Ana Sayfa İletişim

Hotel Minay Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Hotel Minay hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Hotel Minay Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 9/ 10 (Mükemmel)

Bu kadar olur!
Eşimle 3 gece için gittim. Odaları çok kötü, yatak rahat değildi, sıvı sabunluk çalışmıyordu, televizyon çalışmıyordu. Tek çalışan şey saç kurutma makinesiydi. Yemek açık büfe değildi ve ilk gün verdikleri çorbayı tekrar verdiler ayrıca yemekleri inanın yiyilecek gibi değildi. Kahvaltılar standart kahvaltı tabağı. Sakın paranızla rezil olmayın. Kuşadası'ndan soğudum. Otelde hiç bir şey yenilenmemiş gibiydi ve girişte otele sinmiş bir kokuyla karşılaşıyorsunuz. Minay otel ile ilgili şikayetleri arayanlar inşallah bu yoruma ulaşırlar.


%33 %33 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum30.07.2011
kalmış oldugum oteller içinde en iyi otellerin başında gelmektedir. kafa dinlemek için çok ideal bir hotel. tam bir aile ortamına sahiptir. Eğer ki kusadası nda tatil yapmayı düşünüyorsanız minay hotel i şiddetle tavsiye edebilirim .


%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumgercekten kafa dinlemek ve huzurlu bitatil iş sitresini üzerinizden atmak için fefkalade bir otel


%50 %17 %33
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Hotel Minay Kuşadası

Kadinlar Denizi
Celal Atik Sok No. 88
Kusadasi 09400
Turkey

Şikayet Et