Ana Sayfa İletişim

Hotel Carpe Diem Claros Resort & Spa Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Carpe Diem Claros Resort & Spa hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Carpe Diem Claros Resort & Spa Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 3/ 10 (Kötü)

Bekleme süresi çok uzun zor bir otel
Otele geldiğimiz ilk gün odaya çıktığımızda tüm yerler ısları ve çarşaflar nemliydi resepsiyona söylememe ve gerekirse oda değişikliği istememe rağmen tarafıma dönüş bile yapılmadı asansörler kabus gibi dakikalarca asansör bekliyorsunuz otelde yemek sırası çok fazla masalar yemek alınan noktalardan çok uzak denize ve havuzlara hele çocuklarınız varsa çok meşakatli su kaydırakları çok basamakla ulaşılan uzaklıkta 1-2 kere kaydıktan sonra canınız çıkıyor deniz çok iyi otel denize müdahele edebilseydi umarım oda çok kötü olurdu hakikaten şuan otelde2.günüm biterse gitsek modundayız bakalım daha nelerle karşılaşıcaz :((


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBekleme süresi çok uzun zor bir otel
Otele geldiğimiz ilk gün odaya çıktığımızda tüm yerler ısları ve çarşaflar nemliydi resepsiyona söylememe ve gerekirse oda değişikliği istememe rağmen tarafıma dönüş bile yapılmadı asansörler kabus gibi dakikalarca asansör bekliyorsunuz otelde yemek sırası çok fazla masalar yemek alınan noktalardan çok uzak denize ve havuzlara hele çocuklarınız varsa çok meşakatli su kaydırakları çok basamakla ulaşılan uzaklıkta 1-2 kere kaydıktan sonra canınız çıkıyor deniz çok iyi otel denize müdahele edebilseydi umarım oda çok kötü olurdu hakikaten şuan otelde2.günüm biterse gitsek modundayız bakalım daha nelerle karşılaşıcaz :((


