Ana Sayfa İletişim

Palm Club Aparthotel Hakkında Yapılan Yorumlar ve ŞikayetlerMesaj Yaz / Şikayet Et
Şikayetler Aşağıda. Sayfayı biraz aşağı kaydırın.

Şikayet Habercisi
Eğer Palm Club Aparthotel hakkında yeni bir şikayet/yorum eklendiğinde anında email ile haberdar olmak istersen buraya tıkla. .
Şikayeti Şikayet Et
Burada yazılan yorumlardan birinin kuralllara uymadığını düşünüyorsanız ilgili mesajı copy/paste yaparak bize info@hotelsikayet.com adresine email gönderin. Değerlendirmeler yoğunluğa göre ama genelde en fazla 15 iş günü içinde sonuçlandırılır. Kural dışı mesajlar ücretsiz olarak yayından kaldırılır. Ancak şikayetler kurumsal üyeler öncelikli olmak üzere sırayla cevaplanır.
Kural Dışı Mesajlar:
1. Her türlü küfürlü mesaj. 2. Kişi isimleri geçen küçültücü/onur kırıcı mesajlar 3. Oteli karama amacıyla yapılmış gerçek olmayan mesajlar 4. İnandırıcılıktan uzak boş boş yazılmış mesajlar.
Kurumsal Üye Olun
Yıllık bir üyelik bedeli ödeyerek daha hızlı anında hizmet alma garantisi. İsimsiz ve kimliksiz mesajları her zaman anında silme şansı. Şikayetleri yazanlarla daha kolay iletişim şansı. Tesisiniz için yeni bir şans yaratma fırsatı. İlk üyelik başlangıcında tüm mesajları sıfırlayabilme. Şimdi mail atın: info@hotelsikayet.com

Palm Club Aparthotel Konum: , Kuşadası, Turkiye.
Gidenler Tarafından Oyladı. Sonuç: 2/ 10 (Kötü)

berbat
4 yıldızla alakası olmayan kahvaltısı berbat duşu pislik içinde sabun sampuan yok klimalar 15 yıllıkmıs sesten uyuyamıyosun tek iyi yanı havuzu wi-fi kullanma cinnet getirirsin otoparkı olmayan ki bu yüzden cok ciddi tartıştık otel yetkilileriyle amiyana çok basit bir otel ilk defa bu kadar kötü bir tatil oteli olarak unutulmazlarım arasında kaldın palm otel dier 4. yıldız kaldıgım otellerle kıyasladıgımda muazzam fark var gidecek olanlara tavsiyem pişman olursunuz


%0 %100 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumbir daha asla
Biz ailece tur aracılığı ile gittik,gitmez olaydık.Otel çalışanları ve sahibi de çok ilgisizler.İlgili olmasına ilgililer de adamına göre.Torpilli isen ilgililer.Hele bir de tur vasıtası ile gittiysen suratına bakmıyorlar.Çalışanlar müşteri ayırıyorlar.Özellikle turistlere çok ilgililer.Gelelim odalara odalar da pis ve bakımsız.Biz 6 gece kaldık.5.gün odayı zorla temizletebildik.4 kez yetkililere söylememe rağmen.Her şey parayla yemeklerde içeceğin su dahi paralı.Şunu da söylemeden geçemiyeceğim.Biz ordayken 1 otobüs Polonyalılar geldi. O akşam baktık ki yemek salonuna sebil çıktı.Yani o gece su bedavaydı çok güzel. Bu da Türklere ne kadar önem verdiklerini gösteriyor.Biz buraya ilk kez gittik. Bir daha da olmaz zaten.Kimseye de tavsiye etmiyorum.İnternetten bakınca güzel görünüyor.Herhalde ilk kurulduğu zamanlardaki resimler göz boyamaca gidin de şimdiki halini görün.


%50 %0 %50
Katılıyorum Çekimserim KatılmıyorumBerbat
Belki apartta tatil yapmak insanın fazla beklenti içerisine girmemesini gerektirir. Ancak temizlik bu beklentilerin en başında gelir. Odalar pislik içerisindeydi. Her yerde örümcek ağları vardı. Odaya giriş yaptığımızda yatak çarşaflarını dahi değiştirmediklerini gördüm. Odaya girişimiz akşamı buldu. Mutfak olduğu tanıtım bilgilerinde belirtilmesine rağmen mutfakta hiçbir malzeme yoktu. Tüp yoktu en başta.Altı gün rezervasyon yaptırmamıza rağmen üçüncü gün çıktık ve başka bir otele geçtik. Gitmak isteyenlerin iyi düşünmesini tavsiye ederim.


%25 %25 %50
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorumİyi
PALM CLUP APARTTA TATİL ŞARTLARA GÖRE MEMNUN EDİCİ :)))
KUŞADASINDAN İSE MEMNUN OLMAK ÇOK ZOR...:((((((

Palm Clup apartta 10 gun ailemle tatil yaptım. Tüm personelden bizlere gösterdiği ilgiden dolayı memnunum. Bizlere yaptığı mükemmel yemeklerden dolayı baş aşçıyı canıgönülden tebrik ediyorum. Bir dediğimizi iki ettirmemeye çalışan CANAN hanıma ayrıca teşekkürler. Vermeyi tahhüt ettikleri hizmetleri vermeye çalışan bir anlayışa sahip olan bu tesisin sahiplerinide ayrıca kutlarım. Tatilimizi geçirmek için tesis aradığımda bana yardımcı olan ALSERO TURİZM Yetkililerinden BERNA Hanıma da teşekkür ederim.
Ufak tefek aksiliklerde yaşadık ama genel olarak müşteri daima haklıdır polıtıkasını benimsemiş bir ekibin etrafımızda pervane olması ve bizlere en iyi hizmeti vermeye çalışması benim için yeterlidir.TEŞEKKÜR EDERİM.....

Fakat kuşadası için yukarıda yazdıklarımı ne yazıkkı yazamıyacağım. Çünkü kuşadası çook pahalı olmuş. Aracımı sokak arasına bile park etsem otaparkcı para istiyor. Hayat İstanbulda bile kuşadasından daha ucuzdur diyebilirim. Marketler, cafeler, lokantalar hepsi yerlı yada yabancı bır turst geldiği zaman en yuksek fıyatlarda ürünlerini pazarlıorlar. Sonrada turist para harcamıyor die şikayet edirsunuz. Emin olun turistler fiyatların yüksek olmasından dolayı kazıklandıklarının farkında!!! NE YAPARSANIZ KENDİNİZE YAPARSINIZ!!!!.

Ayrıca beledıyeye de bır cıft lafım var. Yol yapımları ıle kım ılgılenıyorsa bu işleri mevsimden once yapın sezonda yol yapmaya kalkıorsunuz . Yol kapatıyorsunuz bu bana istanbulu hatırlattığı için şikayet edıyorum. Çünkü ben İstanbuldan ve trafiğinden kacmak için kuşadasını tercıh etmiştim.:((((
DENİZ VE PLAJ!!!!
Kuştur mevkii deki denizi beğenmedim, Davutlara gittim denizi beğenmedim, Milli parka gittim deniz yine kötü idi.
Lütfen halkın girebilecegi plajları ve denizi biraz temiz ve bakımlı hale getirin.
%100 %0 %0
Katılıyorum Çekimserim Katılmıyorum  Sayfa: 1  

Palm Club Aparthotel Kuşadası

Kustur Beach
Kusadasi
Turkey

Şikayet Et