inip rahatça para savurur eğlenirsiniz yada daha çok para vererek 5 yıldızlı otellere gidebilirsiniz yemeklerinide beğendim personel yardımcı olmak için elinden geleni yaptı yalnız tek şikayetim çarşaflar ve havlular çok yıkanmaktan yıpranmışlar değişmeleri gerek birde artık otelin tadilat zamanı gelmiş bence erken rezervasyondaki fiyatıyla çok uygun bir otel yani bu fiyata budur.Tüm personele ve tur organizatörüne teşekkür ederim..


%50 %25 %25
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1   Sonraki Şikayetler (Sayfa:2) >>

Golden Day Hotel Kuşadası

Yat Liman Karsisi
Kusadasi
Turkey

Şikayet Et