Ana Sayfa İletişim

Alaçatı OTEL ŞİKAYETLERİ

Tatile gideceğiniz bölgeyi seçtiyseniz bu bölgede bulunan oteller ve tatilköyleri ile ilgili yorumlara bakarak daha iyi bir tatil geçirme şansına kavuşabilirsiniz.

En iyi Alaçatı otellerini görmek için tıklayın!

Alaçatı bölgesindeki oteller ile ilgili son gelen şikayetler ve yorumlar
Otel: Boyalık Demirel Residence Hotel
Bölge: Alaçatı

yaptığım en güzel tatillerden biriydi yetkili sayın Nezahat hanımın içten davranışları, Restaurant Müdürü sayın Hüseyin bey"in Mutfağı ve sunumu tek kelimeyle muhteşemdi.açık büfe kahvaltıda yok yoktu odalar tertemiz hizmet muazzam çok memnun kaldım tam bir ev ortamı düşünülmüş bundan sonra tek gideceğim adrestir çok teşekkür ediyorum tüm çalışanlarına ...
Otel: Premier Solto Otel
Bölge: Alaçatı

8 yıldır otellere gidiyorm mevki otopark sıkıntısı olmaması vE cok titiz olmama rağmen temizlik cok iyiydi çalışanlar kaliteli ürünler kullanmaları kaliteli otel arıyorsanız tek kelimeyle Harika Bir otel cok teşekkür ederiz 😊
Otel: Premier Solto Otel
Bölge: Alaçatı

Otelde geçen yıl konakladık ve yorum olmadığını görünce bilgilendirmek istedim. Ben ve erkek arkadaşım 2 gün kadar kaldık ve gayet memnun ayrıldık. İlgililer çok güler yüzlüydü. Kahvaltıya geç kaldığımız halde bunu sorun etmeyip bizi memnun etmek adına servis açtılar. Odalar da temiz ve düzenliydi. Alaçatı'daki diğer otellere nazaran fiyatına göre bence güzel bir otel. tavsiye ederim.
Otel: Boyalık Demirel Residence Hotel
Bölge: Alaçatı

6 Haziran günü kendi cep telefonumla Boyalık Demirel Residence'ı arayıp 13 Haziran cumartesi için 2 kişi tek oda rezervasyon yaptırdım. 13 Haziran cumartesi saat 14:30 sularında Çeşme Boyalık mevkindeki otele ulaştığımda, ilgilenen bayan beni aradıklarını ulaşılamayınca da odanın başkasına verildiğini söyledi. Aranan numaralara mutlaka geri döndüğümü ve otel tarafından hiçbir zaman aranmadığımı söyledim. Bu durumda belki aradıkları numarada yanlışlık olabileceğini ama yine de otelde boş yer olmadığını söyledi. Valizlerimizi alıp otelden ayrılmak zorunda kaldık. Otele rezervasyon yaptırıyorsun, güveniyorsun, hazırlanıyorsun, o kadar yol geliyorsun; yer yok deniyor! Rezalet değil de nedir?
Otel: Boyalık Demirel Residence Hotel
Bölge: Alaçatı

6 Haziran günü kendi cep telefonumla Boyalık Demirel Residence'ı arayıp 13 Haziran cumartesi akşamı 2 kişi tek oda için rezervasyon yaptırdım. 13 Haziran cumartesi saat 14:30 sularında Çeşme Boyalık mevkindeki otele ulaştığımda, ilgilenen bayan beni aradıklarını ulaşılamayınca da odanın başkasına verildiğini söyledi. Aranan numaralara mutlaka geri döndüğümü ve otel tarafından hiçbir zaman aranmadığımı söyledim. Bu durumda belki aradıkları numarada yanlışlık olabileceğini ama yine de otelde boş yer olmadığını söyledi. Otele rezervasyon yaptırıyorsun, güveniyorsun, hazırlanıyorsun, o kadar yol geliyorsun; yer yok deniyor! Rezalet değil de nedir?
Otel: Sakız Ev Butik Otel
Bölge: Alaçatı

Alaçatı'nın merkezınde mükemmel bir butik hotel.herşey çok ince detaine kadar düşünülmüş.
Otel: Boyalık Demirel Residence Hotel
Bölge: Alaçatı

Alaçatıda bir yakınımın düğünü nedeniyle çeşmede 1 geceliğine boyalık Demirel residence otelinde konakladım. Saat öğle 12.30 gibi otele ulaştık.odamızıizleneceği bildirildi.saat 15 e kadar bekletildik.sonra odamıza girdik. Sıcak havasız kötü kokan bir oda. Eşim klimanın çalıştırılmasını istedi. Klimanın 1 saat sonra soğutacağı bildirildi. Nafile otel müdiresi ile girdiğim diyaloğta kabahatli oldum.şikayetimi nereye yaparsam yapacağım söylendi. Çaresiz son yıllarda kaldığım en kötü otel.

Daha bir çok otel şikayeti var. Diğer şikayetleri otellerin içine girerek görebilirsiniz.

Otel Adı: Otel adının birazını giriniz