Ana Sayfa İletişim

Charisma De Luxe Hotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Charisma De Luxe Hotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Charisma De Luxe Hotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

Fiyasko
Güya balayı için tercih ettik. Balayı çiftleri için ayrıcalıklar vardı ancak odaya şarap meyve ikramı biz söyledikten sonra geldi. Odaya kahvaltı yine biz söyledikten sonra geldi. Üstelik çıkışta odaya servis yaptıkları için 16 tl servis ücreti de aldılar. Hersey dahil güya dahil olan doğru dürüst hiçbirsey yok. Otel huzurevi gibi hiçbir etkinlik aktivite eğlence yok. Aldıkları para fazlaca. Yazık.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumHotel güzel, işletme berbat
İşletme gerçekten berbat , bu güzel hotel'i çalışanlar bozuyor !!! Hotel'e her geldiğimizde bir sorum yaşıyoruz . Yada oda yanlış , yada ekstrası Yök odayı ekstrası var diye ödeme almaya çalışıyor .... gibi gibi . Bir de çalışanlar hem suçlu hem güçlü!!! Böyle bir şey görmedim hiçbir hotelde ...hotel yetkilileri bunduruma sessiz kalmamaları lazım !!!!hiç tavsiye etmem , de leblue daha güzel hunhotelden !


%17 %33 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumrezalet
otelde ki son gecemizi hastanede geçiriyoruz. şu an hastaneden yazıyorum. kızım otelin yemeklerinden zehirlendi. odada bir süre kıvranınca resepsiyonu aradım. otelin dr u bulunup bulunmadığını sordum. olmadığını söyledi. anlaşmalı dr. ları varmış. eğer istersem çağırabilirmiş ancak sadece gelişi için 80 eur ödemem gerekiyormuş. yakında devlet hastanesi var isterseniz oraya götürün dediler. bu sırada da yemekleri ile ilgili ne kadar hassas olduklarından gıda mühendislerinden bahsettiler. şuradan hayırlısı ile bir çıkalım. otele gidip eşyalarımı alayım. bir daha adımımı atmam kimseye de tavsiye etmem. ancak sadece bu yüzden de değil.
odada ki kasa için ek ücret istiyorlar. 2 eur. tam pansiyon plus konakladık. yemeklerde ki ilk içecek ücretsiz ikinci içecek ücretli.buna su da dahil yanlız. havuza girerken havlunuzu almak için sıpaya gitmeniz gerekiyor. tabi teslim etmek için de. bir şey sipariş ettiğinizde oda numaranızı söylemeniz yeterli değil. her seferinde oda kartınızı da vereceksiniz.
ayrıca belirteyim ki eğer çocuğunuz varsa Kuşadasına tatile gelmeyin. burada ki devlet hastanesi de özel hastane de çok kötü. çocuğunuz hastalanırsa iyi bakılacağına güvenebileceğiniz temizliğine emin olduğunuz bir hastane yok.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumSevgililer gunu kumpasina carisma de lux te katilmis tebrik ediyorum gercekten.haftasonumu guzel gecirmek icin rezervasyon yaptirmakw icin aradigimda baska bir bayanla gorusmem gerektigi soylenince onu aradim. O kadar lakayt ve mahalle agziyla konustu ki sanirim otele kendisi rezervasyon yaptiracak sanirdiniz. Musterileri nasil insanlarla muattap ettiklerine dikkat etmeliler kesinlikle.... cok kizginim Hala.


%0 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumotel süper işletme berbat
şunu samimiyetle söylemem gerekiyorki artık otellerimiz bu otel gibi olursa fazla değil 3 veya 5 sene sonra kimse otele motele gitmes.otelin temizliği konusunda lafım yok yalnız çıkarken çıkardıkları ekstralar insanı enayi yerine koymanında ötesine geçiriyor yok benim param çok herkese dağıtırı dıyorsanız tamaradığınız otel..yeni avlarını beklıyorlar benden söylemesi hesabını bilmeyene artık geresini siz düşünün...otel süper işletme berbat


%0 %0 %100
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Charisma De Luxe Hotel Kuşadası

Akyar Mevkii No:5
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et