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumFENA DEĞİL
SAAT 15.30 DA GİTTİK VE OTELE GİRİŞTE GAYET NAZİK KARŞILANDIK.FAKAT OTEL ODASINA GİRİŞ 14.00 OLMASINA RAĞMEN BİZ 16.00 A KADAR BEKLEDİK.İLK VERDİKLERİ ODA ÖZÜRLÜ ODASIYMIŞ.ONU DA DUŞ ALDIKTAN SONRA ÖĞRENDİK. ÇÜNKÜ ODANIN ORTASINA KADAR SU GELDİ.NEYSEKİ RESEPSİYON GÖREVLİSİ ERTESİ GÜN BİZİ BAŞKA BİR ODAYA ALDI. TEMİZLİK KONUSUNA ÖNEM VERİYORLAR.PERSONEL NAZİK VE GÜLERYÜZLÜ.FAKAT MUTFAĞI KÖTÜYDÜ.O GÜZELİM OTELE BÖYLE KÖTÜ MUTFAK HİÇ YAKIŞMAMIŞ.IZGARALAR BERBAT,YEMEK ÇEŞİDİ AZ, SABAH KAHVALTILARI KÖTÜ.MUTFAK DIŞINDA BENCE OTEL KÖTÜ DEĞİLDİ.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumberbat
Bu yıl ikinci sefer mecburen tatil yapmak zorunda kaldığımız otelde her iki tatilde de sinir hastası oldum. Sorunlar lobide başlıyor. Lobideki çalışanlar, son derece tecrübesiz ve bir o kadarda saygısız. Restaurantlarda sinekten geçilmediği gibi, sürekli bir sıra beklemek zorundasınız, özellikle dış balkondaki görevliler berbattı. 2 masa birleştirmek isteyince, servisin kapanmasına 15 dk var, birleştiremeyiz deyip, bizim tabaklarımızı taşımamıza da sinir sinir hareketlerle hayret etti. Konuyu ilettiğimiz, Restaurant şefi Mehmet bey hemen konu ile ilgilendi hakkını yemeyelim.
Havuz barda inanılmaz saygısız ve terbiyesiz personel çalışıyor, çok sıkışınca bayram anlayış gösterin gibi saçma sapan bir yorum alıyorsunuz, üstelik bayram diye fiyatlar 2 katı olduğu halde. Sırada olduğum halde sırada olmadığımı iddia eden ve sıradaki diğer bekleyenleri de bana karşı kışkırtınca kendimi kaybettim ve başladık kavga etmeye, sonunda bana, bu kadına burada servis verilmeyecek noktasına kadar geldi konu. Otel müdürü Nezir bey müşteri memnuniyeti için çaba gösteren çok nazik biri ve tek kişi ama, o da sürekli özür dilemek zorunda kaldı.
Aile odalarında kalıyorsanız durum vahim, araba çalışıyor ama canları istediği zaman, gündüz istiyorsunuz tamam diyorlar, en az 15-20 dk bekleyip, sonunda yürümeye karar veriyorsunuz, gece ise 24,00 den sonra misafirler rahatsız oluyor diye, çoluk çocuk fırtınada yürümek zorunda bırakıldık, ertesi gece baktık ki, araba misafir bırakmış geri geliyor, sorunca çocuklu misafir vardı mecbur kaldık cevabını aldık, üstelik bizde de çocuk olduğu halde farklı cevap almıştık. Yani keyiflerine göre hareket ediyorlar. Bu durumu konuşmak için ertesi gün görüşme istediğimizde yine bir sürü saygısız tepki ile karşı karşıya kaldık. Jolly Tur elemanı olan ancak kendini otel personeli sanan AŞKIN YILDIZ ise bizim sorunlarımızı çözmek yerine yine bayram sebebi ile anlayış göstermemiz gerektiğini ileterek bizi bir kez daha çileden çıkarttı.
Halkla ilişkiler görevlisi olduğunu iddia eden İMGE HANIM'ın öncelikle insan ilişkilerini öğrenmesini şiddetle tavsiye ederim, aynı şekilde ön büro müdürü olduğunu sanan beyefendide bence psikolojik testten geçirilsin. Bu kadar güzel bir deniz, tesis ve bu personel çok yazık. berbat bir hizmet. bir daha ASLA.%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumsinir bozucuydu
Otelde tek gece kalmak için yer ayırttım.Ben kızım ve eşim iş sebebiyle sadece hafta sonu cumartesi gecesi kalabilecektik. Otele gider gitmez -ki saat 13:00 'te gittik 14:00'e kadar beklememiz gerektiğini daha önce otelin hiç bir imkanından yararlanamayacağımızı eğer şimdi girmek istersek para ödememiz gerektiğini söylediler. Tamam bekleyelim dedik. Pazar günü sabahtan kahvaltımızı yapıp bilekliklerimizi alacaklarını ondan sonra yine hiç bir imkandan faydalanamayacağımızı söylediler ve yine eğer öğlen yemeği yemek istersek kişi başı para ödememiz gerektiğini söylediler. Yani UHD bir otelde 1 akşam yemeği ve 1 sabah kahvaltısı yapacaktık. Çeşit çeşit otelde kaldım ve hiç bu kadar kötü ağırlandığımı hatırlamıyorum. Yemekleri kötüydü, vardiya sistemine göre yemek yedik, restoran yemekhane havasındaydı çatal bıçak sesi dışında hiç bir şey yoktu, temizlik kötüydü, gece 12'den sonra içkiler paralıydı,geceliği kişi başı180 tl ödedim asla değmezdi. Gidecekseniz bir daha düşünün derim.


%20 %40 %40
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumMuhteşem
Beklentilerin ötesinde.Harika bir personel.Muhteşem bir koy.Animasyonda:Naz,Troy ve Cem 6 yaşındaki oğlumuz Efenin favorileri idi,Barış su sporunda,Tuna aquagym!de muhteşemdiler.Koray ve Musty de güler yüzlü cana yakın iletişim kurmaları ile gönlümüze yer ettiler.
Restoranlarda:Adanalı Hakan bey(uzakdoğu rest. çubukla yememizi öğretti),Çorumlu Muharrem Dolar bey,Rizeli Yakup bey? çok teşekkür ederiz.
Resepsyonda:Cem Üçküçüker ve Betül Hn.- güler yüzlü karşlama,ilgi ve alaka - tam puan.
Snack barlarda:Maximusta - Sinem hm.,Halil, Mustafa bey(limonata harika) ve Muhittin bey.Diğer bardaki - Tekidağlı Cumhur bey - çok teşekkürler.
Temizlikten sorumlu ve her zaman işini titizlikle yapan Satı hn.-saygılar.
Ayrıca bütün bu konsepti oluşturan yönetm kadrosu ve emeği geçen herkese ailece çok teşekür ediyoruz.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Carpe Diem Claros Resort & Spa Kuşadası

Şikayet Et